Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy kolejny spocik? chciałbym się wybrać po raz pierwszy ;)

wrocławianie, gdzie dobrze i w przystępnej cenie zrobię polerkę czarnego lakieru?

Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja

pany, podpowie mi ktoś jeszcze jakieś dobre miejsce do polerki etc? lustereczko mi się marzy :D

chyba, że ta dziupla jest ok?

Do superba 1200 zł kosztuje renowacja która zajmuje im 3 dni. Jest to z ochroną na ileś tam lat mogę Ci podać namiar do właściciela.

A ja takie rzeczy to se robie se sam:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy kolejny spocik? chciałbym się wybrać po raz pierwszy ;)

wrocławianie, gdzie dobrze i w przystępnej cenie zrobię polerkę czarnego lakieru?

Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja

pany, podpowie mi ktoś jeszcze jakieś dobre miejsce do polerki etc? lustereczko mi się marzy :D

chyba, że ta dziupla jest ok?

Do superba 1200 zł kosztuje renowacja która zajmuje im 3 dni. Jest to z ochroną na ileś tam lat mogę Ci podać namiar do właściciela.

W naszym klimacie nigdy nie będziesz miał ochrony na ileś tam lat:facepalm: fizycznie się nie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało :facepalm:

Jeżeli są zrobione na biały mat to nic z nimi nie rób. Pytanie jaki wzór, bo białe do czarnego to kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś jakiegoś anglika albo coś? potrzeba mi aku i teleskopy klapy bagażnika, nie trzyma się :facepalm:

ja jeszcze w weekend poszukam Ci jakiegoś aku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało :facepalm:

wal do Górala Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie widziałem ostatnio bbs`y spod jego ręki i są kox :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało :facepalm:

Jeżeli są zrobione na biały mat to nic z nimi nie rób. Pytanie jaki wzór, bo białe do czarnego to kox

Taki jest wzór oryginal-skoda-superb-17-cali-5x112.jpg

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Pany wiecie gdzie we wrocku można zpolerować felgę na lustro ? Mam okazje kupic oryginalne fele do superba, ale są polakierowane na biało :facepalm:

wal do Górala Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie widziałem ostatnio bbs`y spod jego ręki i są kox :naughty:

Jutro obadam w jakim stanie będzie ta biel wrzuce na forum foty i obadamy czy polerka czy zostawiamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś jakiegoś anglika albo coś? potrzeba mi aku i teleskopy klapy bagażnika, nie trzyma się :facepalm:

może interesuje cię nowe aku w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może interesuje cię nowe aku w dobrej cenie?

Mnie interesuje :wink: 85-100Ah nie większy niż 353 mm (szer.) x 175 mm (głęb.) x 190 mm (wys.). Mocowanie "B13".

Jakie tam masz promocje? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, ja kupiłem nowy aku 80Ah 790A za 215 zł jakbyś chciał namiar :wink: Polska produkcja z Myszkowa, ponoć dobre aku, na razie się sprawuje :thumbup1: Mocniejsze też mają i też w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku kupiłem tez jakiś budżetowy za 300zł i teraz po 4dniach stania nie zakręci :facepalm: Ale mam wrażenie że coś mi wpierdala bez skrupułów prąd :whistling:

Z aku jeszcze się wstrzymam... może to nie jego wina :wink: Jak mam sprawdzić czy coś mi ciągnie volty? Tylko łopatologicznie...prąd jest mi obcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może interesuje cię nowe aku w dobrej cenie?

Mnie interesuje :wink: 85-100Ah nie większy niż 353 mm (szer.) x 175 mm (głęb.) x 190 mm (wys.). Mocowanie "B13".

Jakie tam masz promocje? :naughty:

Mam taki z VARTY. 95Ah wymiar 353mm/170/190. Ale co do mocowania to jutro Ci podam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku kupiłem tez jakiś budżetowy za 300zł i teraz po 4dniach stania nie zakręci :facepalm: Ale mam wrażenie że coś mi wpierdala bez skrupułów prąd :whistling:

Z aku jeszcze się wstrzymam... może to nie jego wina :wink: Jak mam sprawdzić czy coś mi ciągnie volty? Tylko łopatologicznie...prąd jest mi obcy :decayed:

u mnie też chyba coś pobiera.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję że to piec i sub jak wiadro :decayed:

A teraz sprawa wygląda tak... mam miernik... i jak mam go podpiąć żebym mógł zobaczyć pobór prądu? Czerwony pod + a czarny pod ODPIĘTĄ(?) klemę masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpinalem pod mase i plusy po kolei odlaczalem ( w a3 akurat troche ich jest ) poboru nie znalezionu, a auto jak postoi 2-3 dni to za c**ja nie odpalisz, nowe aku carbon (powered by bosch:decayed: ) i niewiem czy to wina aku czy wilgoci może, jak padnie raz jeszcze jade zawiezc na reklamacje bo w kwietniu kupowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

pany dzisiaj zamykam liste na opony jakby co to pisać do 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jednak na bank coś pobiera prąd, bo dzisiaj ledwo odpaliłem :facepalm: Możliwe, że mam zwarcie w zapalniczce, bo już jakiś czas mam z tym problem po montażu 2din.. :whistling: W przyszłym tygodniu to ogarnę, bo auto zostaje w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...