Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co śmiać... Ty w dwóch anglikach gwint zerwałeś, to teraz czasami do Anglii nie przyjeżdżaj, bo jak się mudżyny zbierą w kupe to i Tobie gwint zerwą, a uwierz mi że tu ich tyle, że po takiej akcji przez miesiąc czasu miałbyś w spodniach jesień średniowiecza :decayed:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

jak Ci nie zależy to weź je po prostu rozwierć i po sprawie.. W dwóch anglikach tak robiłem, bo były ori śruby zabezpieczające.

też dobry pomysł, na śrubach mi nie zależy, wymieniam na zwykłe :)

no to dobre wiertło, jakaś woda do schłodzenia i jedziesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam taką koncówkę/przejściówkę :naughty: agoonzo wpadnij na spotka to sobie odkręcisz :wink:

super :) niedziela 18 tak ? jeśli nic niespodziewanego nie wypadnie to się zjawię :) jak będzie pasowała to masz browarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

No w KRUKu mnie znają :decayed: Chodź już wszystko popłacone, napiszę pismo, żeby rozłożyli na raty :wink: Tylko do avivy czy do kruka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką koncówkę/przejściówkę :naughty: agoonzo wpadnij na spotka to sobie odkręcisz :wink:

super :) niedziela 18 tak ? jeśli nic niespodziewanego nie wypadnie to się zjawię :)

o 17.30 już się chłopaki zjeżdżają :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Ulanowskiego 23A styl auto. Mają wszystkie końcówki w tym patentowe na zamówienie.

właśnie w styl auto nie mają, to u nich kosztuje 37zł od śruby za wykręcenie

jak się nikt nie znajdzie to spróbuję z nabiciem klucza 19, a jak się nie uda to do aso

to widzę że się chłopaki wycwanili ... płaciłem chyba 60 pln za końcówkę i czekałem tydzień czasu na realizację zamówienia.

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

BTW Arek przywiozę Ci tą folię jak ogarnę wszystko w niedzielę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dopłacić albo przy kupnie wypowiedzieć ubezpieczenie... przykro mi ale jeżeli jesteś już w kruku to historię sobie nieźle zwaliłeś patrząc po kontem przyszłych kredytów. Ubezpieczyciele zgłaszają klientów bo bazy nierzetelnych klientów :kwasny: Opłać to jak najszybciej bo nie popuszczą a szkoda brnąć w to qwno dalej.

No w KRUKu mnie znają :decayed: Chodź już wszystko popłacone, napiszę pismo, żeby rozłożyli na raty :wink: Tylko do avivy czy do kruka ??

Do tego kto przysłał wezwanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nie będzie, bo będę bez samochodu. Ewentualnie jakbyś qrczak jechał to może bym się zabrał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan, wpadnij to vaga podepniemy jeszcze raz.

Piotrek, podjadę po Ciebie i po kolegę, nie ma problemu

Dam Ci jeszcze znać czy zdążę wrócić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W k**we... i dalej nie mogę zgłosić szkody :doh: mam notatkę z policji...a tam zły numer polisy :doh: a po numerze blach wychodzi, że baba skończyła ubezpieczenie 2 lata temu w uniqua :facepalm: I teraz bądz mądry i się martw :doh: Jutro jadę do WRD na Hubską i będę próbował wyjaśniać :thumbdown: Ale bez echa tego nie zostawię :whistling:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/blad-notatce-policyjnej-;-problem-ze-zgloszeniem-szkody-249078/#post3083209

wątek dotyczący mojej sprawy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze spota w niedzielę odpadam, bo dopiero o 18 będę startował z domu:kwasny:

Arek tylko bez nerwów, sprawa na pewno się wyjaśni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...