Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano. Te barany we wrocku nie potrafia jeździć, ja kurde na letnich prawym pasem musze ich wyprzedzać bo nikt nie chce jechać tylko się turlają. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie we wrocku jest stacja kontroli z możliwością badania aut z napędem 4x4?

Stacja Kontroli Pojazdów

Telefon: 71-350-87-20

ul. Przedmiejska 1 (Legnicka między wiaduktami), Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon-Pt : 8:00 - 20:00

Sobota : 8:00 - 16:00

Stacje kontroli pojazdów - VICO | Strona główna

obsługują 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu chce za podłączenie grzałek z wymianą climatronica 500zł, dużo? :/ fotele już grzałki mają zamontowane, więc do roboty pozostaje wymiana panelu + okablowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu chce za podłączenie grzałek z wymianą climatronica 500zł, dużo? :/ fotele już grzałki mają zamontowane, więc do roboty pozostaje wymiana panelu + okablowanie

Jak mają grzałki to zerknij czy maja kable i wtyczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie we wrocku jest stacja kontroli z możliwością badania aut z napędem 4x4?

Stacja Kontroli Pojazdów

Telefon: 71-350-87-20

ul. Przedmiejska 1 (Legnicka między wiaduktami), Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon-Pt : 8:00 - 20:00

Sobota : 8:00 - 16:00

Stacje kontroli pojazdów - VICO | Strona główna

obsługują 4x4

Wielkie dzięki, będę jutro we Wro to podskoczę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że climatronic kupuję osobno!

Z h*ja spadł. Ja pier**le to jest robota za 150-200 max. MAX!! No chyba, że liczy sobie podpięcie kompa i nauczenie nowego climatronica vinu auta, bo to niestety jest koneiczne w B6/7, inaczej będzie pier**lić sprawę nowy panel i klima nie będzie działac poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z h*ja spadł. Ja pier**le to jest robota za 150-200 max. MAX!! No chyba, że liczy sobie podpięcie kompa i nauczenie nowego climatronica vinu auta, bo to niestety jest koneiczne w B6/7, inaczej będzie pier**lić sprawę nowy panel i klima nie będzie działac poprawnie.

tak, będzie nowy vin, nie chciał podać dokładnej ceny, ale powiedział, że na pewno nie więcej niż 500zł, mówi że będzie potrzebował kostki i kable kupić, ale ile to może kosztować, 100zł? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego mu kostki? Przy fotelach masz kostki od grzania? Jeśli tak, to dzwoń po ludziach, co sprzedają na części takie fury czy nawet sprawdź w serwisie fałweja czy czasami nie mają, ja ostatnio kupowałem do siebie części, to w fałweju brałem części, bo serwis audi drożej liczy tajle, nie mam pojęcia dlaczego, ale h*j z tym, nie ważne. Jak masz kostki przy fotelach to tylko wiązke kup fotele-climatronic, sam to sobie podłącz, a jemu tylko zawieź na zakodowanie nowego climatronica. To jest pół godziny roboty przy dwóch piwach i max 100zł dziękuję dobranoc.Gdzie tu pincet, za co... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak:

52479453.jpg

56723190.jpg

jaką wiązkę dokładnie powinienem kupić?

thx, jak mi powiedział tę kwotę, trochę mi mina zrzedła... +200zł za panel z grzałkami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz w serwisie, czy u kogokolwiek, że potrzebujesz wiązkę od climatronica do foteli do grzania i tyle :wink: sam to ogarniesz, co za problem wtyczki połączyć ze sobą? :wink: ceną się nie przejmuj, stary climatronic sprzedasz i na flachę się wróci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi to kupi? :P

widzisz gdzieś te kostki, które powinienem mieć? ja ślepok jestem, bo nie wiem które to w ogóle mogą być...

thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wyglądają w B7 kostki do grzanych d*p, jak swojego czasu latałem B7 to miałem na to wyjebane, bo nawet nie miałem grzania, a w B5 są na bank inne kostki jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, ktoś od b7 poznaje te kostki? ;)

AUDI A4 B6 B7 WIĄZKA INSTALACJA FOTELA SIEDZENIA (2722452492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może się przyda :wink: Nie wiem, która to, ale przynajmniej widać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...