Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Juutro, i to nawet ze dwa, bo dzisiaj za***any jestem troche. Ale na pocieszenie Ci powiem, że dzisiaj rano ogarnąłem nasze "stare" sprawy... Jest już dobrze, wszystko wróciło do normy :decayed: w końcu k**wa... :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Przedzwonie jutro najpierw na komóre, bo chyba nawet przez telefon będę chlał, bo na wyjeździe będę, no chyba, że się uda gdzieś fifirifi dorwać. A tymczasem dziewczynki moje kochane... BOBRANOC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

na pocieszenie Ci powiem, że dzisiaj rano ogarnąłem nasze "stare" sprawy... Jest już dobrze

cieszę się jak dziecko przynajmniej będę miał za co zrobić dzisiejsze szkody... :doh: 2 wahacze górne i końcówka drążka przestały istnieć... felga i sprężyna na szczęście cała tyle że koło mi lata na wszystkie strony :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

BTW potrzebuję jakiś program do przyspieszenia kompa ma ktoś coś godnego polecenia ? niby mam 4gb ramu a coś strasznie mi się zamula. :thumbdown: Wirusów brak, dysk po defragmentacji, autostart wyczyszczony do minimum.

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

jeżeli ktoś ma podobne podejście do instytucji KK powinien obejrzeć sobie ten wywiad. Religia-Kościół vs Świadomość - Sadistic.pl

Jak ktoś jest uczulony na takie tematy to odradzam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę na pewno a co do kompa polecam Ci wy***rdolić opcję kopii zapasowej. Ja mam raptem 2g ramu, a od 3 lat nie stawiałem systemu od nowa. Coś pięknego. Partycja systemowa bez żadnych zbędnych aplikacji, wszystko na osobnej partycji, nawet docelowy folder pobieranych plików na partycji, gdzie nei ma systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam ile lat temu E9matic składał mi tego kompa ale od tamtego czasu nie ruszałem systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak wybranka twojego serca ? przekonała się już do skutera ? :decayed: nie wiem czy mam myć i szykować dla niej czy może sobie spokojnie odpoczywać w ogrodzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy na niższe springi, mi na tym już jest twardo :decayed:

Błądzisz :bicz::decayed:

Wierzę, że odnajdzie właściwą drogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak wybranka twojego serca ? przekonała się już do skutera ? :decayed: nie wiem czy mam myć i szykować dla niej czy może sobie spokojnie odpoczywać w ogrodzie :kox:

Jeszcze go omija szerokim łukiem :decayed:

Jak na razie pogoniłem ją na kolejny egzamin na prawko... jak zda to kupie jej jakieś piździkółko małe a jak nie to aerox'a :wink: więc może odpoczywać w ogrodzie dalej :decayed:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Arek jak duży ten magnes potrzebujesz?

40x15x5mm :wink: 3szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Cie pierdziele, to ten Twój licznik będzie w drugą strone za***rdalał, zamiast płacić za wodę, to będziesz zwrot dostawał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co, nie potrzebuję niższego zawiasu. Jak to Karol stwierdził, jeżdżę jak emeryt :naughty:

Potrzebujesz, mówię Ci :whistling::naughty: Może jeszcze nie jesteś tego świadomy ale potrzebujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co, nie potrzebuję niższego zawiasu. Jak to Karol stwierdził, jeżdżę jak emeryt :naughty:

Potrzebujesz, mówię Ci :whistling::naughty: Może jeszcze nie jesteś tego świadomy ale potrzebujesz :decayed:

Sam lepiej bym tego nie ujął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój zawias chyba dzisiaj za 300 zł poleci :whistling::whistling: Razem z felgami :decayed::decayed: I będzie 18" + gwint :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello!

Niedawno zajechałem do domu.

Ponad 30 godzin na nogach, 17 trasa...makabra. Glównie już Anglia. Europa w miarę gładko, ale te angielskie kutasy to jeździć nie potrafią. Cztery pasy i wszystkie zajeb....

w Niemcowi dwa pasy i idzie w miarę gładko, jak to jest?

Pozdrawiam Wszystkich!!! Dzięki piękne za pomoc chłopaki!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello!

Niedawno zajechałem do domu.

Ponad 30 godzin na nogach, 17 trasa...makabra. Glównie już Anglia. Europa w miarę gładko, ale te angielskie kutasy to jeździć nie potrafią. Cztery pasy i wszystkie zajeb....

w Niemcowi dwa pasy i idzie w miarę gładko, jak to jest?

Pozdrawiam Wszystkich!!! Dzięki piękne za pomoc chłopaki!!! :hi:

No to ja na przykład na autostradzie faki cisne tak jak Ty - w gebelsowni, ale jak mam wjechać do miasta, to z uśmiechem na twarzy Cie każdy wpuści z podporządkowanej... A w Polsce? Wjedź do miasta i spróbuj wyjechać gdzieś - godzine będziesz stał, a weź spróbuj wyjechać to Cie kutasy tak otrąbią że Ci się żyć odechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój zawias chyba dzisiaj za 300 zł poleci :whistling::whistling: Razem z felgami :decayed::decayed: I będzie 18" + gwint :slina:

w jakie koło celujesz?

Szczerze? Ciężko powiedzieć.. Chciałem RS6, ale bardzo oklepane i sam nie wiem :kwasny: Przydałoby się coś oryginalnego.

Kilka przykładów:

FELGI BORBET 18 5x112 lub 100 AUDI SKODA SEAT VW ! (2544905398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

FELGI ALUMINIOWE DO AUDI,PASSAT,MERCEDES 18 (2486106484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

18cali 5x112 AUDI VW JAK NOWE POLECAM !!!!!!!!!!!! (2553795526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Szukam do 1000 zł lub do 1700-1800 z oponami :wink: Ewentualnie felgi do 1200 zł, bo opony sobie zakupię za 400-500 zł :decayed:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Porobiłbym jakieś VT, ale na razie mi się nie chce, a poza tym jeszcze niczego nie sprzedałem, więc jak się sprzeda to wtedy poważnie pomyślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie dobra cena, ET43 bez dystansu już dobrze leży. Bynajmniej według mnie, ja mam ET43. Arek Ty pewnie będziesz do tych moich kółek sobie jakiś dystans będziesz dokładał, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...