Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To tak samo jak z pobieraczkiem afera była. Dacie wiary, że skurwiele mnie straszą sądem?! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

pany gdzie we wrocku zrobie regeneracje xenonów ? Chodzi o wymianę odbłyśnika, polerka oraz czyszczenie soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie we wrocku zrobie regeneracje xenonów ? Chodzi o wymianę odbłyśnika, polerka oraz czyszczenie soczewki.

już zdychają ?? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche więcej jeżdze wieczorami :grin: i jak popada deszcz to mam wrażenie, że wszystko inne mocniej świeci. Niby świecą tak samo jak w audi ale na drodze słabo to wygląda.

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Podobno szybko odbłyśnik matowieje .... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche więcej jeżdze wieczorami :grin: i jak popada deszcz to mam wrażenie, że wszystko inne mocniej świeci. Niby świecą tak samo jak w audi ale na drodze słabo to wygląda.

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Podobno szybko odbłyśnik matowieje .... :whistling:

Pewnie wydaje Ci się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie również w sprawie OC, kupiłem w kwietniu a3 z ubezpieczeniem w avivie do 19.10.2012 oplaconym gdzie kwota byla 414 zl bodajze, przerejstrowalem, oc nie zmienialem przyszlo mi zawiadomienie ze mam doplacic ponad 400 zl do tego ubezpieczenia .... olałem ich teraz sie konczy ubezpieczenie, wyslalem wypowiedzenie i zawarlem ubezpieczenie u innej firmy .... I dzisiaj dostaje list z KRUKa :decayed: ze mam zaplacic tą "niedoplatę" lub skontaktowac sie aby wyjasnic itd :grin: Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ?

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ???? Wcześniej rozmawialiśmy o przedłużeniu umowy a teraz jest inna kwestia... o kupnie auta z ubezpieczeniem i dopłata. On nie dopłacił a ubezpieczył gdzieś indziej.... dalej nie widzisz różnicy ??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem już temat, ale spytam jeszcze tu,zgubiłem swoją przejściówkę do odkręcania fabrycznych śrub zabezpieczających i nie mam jak odkręcić kół :/ w serwisie część niedostępna czy ktoś ma taką przejściówkę,potrzebuję na 5minut,tylko odkręcę i wkręcę zwykłe śruby

potrzebne coś takiego :

sruba.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ?

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ???? Wcześniej rozmawialiśmy o przedłużeniu umowy a teraz jest inna kwestia... o kupnie auta z ubezpieczeniem i dopłata. On nie dopłacił a ubezpieczył gdzieś indziej.... dalej nie widzisz różnicy ??? :facepalm:

Szkoda uważałem, że to są podobne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

A pare postów wcześniej mówiłeś, że można sobie takie pismo d*pę podetrzeć. A co jeśli ktoś kupił samochód ubezpieczenia nie wypowiedział, a zawarł umowę i opłacił cały rok z innym ubezpieczycielem ? Dalej mogą żądać kasy ?

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ???? Wcześniej rozmawialiśmy o przedłużeniu umowy a teraz jest inna kwestia... o kupnie auta z ubezpieczeniem i dopłata. On nie dopłacił a ubezpieczył gdzieś indziej.... dalej nie widzisz różnicy ??? :facepalm:

Szkoda uważałem, że to są podobne kwestie.

:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem już temat, ale spytam jeszcze tu,zgubiłem swoją przejściówkę do odkręcania fabrycznych śrub zabezpieczających i nie mam jak odkręcić kół :/ w serwisie część niedostępna czy ktoś ma taką przejściówkę,potrzebuję na 5minut,tylko odkręcę i wkręcę zwykłe śruby

potrzebne coś takiego :

http://s11.postimage.org/bljesx1sv/sruba.jpg

<br /><br />

Śmigaj do firmy która ściągnie Ci tą śrubę za grosze, bo nie wiem czy kogoś znajdziesz z tym zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem już temat, ale spytam jeszcze tu,zgubiłem swoją przejściówkę do odkręcania fabrycznych śrub zabezpieczających i nie mam jak odkręcić kół :/ w serwisie część niedostępna czy ktoś ma taką przejściówkę,potrzebuję na 5minut,tylko odkręcę i wkręcę zwykłe śruby

potrzebne coś takiego :

http://s11.postimage.org/bljesx1sv/sruba.jpg

<br /><br />

Dzwoń do producenta żeby wysłali ci końcówkę. Nie powinno być dwóch identycznych końcówek do śrub zabezpieczających. Jak nie zależy Ci na nich to niech ktoś przyspawa do końcówki klucz i odkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzwoniłem do firmy,która handluje śrubami do kół itp. , nie mają,ale mogą odkręcić za 37zł za sztukę, więc to nie takie grosze,a co do producenta to jest vw/audi i niestety nie ma tej części już dostępnej w sprzedaży,załamka

na razie zależy mi na jak najmniej inwazyjnym rozwiązaniu i jak najmniej kosztownym, w najgorszym wypadku podjadę do aso i tam odkręcą bo na wyposażeniu mają wszystkie końcówki,ale to się wiąże z kosztami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 zl za odkrecenie zabezpieczonego koła to mało, spróbuj sam zobaczymy czy Ci się uda :decayed: albo inaczej zadzwoń do ASO i zapytaj za ile Ci odkręcą, pewnie więcej niż 37 zł. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli śruby były zakupione w ASO to mają mieć końcówkę a nie głupie tłumaczenie, że nie sprzedają... jak się będą upierali że nie sprzedają to niech odkręcają po śrubie z koła za free.

Części do aut z lat 80 mają, których już się nie sprzedaje a końcówki nie mają... jaja sobie jakieś robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 zl za odkrecenie zabezpieczonego koła to mało, spróbuj sam zobaczymy czy Ci się uda :decayed: albo inaczej zadzwoń do ASO i zapytaj za ile Ci odkręcą, pewnie więcej niż 37 zł. :grin:

sorry ale czytasz ze zrozumieniem ???chyba forum jest po to,aby szukać też jakichś rozwiązań a nie od razu do mechanika? to jest standardowa śruba audi, więc może ktoś ma taką, jeśli nie znajdę innego rozwiązania to pojadę do aso,tam przekładka kół kosztuje 130zł

a druga sprawa to oczywiście, że spróbuję sam jeśli nie znajdę tej przejściówki, spróbuję nabić klucz 19 albo imbus, tak jak mi radzili chłopaki z forum, jednak może znajdzię się ktoś z tą przejściówką i nie trzeba się będzie męczyć

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Jeżeli śruby były zakupione w ASO to mają mieć końcówkę a nie głupie tłumaczenie, że nie sprzedają... jak się będą upierali że nie sprzedają to niech odkręcają po śrubie z koła za free.

Części do aut z lat 80 mają, których już się nie sprzedaje a końcówki nie mają... jaja sobie jakieś robią.

no właśnie powiedzieli mi, że część już nie jest dostępna w sprzedaży i mogą zaoferować odkręcenie i wymianę na nowe śruby, oczywiście nie za darmo .

dzwoniłem do aso audi i aso vw, wszędzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zrozumieniem no bez przesady. Sprawa ze śrubą jest prosta jak budowa cepa, sam przecież wiesz:

1. Rozwalasz śrubę i odkręcasz koło. - jeśli masz narzędzia to w miarę szybko Ci to pójdzie.

2. Idziesz do ASO płacisz/kłucisz się aby odkręcili za free. - kwestia umówienia się w ASO kilka dni...

3. Oddajesz firmie i płacisz 37 zł. - j.w. może szybciej.

4. Dalej próbujesz znaleźć kogoś kto ma ściągacz. - czekasz niewiadomą ilość czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zrozumieniem no bez przesady. Sprawa ze śrubą jest prosta jak budowa cepa, sam przecież wiesz:

1. Rozwalasz śrubę i odkręcasz koło. - jeśli masz narzędzia to w miarę szybko Ci to pójdzie.

2. Idziesz do ASO płacisz/kłucisz się aby odkręcili za free. - kwestia umówienia się w ASO kilka dni...

3. Oddajesz firmie i płacisz 37 zł. - j.w. może szybciej.

4. Dalej próbujesz znaleźć kogoś kto ma ściągacz. - czekasz niewiadomą ilość czasu.

37 x 4 to ile to jest ??podpowiem ci 148zł ,więc nie mało. już wolę jechać do aso i odkręcić bez rzeźby

nie ma ciśnienia,że już muszę odkręcić więc chyba normalne, że próbuję najlepszą opcje dla siebie...

jeśli nikt się nie znajdzie z adapterem, to dam sobie radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...