Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak stanie na a3 1.8T. chce w gazie, a eSkę ciężko znaleźć. Jak mam sam zakładać to też wyjdzie te ~4tyś ekstra. Ale to jeszcze troche, narazie trzeba sprzedać paroooowę :decayed:

po kiego pchasz ten gaz.:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Już wogóle bagażnika nie będziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

chyba jednak stanie na a3 1.8T. chce w gazie, a eSkę ciężko znaleźć. Jak mam sam zakładać to też wyjdzie te ~4tyś ekstra. Ale to jeszcze troche, narazie trzeba sprzedać paroooowę :decayed:

Chcesz mieć niskie spalanie i bączka do ganiania to szukaj A3 1,9 ASZ zrobisz 200KM i styka... waga zrobi resztę a spalanie w mieście pozostanie na poziomie 7L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak stanie na a3 1.8T. chce w gazie, a eSkę ciężko znaleźć. Jak mam sam zakładać to też wyjdzie te ~4tyś ekstra. Ale to jeszcze troche, narazie trzeba sprzedać paroooowę :decayed:

Chcesz mieć niskie spalanie i bączka do ganiania to szukaj A3 1,9 ASZ zrobisz 200KM i styka... waga zrobi resztę a spalanie w mieście pozostanie na poziomie 7L

I to jest mój cel na przyszły sezon :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie klekotem bawi do pewnego czasu. Papol, w tym momencie znalezienie dobrej ski to bułka z masłem, u Sida wszyscy wyprzedają fury na potęgę. Weźmy np furę Bracusa, bardzo przyzwoity stan, wszystko co może się posypać wymienione. Więc jedynie gass trzeba dołożyć:decayed: Emil jak tak bardzo razi Cie gaz w autach, to załóż fundacje przeciwników gazu, róbcie pikiety, strajki na Wiejskiej może nawet głodowe:wink: Ja zaoszczędzone pieniądze wolę wydać na dobry balet, niż sr** pieniędzmi na Orlenie i patrzeć z pogardą na auta z eco paliwem:grin:

To byłem ja jarząbek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie klekotem bawi do pewnego czasu. Papol, w tym momencie znalezienie dobrej ski to bułka z masłem, u Sida wszyscy wyprzedają fury na potęgę. Weźmy np furę Bracusa, bardzo przyzwoity stan, wszystko co może się posypać wymienione. Więc jedynie gass trzeba dołożyć:decayed: Emil jak tak bardzo razi Cie gaz w autach, to załóż fundacje przeciwników gazu, róbcie pikiety, strajki na Wiejskiej może nawet głodowe:wink: Ja zaoszczędzone pieniądze wolę wydać na dobry balet, niż sr** pieniędzmi na Orlenie i patrzeć z pogardą na auta z eco paliwem:grin:

To byłem ja jarząbek:wink:

Przecież Emil robi rocznie 10tys km samochodem to o czym mówimy.... do diesla trzeba dorosnąć. Co do gazu to dobrze zestrojony i dobry gaz nie zrobi żadnej ale to żadnej różnicy w osiągach od PB a w kieszeni zostanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie klekotem bawi do pewnego czasu. Papol, w tym momencie znalezienie dobrej ski to bułka z masłem, u Sida wszyscy wyprzedają fury na potęgę. Weźmy np furę Bracusa, bardzo przyzwoity stan, wszystko co może się posypać wymienione. Więc jedynie gass trzeba dołożyć:decayed: Emil jak tak bardzo razi Cie gaz w autach, to załóż fundacje przeciwników gazu, róbcie pikiety, strajki na Wiejskiej może nawet głodowe:wink: Ja zaoszczędzone pieniądze wolę wydać na dobry balet, niż sr** pieniędzmi na Orlenie i patrzeć z pogardą na auta z eco paliwem:grin:

To byłem ja jarząbek:wink:

Przecież Emil robi rocznie 10tys km samochodem to o czym mówimy.... do diesla trzeba dorosnąć. Co do gazu to dobrze zestrojony i dobry gaz nie zrobi żadnej ale to żadnej różnicy w osiągach od PB a w kieszeni zostanie :decayed:

Gdybym miał PB to na pewno bym montował gaz i na pewno bym nie oszczędzał na instalacji. Wolę jednak diesla :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jeździe 10 tys rocznie to ten gaz zwróciłby mi się po 3 latach. Po za tym z gazem nigdzie za zaparkujesz w podziemnych garażach. Dodatkowo dbać o instalacje, gumy srumy, ważność butli itd.

Gaz do kuchenek i koniec tematu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz do kuchenek i koniec tematu:wink:

nie zgadzam się, wg mnie warto zagazować auto :wink: Pod warunkiem, że jest to porządna instalacja, a nie jakiś chłam. Każdy ma swoje zdanie, więc nie ma się co dochodzić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem dzisiaj skarb :decayed: Przy porządkach na strychu znalazłem 3 krzyżaki wału do warszawy (ori, jeszcze zapakowane :naughty:) i 4 lampy :decayed: i coś tam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce cos gazowac to moge doradzic. Oczywiscie chodzi o 4 kolka. Juz 8 lat gazuje co mi pod rece podejdzie i jeszcze nie mialem problemu zeby nie chodzilo jak trzeba. Chociaz zawsze mialem auto zagazowane chcialem teraz sprobowac jak to sie klekotem jezdzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam Panowie :wink:

Qurak i jak tam z kolegą z B7, Byłeś?

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Maciek znalazłem przyczynę szarpania w tym passacie fl co jakiś czas temu pytałem o radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem dzisiaj skarb :decayed: Przy porządkach na strychu znalazłem 3 krzyżaki wału do warszawy (ori, jeszcze zapakowane :naughty:) i 4 lampy :decayed: i coś tam jeszcze...

z jakiej to warszawy czy to z 223 czy z m-20 ? Kolega ma taką :naughty:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Qurak i jak tam z kolegą z B7, Byłeś?

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Maciek znalazłem przyczynę szarpania w tym passacie fl co jakiś czas temu pytałem o radę :naughty:

B7 sama sie naprawiła a z passatem miałeś pojechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiej to warszawy czy to z 223 czy z m-20 ? Kolega ma taką :naughty:

B7 sama sie naprawiła a z passatem miałeś pojechać :decayed:

Dziadek miał m20 to raczej z tej :wink: jutro walne foto jakieś bo dzisiaj mi stary zasypał to oponami :facepalm:

A właściciel paska ucichł z tematem to nie poganiałem ale dzisiaj wpadł no i szukałem, szukałem, aż znalazłem... nieszczelny dolot- pęknięty wąż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel mnie upewniał że On sprawdzał i mechanik...:facepalm: ale dzisiaj to przejrzałem dla własnego czystego sumienia i znalazłem pęknięcie. Ja nie wiem jak oni to sprawdzali że przeoczyli...chyba że nikt tam nie zaglądał tak na prawdę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wczoraj byłem świadkiem jak gościu busem drogą dla rowerów wyprzedzał pojazdy z telefonem przy uchu masakra aż szkoda że nie jechała w pobliżu policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel mnie upewniał że On sprawdzał i mechanik...:facepalm: ale dzisiaj to przejrzałem dla własnego czystego sumienia i znalazłem pęknięcie. Ja nie wiem jak oni to sprawdzali że przeoczyli...chyba że nikt tam nie zaglądał tak na prawdę :whistling:

jak coś mam ori gumę od filtra do turbo w idealnym stanie na zbyciu

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

siemka wczoraj byłem świadkiem jak gościu busem drogą dla rowerów wyprzedzał pojazdy z telefonem przy uchu

właśnie po to chcę kupić kamerę do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...