Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

hehe full zawias nie jest zly :facepalm: za to praktyczny i wygodny ;P chociaz tesknie za be... i mozna et45 z 20mm na tyl i 15 mm na przod... ale w c5 to sie duzo zmiesci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

kaju, a mógłbyś mi podesłać jakieś foto jak to leży u Ciebie? To znaczy ile jest schowane? Oglądałem już w Twoim temacie, ale czymś dokładniejszym nie pogardzę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości zrobienia, bo nie mam auta przy d*pie. Zaraz pogrzebię w plikach, może coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości zrobienia, bo nie mam auta przy d*pie. Zaraz pogrzebię w plikach, może coś znajdę.

Będę wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, innych fot Ci teraz nie wyczaruje jak to jest u mnie... Jedyne czym dysponuje to masz tutaj:

scaled.php?server=715&filename=dscf6267n.jpg&res=landingscaled.php?server=823&filename=dscf6257tf.jpg&res=landingscaled.php?server=88&filename=img0067do.jpg&res=landingscaled.php?server=831&filename=img0068ke.jpg&res=landing

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Według mnie ET43 jest idealne jak nie chcesz klepać nadkoli, przy ET40 podejrzewam, że bokiem opony już będziesz napierdalał po nadkolu... Aha, szerokość felgi 8,5J :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds ja w poprzednich felgach miałem et30 8j i bylo git na gwincie :wink:

DSC02255.jpg

Teraz mam et35 8j

DSC05996.jpg

W sumie et35 powinno być idealnie... choć mi bardziej et30 podchodziło :kox: ale to przy 17" to odstęp między oponą a nadkolem większy więc o blachę spokojny byłem... przy 18" ładowałbym et35 żeby nie popalić nadkoli/opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jakie mam ET ale wiem że ociera przód i tył (już przy 2 osobach) także nie kupuj takich jak ja mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, który tutaj lata czarnym S6C5 w sedanie? Chcę info na temat auta z tym silnikiem, generalnie wszelkie info o silniku i jak to gazownie znosi, czy były jakieś lifty, bądź inne softy w modelu po lifcie, no generalnie wszystko chcę wiedzieć na ten temat, bo mam chrapkę na S6 sąsiada...

Maciek, widzę, że jesteś, podeślij mi jeszcze raz Twoje dane, bo gdzieś mi przepadły, a chcę sfinalizować wszystko, próbowałem z moim kontem - jest gitara :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, który tutaj lata czarnym S6C5 w sedanie? Chcę info na temat auta z tym silnikiem, generalnie wszelkie info o silniku i jak to gazownie znosi, czy były jakieś lifty, bądź inne softy w modelu po lifcie, no generalnie wszystko chcę wiedzieć na ten temat, bo mam chrapkę na S6 sąsiada...

Maciek, widzę, że jesteś, podeślij mi jeszcze raz Twoje dane, bo gdzieś mi przepadły, a chcę sfinalizować wszystko, próbowałem z moim kontem - jest gitara :banan:

Kaju tam żaden filozofii nie ma w tych s6c5. Jeden do nas na spoty przyjeżdza, właśnie czarna. To ma silnik 4.2 l FSI i ma to zagazowane, ogólnie sobie chwali. Lift był w 2001 roku. Różnice przed liftowe: krótkie lusterko cofania prawe, spryski wystające ze zderzaka, grill zakończony bardziej ostro, brak chromu pod tablicą rejestracyjną z przodu, brak wersji S-line, brak obramowania zegarów chromem, itd.

Autko fajne nawet sam chcialem kupic, sporo miejsca z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi bardziej o zmiany w silniku czy cos robili, bo zewnetrznie rozrozniam

ale dzieki :) wlasnie o tego kolege mi chodzi zeby do mnie sie odezwal. a ostry gril jest w polifcie, przedlift ma ten sam ksztalt co w b5 no i o ile sie nie myle to zderzak blotniki i maske tez lekko zmieniali bo chlopaki jak chcieli rzezbic polifta na przedlifcie to musieli calego ryja wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ktory silnik nie lubi gazu w ccco no chyba ze gnojowki :decayed:... kwestia gazownika. a wolno ssaki lubia gaz bezproblemowo.

Swego czasu slyszalem mit jak to 1.8T ciezko dobrze zagazowac... moje jezdzi na stagu4 wlasnie kleplo 10k na lpg i zero problemow

tyle ze moj gazownik odrazu wiedzial ze moja nozka czasem opada na pedal gazu jak mlot 10kilowy i zastosowal parowniczek silvera ktory ogarnia do 220-230km i powiedzial ze nawet jak sie skusze na chipa na 180-190km to bez problemu to gazownia ogarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju mam znajomego gazownika, który za***rdala S6 na gazie. Sam zresztą tym jechałem, dźwięk silnika V8 to jest to. Na gazie przy pełnym bucie i na multitronicu potrafi wciągnąć 25 l gazu, więc nie jest źle. Te silniki potrafią gubić moc i wp***dolić trochę oleju poprzez zapiekające się pierścienie. Więc wybór należy do Ciebie, aczkolwiek jak już przyzwyczaisz się do mocy to lipa. Żadnych perspektyw na podniesienie mocy. Chyba, że kompressor kit za ~15k from USA:wink: Jeśli celujesz mocowo w ~300. Uważam, że 3.0 tdi zrobi robotę:decayed: Sam swego czasu rozglądałem się za S6:decayed: Zresztą co ja będę tutaj pier**lił, wpadniesz na Grażynkę, to porozmawiamy i namówimy Pawła na przejażdżkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latał ktoś na nacinanych tarczach ? ja miałem u siebie kiedyś w cabrio na tyle a interesuje mnie przód. Czy pylą bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18x8.5/9.5 Golf 5/6 Passat /A3/A4/A6/TT Alloy Wheels & Tyres 225/40/18 3sdm 001 | eBay

:kox:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

No, Pany o 2 wyruszam na wybrzeże więc jak by ktoś coś... to czekać aż wrócę :whistling::decayed:

Ale spokojnie, wypije za was :drinks::JC_fan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kaftanie jeszcze jesteś? Wypij moje zdrówko i żeby biznes znowu zaczął dobrze iść bo same k**wa problemy ostatnio... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kto lata niebieską a4 b5 kombi-znaki szczególne dwa małe lusterka brak znaczka na klapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej tutaj nie mamy wśród nas, bynajmniej ja jej nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...