Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

A mój zawias

ty masz jakieś manele jeszcze ? kiedy bedziesz we wro ? daj mi do siebie kom na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nr jest w podpisie, będę w poniedziałek. Coś tam jeszcze mam :wink:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

*** Gwintowane gwint JOM Blue Line Audi A4 B5 *** (2546447568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. panowie a podejdzie w ogóle ten gwint do mnie? Jest to towar kolegi Kamien85. Podobno tulejki z tylnych amortyzatorów są inne. Prawda to? Orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i drugie bym sobie odpuścił :wink: pasują bardziej do golfa :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja na RSy to jestem strasznie napalony tylko bez dystansu będzie chyba trochę lipa.. Teraz mam 8J ET35 i mogłoby bardziej wystawać :decayed: Biorę jeszcze pod uwagę takie:

KOŁA FELGI 18CALI PŁATY VW PASSAT B5 OKAZJA TANIO (2489556036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

VW GOLF IV BORA FELGA FELGI ALUMINIOWE 18 (2525629845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chodzi o sam wzór, bo w takim stanie bym nie kupił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie dobra cena, ET43 bez dystansu już dobrze leży. Bynajmniej według mnie, ja mam ET43. Arek Ty pewnie będziesz do tych moich kółek sobie jakiś dystans będziesz dokładał, co?

Jeśli wcześniej nie dorwę czegoś to wezmę te Twoje i na bank dystans...na tył 13mm na przód 10mm :wink:

W poniedziałek kumpel leci do gebelsów to ma mi się rozejrzeć za felami...ale takie jakbym chciał już docelowo to ciężki temat :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

wybrałem się do mc'a i zayebali mi dowód :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dowód Ci zayebali? Jaki dowód, od fury, czy osobisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dowód Ci zayebali? Jaki dowód, od fury, czy osobisty?

Od furmany :facepalm: przegląd mi się skończył 29.07, kompletnie zapomniałem :doh: oprócz tego zainteresował się ksenonem, a na moją odpowiedź że to ori zdziwił się i próbował weprzeć że przecież w '99r nie było ksenonu :polew: myślałem, że pierdolne :nabijasie:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Witam,

Jestem nowy na forum jak pewnie nie trudno zauważyć :)

Kupiłem niedawno moje pierwsze Audi jest to A4 1,8T rok 99

Jeśli spot w niedzielę aktualny to chętnie wezmę udział :)

Punkt 17.30 pod MM :wink: Zapraszamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dowód Ci zayebali? Jaki dowód, od fury, czy osobisty?

Od furmany :facepalm: przegląd mi się skończył 29.07, kompletnie zapomniałem :doh: oprócz tego zainteresował się ksenonem, a na moją odpowiedź że to ori zdziwił się i próbował weprzeć że przecież w '99r nie było ksenonu :polew: myślałem, że pierdolne :nabijasie:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Witam,

Jestem nowy na forum jak pewnie nie trudno zauważyć :)

Kupiłem niedawno moje pierwsze Audi jest to A4 1,8T rok 99

Jeśli spot w niedzielę aktualny to chętnie wezmę udział :)

Punkt 17.30 pod MM :wink: Zapraszamy :wink:

:facepalm::facepalm::facepalm: przy takiej akcji to już bym się w nim w taką dyskusję wdał, że masakra... Ale ja też miałem przypał z Miliczem jak mnie zatrzymali pod piekarnią - pajace mi sprawdzali też właśnie xenon, lampy paczeli na oznaczenia, spryski czy działają i w pewnym momencie do mnei czy mi samopoziom chodzi czy tak sprytnie ukryłem regulacje lamp - jak rechłem śmiechem to mało go nie oplułem. Czujcie klimat, że mnie pod ścianą ustawiali, czy silniczki drgną góra/dół przy włączaniu świateł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, oni się zachowują jakby wszystkie rozumy pozjadali. Pedryle j**ane.

A najlepsza była moja młoda :polew:

pies: co Pan ma tam za światełka?

ja: które światełka?

pies: no reflektory...

młoda: do psa- a to nie można mieć reflektorów? Arek Ty masz reflektory?!

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, oni się zachowują jakby wszystkie rozumy pozjadali. Pedryle j**ane.

A najlepsza była moja młoda :polew:

pies: co Pan ma tam za światełka?

ja: które światełka?

pies: no reflektory...

młoda: do psa- a to nie można mieć reflektorów? Arek Ty masz reflektory?!

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

O k**wa, ja chce się z nią napić :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, oni się zachowują jakby wszystkie rozumy pozjadali. Pedryle j**ane.

O stary pół kolacji na matrycy :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jeździł bez badania technicznego rok i jak go policjanty zatrzymały to powiedział, że zapomniał.

policjant: ale jak to rok ???????:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

18cali 5x112 AUDI VW JAK NOWE POLECAM !!!!!!!!!!!! (2553795526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te fele sa zajebi :slina: jakie opony do tego beda pasowały? Podeszło by to do superba ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o te felgi, są odmalowane. Dwie miały bicie i zostały wyprostowane, więc nawet nie pytałem o produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jest kolejny problem z paskiem 1.8t '01r :facepalm: 3 bieg, but w podłogę i jakby turbo przestało dmuchać i obroty spadają... na luzie dzieje się podobnie, obroty mocno spadają i po 1-2s wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...