Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

w tym momencie ja powinienem dawać Ci rady jak udzielać kredytów i bylibyśmy kwita :grin:

o ja to dopiero by się działo ... :decayed: ciekawe kogo pierwszego by zamknęli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie skorumpowanego dyrektora... bo ja już bym na hawajach fają do góry leżał :decayed:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

HIT stare reklamy samochodów - YouTube :polew:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

1:44 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo Wam idzie te smalcowanie aut:decayed: Mam polerkę, za dobrą flachę mogę pożyczyć:wink: Ponadto Farecla w porównaniu do Menzerny to shit:wink: Arek kup sobie glinkę, i przejedź auto glinką. Wosk nie odpycha wody ponieważ:

1 - powierzchnia nie została należycie przygotowana

2 - masz c**jowy wosk

Z budżetówek polecam Collinite 476 za ~70 zł, mam już 2 lata i będę miał jeszcze 2 lata. za***isty wosk i wystarcza na bardzo długo. Do tego Extreme Brilliant Shine Detailer jako Qucik detailer do uzupełniania powłoki woskowej. Po tym będzie za***isty wet look:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, podrzuć jaką glinkę kupić i tego Collinita też kupuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem właśnie z rakietowej wszystkie foty poszły się jebac przez genialny aparat :thumbdown:

wybrałem parę na których widac mniej wiecej co sie działo :naughty:

DSC04805.jpg

DSC04868.jpg

DSC04869.jpg

DSC04884.jpg

DSC04910.jpg

DSC04951.jpg

i dwa najlepsze na koniec :naughty:

DSC05006.jpg

DSC05002.jpg

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

DSC04998.jpg

DSC05001.jpg

DSC05003.jpg

DSC04999.jpg

DSC05005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:kurde jaka pogoda musze umyć fure na komunie na jutro ale poczekam na deszcz :decayed: kiedy maciek wpadniesz na logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem teoretycznie dzisiaj ale czekam na pana od regulacji mebli ... :doh: Zadzwonię do Ciebie jak ogarnę chwilę a jak nie to jakoś w tygodniu podlecę w ramach twojego wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, to było moje pierwsze prawdziwe mycie po zimie... resztkami kosmetyków. Teraz muszę dopiero zakupy zrobić :decayed:

Dopóki nie ogarnę go lakierniczo to i tak kupa będzie :thumbdown: Mój front mnie po prostu dobija :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet przecież mówiłeś ostatnio że dla Ciebie tylko KOX się liczy :D a tu nagle wyjeżdża z polerką:D

JA stosuje Meguiars'a i jest naprawde dobry choć to nie jest najwyższa półka. Jak ktoś chce to moge podesłać zdjęcia jaka była różnica przed i po na srebrnej octavce kokosa z wawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jesteś dzisiaj w domu wieczorem ? odebrałbyś mi na spocie od Damiana błotnik ? siano bym ci dzisiaj zostawił.

Ja jutro robie wypad na grilla prawdopodobnie.

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

wiem że wszyscy już tym rzygają ale lampki na cyckach rozjebały mi nerki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet przecież mówiłeś ostatnio że dla Ciebie tylko KOX się liczy :D a tu nagle wyjeżdża z polerką:D

JA stosuje Meguiars'a i jest naprawde dobry choć to nie jest najwyższa półka. Jak ktoś chce to moge podesłać zdjęcia jaka była różnica przed i po na srebrnej octavce kokosa z wawy :)

uświadomię Cię....nie jest to najwyższa półka :decayed: Kurde mam już tak uwalone auto że czas chyba umyć. Jakbym już mył to mógłbym przy okazji wypastować

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Hornet jesteś dzisiaj w domu wieczorem ? odebrałbyś mi na spocie od Damiana błotnik ? siano bym ci dzisiaj zostawił.

Nie ma mnie wieczorem... idę na wódę a jutro raczej nie będę na spocie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet, jak chcesz umyc auto to polecam myjnie na kepinskiej - znalazlem ich namiary na forum o kosmetyce aut, i sprawdzilem osobiscie :)

Piana tak gesta jakbys wysmarowal auto, pianka do golenia :)

Panowie, polecam szwagra qrczaka91 od klimy, pojechalem na nabicie klimy, a okazalo sie ze musialem chlodnice wymienic od klimy:facepalm:

nie zdarl ze mnie wiele, a zrobil wszystko elegancko :)

BTW. Okazalo, sie ze pochodzi ze wschodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam osuszacz ale w tym tygodniu nie dam rady się z nim ustawić. W piątek jadę na siatkówkę ( reprezentację) a w sobotę mam własną ligę we Wrocławiu.

Wrzuć na pw ile dałeś z wymianą chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie wieczorem... idę na wódę a jutro raczej nie będę na spocie :kwasny:

kurde to chyba odwołuję Krystiana bo jak ani mnie ani Ciebie ...

Damian podjadę jutro do Ciebie koło południa jak wywietrzeję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis byłem po pizze na hali tęcza i myślę podjade na Bp umyć furę na komunie ale zobaczyłem kolejkę że głowa boli to sam pod domkiem umyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój parch stoi pod drzewem na którym siedzą zasrańce ( gołębie)... :facepalm: Muszę chyba wiatrówkę skołować i będę miał rozrywkę z okna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakiegoś wywrotowca we Wro... :facepalm::polew: mam nadzieję że wpadnie na spot i uda nam się go naprostować. Jeżeli nie to dalej bedzie jeździł kozą bez softu na wypłowiałych lampach, pordzewiałej klapie i fotelach plackach. W końcu co ori to ori :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/a4-b5-1-9tdi-afn-skora-gwint-awx-216-fmic-271396/#post3561322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ori nie oznacz placków, małej mocy ...... :wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Trzeba było brać tego .. .przynajmniej zadbany i mechanicznie sprawny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jutro postaram sie pojawic na spocie, kto z Was bedzie?

Moze uda mi sie zmontowac ekipe z seat toledo club, zawsze to wiecej osob i weselej :)

Czy moze macie jakies uwagi, co do tego?

------

szczuraz, odnosnie fotek w Koronie, na parkingu stoi podobny fiat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...