Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj nie będzie, bo dopiero o 18 startuję z domu:whistling: Spartan po ramkę możesz wpaść koło 21 na Czerniawską jak chcesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żona lata, a co? Ty te fele z S6 są w jakim kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan po ramkę możesz wpaść koło 21 na Czerniawską jak chcesz:wink:

Nie no, specjalnie po ramkę nie będę dymał taki kawał :decayed: Podrzuć swój nr na pw to będę dzwonił jak byłbym w okolicy... A jak nie to na następnym spocie może będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następnym też nie będę, bo wrócę do Wro w poniedziałek bardzo późno.. Do Warszawy jadę:facepalm: Nr masz w podpisie, dzwoń jak coś, możliwe, że jutro będę np. na Grabiszyńskiej jeśli masz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O FAK SEJK :kox: wrzuć no fote jak to się prezenci :naughty:

mam ale tylko na telefonie. Kabel gdzieś przesiałem. Wyślij mi sms ze swoim numerem to cio mmsem podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w domu to gdzieś odkopię i ci podeślę. Tymczasem zerknij na to :slina:

:shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć nic nie widać..... brak środka np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał oglądnąć to niech przyjedzie. I tak na bank bedzie dzwoniła grupa wieśniaków co im nic nie pasuje. Takich odsyłam do innych igiełek i rozłączam się. Foto poglądowe na zewnątrz jest. Innych nie mam a robić mi się nie chce.

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

ma ktoś film TED z dubbingiem? wszędzie wiszą tylko z napisami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał oglądnąć to niech przyjedzie. I tak na bank bedzie dzwoniła grupa wieśniaków co im nic nie pasuje. Takich odsyłam do innych igiełek i rozłączam się. Foto poglądowe na zewnątrz jest. Innych nie mam a robić mi się nie chce.

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

ma ktoś film TED z dubbingiem? wszędzie wiszą tylko z napisami :thumbdown:

Ja też tylko z napisami mam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Dokładnie, im więcej opiszesz to czy jest to prawda, czy nie, to zawsze jakieś inne wrażenie robi i wzbudza większe zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...