Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę załatwić kompa z kablem + miernik jakbyś chciał, ale to na przyszły tydzień.

Dzisiaj o 11 idę go oglądać miernika nie trzeba już było sprawdzane. Dzięki za pomoc.

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Panowie czas na spot. Parking obok Cmentarza Żołnierzy Polskich przy ul Grabiszyńskiej (górka)

ZAKONCZENIE.jpg Picture

Czas na spot.... przecież co niedziele spotkamy się pod MM albo inaczej napiszę kiedyś się spotykaliśmy bo teraz frekwencja daje sporo do myślenia.:facepalm:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

A teraz pytanie odnośnie felg :wink: Pany pomóżcie proszę :decayed:

podejdzie do mnie http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/oryginalne-felgi-18-opony-246561/#post3056096 ? 18'x8' 5x112 ET48 ...

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

Dobra policzyłem sobie ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak z ciekawości zapytam... co myślicie?

S3 ~2000 rok vs A6 C5 ~2000 rok (3.0) vs Passek B5FL

Tak się zastanawiam, co brać po paroooowie. Wolę raczej dużą benzynę z gazem, więc to biorę pod uwagę. Nie chcę, żeby mnie zjadły koszta utrzymania, bo za wiele nie zarabiam, póki co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6c5 autko fajne i miejsca sporo z tyłu na panienki. Sam chciałem takiego kupić a6c5 w sedanie 3.0v6 quattro bardzo miło sie tym jechało, ale cena tych aut mnie odstraszyła skutecznie :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Mi nie zależy na gabarytach, ale na sensownej mocy, wypasie i kosztach utrzymania. A S3 ma moc :kox: wypas zazwyczaj też a koszta nie są chyba większe niż mojej a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zalezy Ci na gabarytach a na sensownej mocy to bierz S3... a6 to ciezka krowa niestety i s3 v a6 3.0 wypada tak ze s3 bedzie i szybsza i zwinniejsza. a6 za to bardziej komfortowa i wieksza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co się zastanawiać.

S3 + wymiana

- wtryski

- turbo

- IC

-pompa paliwa

- wydech

- soft

i jest moc przy spalaniu w mieście ok 14L (bez szaleństw)

Audi S3 0-400 800 PS Compilation - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu widziane granatowe a4 na ramkach klubowych na ulicy Wielkiej. Avant, tdi, 16" ori felga, kogo to? :wink: Zobaczyłem w ostatniej chwili jak wyjeżdżałem, a stało koło mnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie też jeździ jeden z ramkami...

Pamiętam też jakiegoś gościa co wpadł na spot b6, wypytał Maćka o uszczelkę pod głowicą i więcej się nie pokazał... Może liczył na szybki serwis parkingowy :whistling::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te same obawy, które ja mam przed kupnem S4. Dzieci, żony i psa nie masz, więc odpowiedziałeś sobie sam. Ja jeżdżę w pojedynkę, wożę powietrze w kombi. Więc S3 jest tu najlepszym rozwiązaniem, ewentualnie jak zaproponujesz odpowiedni price, mogę się zastanowić nad sprzedażą mojej suki:wink: Tutaj macie lepszy filmik dotyczący tej S3. Gość ogarnia furmankę ze zmianą biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiata ta S3 juz dawno to widziałem jak pokazałem kolesiom w pracy to im oczy powyłaziły :slina::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te same obawy, które ja mam przed kupnem S4. Dzieci, żony i psa nie masz, więc odpowiedziałeś sobie sam. Ja jeżdżę w pojedynkę, wożę powietrze w kombi. Więc S3 jest tu najlepszym rozwiązaniem, ewentualnie jak zaproponujesz odpowiedni price, mogę się zastanowić nad sprzedażą mojej suki:wink: Tutaj macie lepszy filmik dotyczący tej S3. Gość ogarnia furmankę ze zmianą biegów.

Mysle ze porownanie s3 do s4 to nieporozumienie (jesli mowimy o b5 s4 , Co do zastanawiania sie nad zakupem to najpierw znajdz godny egzemplarz potem zdecyduj czy chcesz kupic.+ 10 tys na wyservisowanie go , przy kupnie taniego co najmniej +20 tys do doprowadzenia do stanu) 2rozne auta jak niebo a ziemia,jedyne znaczki Audi maja takie same. Troszke mniejsze koszta ale podobnie ze znalezieniem tyczy sie S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego wolałbym kupić porobionego ale postrzelonego niemca niż taniego polaka po przejściach. Sam sobie wyklepiesz to wiesz co masz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak stanie na a3 1.8T. chce w gazie, a eSkę ciężko znaleźć. Jak mam sam zakładać to też wyjdzie te ~4tyś ekstra. Ale to jeszcze troche, narazie trzeba sprzedać paroooowę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...