Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

I Ja dołączam :wink:

Wycieraczki:

1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

2. DudsA4 4x 530mm. - 56zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

4. clinque 2x530 28zł + KW rozbity na zamawiających

5. Spartan 2x530 28zł + KW rozbity na zamawiających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==

Skusiłem się kiedyś na taki..... po pierwszym deszczu poleciały do kosza. Co do piór od OGRa to nie miałem jeszcze z nimi styczności ale za takie pieniądze to nie będzie szkoda. Tym bardziej, że gość znany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==

Skusiłem się kiedyś na taki..... po pierwszym deszczu poleciały do kosza. Co do piór od OGRa to nie miałem jeszcze z nimi styczności ale za takie pieniądze to nie będzie szkoda. Tym bardziej, że gość znany

Miejmy nadzieję, że będą lepsze :wink: Ja jeszcze myślę, czy się nie skuszę na 410mm na tył, ale nie wiem czy wejdzie, bo tą co teraz mam ma 380 chyba. Muszę jeszcze to sprawdzić. Dzisiaj jeszcze raczej nie zamawiasz? Jeśli tak, to zaraz pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze nie... cały czas pada i nie chce mi się dupska z ciepłego ruszać na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania dwa bilety VIP na sobote do Hali ludowej Zamw bilet na Godskitchen Poland 12 @ Hala Stulecia Wrocaw @ Wlotki.pl musze je odsprzedac bo cora mi sie pochorowala i musimy siedziec z zona w domu....bilety sa warte 400zl ja chce za nie 200zl bilety beda do odbioru na miejscu imprezy u organizatora

link do imprezy Godskitchen Poland 12 / 3 listopada 2012, Hala Stulecia Wrocław / FTB.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wracam dzisiaj na stare śmieci... do starej/nowej pracy, ale za to inne stanowisko i $$$ :decayed:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania dwa bilety VIP na sobote do Hali ludowej Zamw bilet na Godskitchen Poland 12 @ Hala Stulecia Wrocaw @ Wlotki.pl musze je odsprzedac bo cora mi sie pochorowala i musimy siedziec z zona w domu....bilety sa warte 400zl ja chce za nie 200zl bilety beda do odbioru na miejscu imprezy u organizatora

link do imprezy Godskitchen Poland 12 / 3 listopada 2012, Hala Stulecia Wrocław / FTB.pl

zrezygnowałem z tej imprezy bo przegięli z cenami biletów... jak już cena jest ok to ja mam plany :wallbash:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

0195899ae9fdf80b5dcb77d04e8a999c_original.gif?1351780370

Farciarz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie potrzebuje ktos filtra paliwa do diesla ? Bo kupilem , ale okazalo sie za mam inny typ . Filtr WK 853/3X taki jak w linku :

Filtr paliwa - MANN-FILTER - WK 853/3 x - AUDI / AUSA / MULTICAR / SEAT / SKODA / VW - 1.9TDI,SDI; 2.0TDI; 2.5TDI,SDI; 2.8TDI :: MOTOPLATFORMA.COM

cena 50zl !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien na dole dopisać że skończyła mu się kasa na wódę i ręce się telepią... :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie potrzebuje ktos filtra paliwa do diesla ? Bo kupilem , ale okazalo sie za mam inny typ . Filtr WK 853/3X taki jak w linku :

Filtr paliwa - MANN-FILTER - WK 853/3 x - AUDI / AUSA / MULTICAR / SEAT / SKODA / VW - 1.9TDI,SDI; 2.0TDI; 2.5TDI,SDI; 2.8TDI :: MOTOPLATFORMA.COM

cena 50zl !!!

f*ck, a właśnie dzisiaj kupiłem filtr za 80zł! :kwasny: wziąłbym od Ciebie oczywiście... :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

jak by ktoś chciał, będę miał panel klimatyzacji do sprzedania :naughty:

IGŁA! Panel climatronic klimatyzacja 2DIN A4 B6 B7 (2762911103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w zeszłym roku wymieniałem filtr paliwa, w tym roku odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Panowie, gdzie mogę zrobić tanio i bezproblemowo przegląd? Zawsze jeździłem do Stacji Kontroli Pojazdów koło pętli Krzyki. W aucie nie ma się do czego przyczepić, więc mogą oglądać. Chyba tylko gaśnica może być nieważna... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni robiłem w boschu obok legnickiej z polecenia Horneta ale to tylko przez wzgląd na bixenon wcześniej robiłem na przedmiejskiej. Adres masz stronę albo dwie wcześniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Panowie, gdzie mogę zrobić tanio i bezproblemowo przegląd? Zawsze jeździłem do Stacji Kontroli Pojazdów koło pętli Krzyki. W aucie nie ma się do czego przyczepić, więc mogą oglądać. Chyba tylko gaśnica może być nieważna... :wink:

Co do gaśnicy... zgodnie z kodeksem ruchu drogowego ma być sprawna. Nigdzie nie jest napisane, że ma mieć ważną datę. Policmajster chciał mi 100zł za gaśnicę wlepić ale po rozmowach nie chciał jej sprawdzić czy jest sprawna :grin: Szukał dziury w całym bo zjebałem go, że przychodzi do auta nie w pełnym umundurowaniu ( bez czapki) :polew: Zaczął kozaczyć i dopierdzielać się i nie wyszło mu.

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

ja ostatni robiłem w boschu obok legnickiej z polecenia Horneta ale to tylko przez wzgląd na bixenon wcześniej robiłem na przedmiejskiej. Adres masz stronę albo dwie wcześniej. :wink:

ja tylko tam robię :decayed:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Panowie mam liksysa WRT 120N. Jest w pełni sprawny ale niestety nie mogę do niego wgrać DD-WRT dlatego jak ktoś ma router z N-ką a nie potrzebuje takich funkcji jak VPN i zdalne serwery to może się zamieni ? Kurde dostałem ten router. Pudałka nie mam bo gdzieś się posiało. Może ktoś się machnie na inny ? Jeżeli będzie ktoś chętny to proszę o info jaki model to sprawdzę czy będzie obsługiwał soft na którym mi zależy.

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Potrzebny mi dzisiaj kierowca..... chętni ? Bardzo bliska droga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi dzisiaj kierowca..... chętni ? Bardzo bliska droga :decayed:

Mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi dzisiaj kierowca..... chętni ? Bardzo bliska droga :decayed:

Mogę pomóc.

To super. Ja auto zostawię u ziomka na Maślicach tylko nie wiem o której skończymy walczyć. Jak tam u Ciebie ze snem ? Nawet o np 3:00 dasz radę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...