Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem do domu.. ileż to dzwonów na mieście... jedna wielka szklanka i warunki do zabawy wyśmienite :decayed: Na niektórych skrzyżowaniach nie idzie ruszyć taki lód :shock3:

Wlasnie wczoraj sprzedalem audi i pozyczylem golfa od kolegi na letnich, to dopiero jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

na ulicy Góralskiej prostopadła robotniczej, masz dziadka z synem którzy spawają, wycinają tłumiki i katy.

Jako jedyni w B6 1.8T wyciagneli kata, rozcieli go wstawili rure i zaspawali.

Nikt inny we Wrocławiu nie miał ochoty na wyciąganie kata górą i odłączanie węzyków, demontaż filtrów itd a bylem z kumplem u 7 tlumikarzy fachmanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już filtry wybebeszone a kata na wierzchu :naughty:

100_2069.jpg

BTW ile Cię skasowali ? kata zabrali w rozliczeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

200 pln to raczej rozsądna cena biorąc pod uwagę jak tą rurę musieli dogiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

200 pln to raczej rozsądna cena biorąc pod uwagę jak tą rurę musieli dogiąć

jedź do tego chama do garażu i ogarnie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz raz u niego byłem w tej sprawie to go turbina w palce paliła i dostęp nie ten i w ogóle wolał wymienić w tym czasie 3 tłumiki w polo.

aaa no i jeszcze lambde by musiał odkręcić to pewnie z pół dnia i jeszcze mógłby zepsuć. Temu panu już podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

na ulicy Góralskiej prostopadła robotniczej, masz dziadka z synem którzy spawają, wycinają tłumiki i katy.

Jako jedyni w B6 1.8T wyciagneli kata, rozcieli go wstawili rure i zaspawali.

Nikt inny we Wrocławiu nie miał ochoty na wyciąganie kata górą i odłączanie węzyków, demontaż filtrów itd a bylem z kumplem u 7 tlumikarzy fachmanów.

Polecam takze u nich robie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maślicach na pomiędzy ulicą nasienna a fromborską jest dobry "tłumikarz" zawsze do niego jeździłem i dalej latam jak coś potrzebuje, ostatnio pytałem własnie o cenę takiej operacji (wymiana plecionki, a przy okazji wycięcie kata i wstawienie rurki) to usłyszałem cenę 200 zł i mówi że dlatego tak dużo bo musi porozbierać sobie wszystko i przygotować do zrobienia. Generalnie polecam Waldka- bo tak mu na imię ;) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię tłumiki na giełdzie samochodowej za wymianę tłumika środkowego trzeba było cos spawać w audi 80 z tłumikiem zapłaciłem 160 zł i myślę że jeśli kiedy kolwiek będę m9iał cos do zrobienia co sobie sam nie poradzę :decayed: to pojadę do niego a tak wogle to mam już weekend :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię tłumiki na giełdzie samochodowej za wymianę tłumika środkowego trzeba było cos spawać w audi 80 z tłumikiem zapłaciłem 160 zł i myślę że jeśli kiedy kolwiek będę m9iał cos do zrobienia co sobie sam nie poradzę :decayed: to pojadę do niego a tak wogle to mam już weekend :banan:

ten na gieldzie wlasnie nie podjal sie wyjmowania kata "górą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge wpasc ale fury upalac nie bede :decayed:

a co po ostatnim razie padło ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...