SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.

szczuraz

Arek mam ramkę dla Ciebie wpadniesz ? :decayed:

Nie :thumbdown: Wczoraj jak skończyłem sprzęgło to taki reset był na odstres że dzisiaj nie wsiadam do auta :whistling:

• Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• szczuraz

• hornet

• kaju

• Spartan_Wroc.

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, uprawialiście kiedyś ze swoimi żonami/dziewczynami/znajomymi :naughty: "rodeo"? :kox: Ja wczoraj usłyszałem na to przepis: "Bierzesz ją "na pieska", w pewnym momencie łapiesz ją mocno za biodra i głośno wypowiadasz imię innej kobiety - ciekawe jak długo ją utrzymasz" - yebłem! :polew::polew::polew::polew::polew:

Po południu bedę tarabanił do Gniadego. Może się chłop skusi :wink:

nie będzie go za to Krystian będzie

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Dzisiaj ja stawiam :banan:

OK

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Na moją to nie działa

pojebałeś dowcipy :grin: to było tak 2 dziwki gadają że jedna lubi na rodeo sida na kliencie i przed końcem mówi że ma hiv potem próbuje utrzymac się przez 20 sekund :whistling:

nie będzie go za to Krystian będzie

mi napisał że jeszcze nie wie ale zaproponowałem mu że go zgarne

pojebałeś dowcipy

Wiesz, że zawsze są setki wersji :decayed:

pier**le jeden dzień w tygodniu wolny trzeba mieć. Może już w przyszłym tygodniu zamontują mi kuchnie to tylko rzucę listwy między kafle a panele dokończę oświetlenie i bedę leżał pindolem do góry. Chyba że przyjdzie wiosna to taras będę zabudowywał :grin:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

260km/h miedzy samochodami. - Sadistic.pl

Cebrą to każdy głupi potrafi.:facepalm: Kupiliśmy z ojcem bratu motorynkę pony i jak ją poskładam to będę próbował pobić ten rekord. Na razie szukam części. :decayed:

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Nie powiedziałbym :decayed:

Co do części... Co tam potrzebujesz? Może coś znajdę, bo jak wiadomo wsie to skarbnica gratów do motorynek, komarków i innych shl'ek

Dzisiaj ja stawiam :banan:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

[/color]pany wiecie czy w urzędzie wojewódzkim jest fotograf ? Musze małemu paszport wyrobić i przy tej okazji potrzebuje zdjęć.

jest fotograf, sam niedawno paszport robilem

a z ta motorynka, szczuraz, to wsadz tam silnik od MZ, i poczujesz moc ;]

silnik już poskładałem wiec zostaje: zbiornik paliwa (kwadrat albo jajko), manetka gazu, przednie koło (albo tylne to sobie przerobię) i fotel.

BTW jakby się komuś coś walało to dajcie znać :naughty:

Jakbyś napisał do mnie 12 lat temu to bym Ci sprzedał moją :grin:

Do silnika to właśnie może bym coś miał z resztą gorzej ale podpytam może akurat :wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/zlot-ekipy-A4 Klub Polska B5 Battalion-260418/

Nie dziadujcie :whistling: Nikt od nas więcej się nie wybiera?

Jak to nikt, ja :kox: I jeszcze mój współlokator a4 :wink: