Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Dłuższa historia , auto kupiłem w tamtą sobotę i sprzedający mówił że nie działa otwieranie auta z pilota , ale myślałem że to kwestia zgrania pilotów z autem i już ... Jednak nie jest tak łatwo jak sie wydawało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dłuższa historia , auto kupiłem w tamtą sobotę i sprzedający mówił że nie działa otwieranie auta z pilota , ale myślałem że to kwestia zgrania pilotów z autem i już ... Jednak nie jest tak łatwo jak sie wydawało :/

Zacznij od baterii w pilocie. Potem spróbuj sparować z pompką. Jeśli nie pójdzie - kluczyki nie żyją. Jeśli otwiera Ci wszystkie drzwi, działa sterowanie szybami, świecą lampki po otwarciu drzwi - pompka jest OK.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

dzienciol wkladales kluczyk z osobna w stacyjke i programowales ??

Procedura jest na ross-techu, jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie w pilocie okej , Vag nie wykrywa pilotów w żaden sposób , nie widzi ich moge sobie naciskać , przyciskać kombinować jak koń pod góre ...

Najlepsze jest to że po podłączeniu Vaga on pokazuje że mam oryginalny alarm , nawet robi jego test , a według numeru pompki jaką mam ona nie ma w sobie alarmu :facepalm:

Ogólnie czeski film , nikt nic nie wie a ja pomału już zaczynam mieć tego dość ...

Żadnym z dwóch pilotów nie mogę otworzyć samochodu...

Myślałem że ktoś zmienił pompkę po prostu , ale jest z tego samego roku i msc co samochód więc to musi być ta pompka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmowales baterie z pilota to musisz teraz zaprogramowac kazdy kluczyk z osobna, zaden Vag ... Wkladasz kluczyk do stacyjki i klikasz na przycisk "otworz". Wtedy programujesz. Przeprowadziles taki zabieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmowales baterie z pilota to musisz teraz zaprogramowac kazdy kluczyk z osobna, zaden Vag ... Wkladasz kluczyk do stacyjki i klikasz na przycisk "otworz". Wtedy programujesz. Przeprowadziles taki zabieg ?

Te tee teeee, Piotrku, tutaj mowa o polifcie... Jeden kluczyk w stacyjke, drugi przez otwartą szybe i przy zamykaniu auta naciskasz guzik zamknięcia i masz 5s na otwarcie analogicznie auta. Coś takiego teraz z pamięci, na ross-techu jest po angielsku napisane co i jak, jeszcze w zależności, na którą pozycję chcesz przypisać dany kluczyk, to tyle razy klikasz guziczek. Potwierdzam, że po zmianie bakterii w pilocie CZeba adaptować klucz do pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Spartan_Wroc. w ustawieniach mam 2.5 , hornet chyba troche narwany, sam nie umie uzupelnic... ale nieważne i do rzeczy, napiszcie mi jakch informacji potrzebujecie do opisania mojego problemu wszystko postaram sie wam wyjasnic i moze akurat ktos z was rozwiaze moj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Spartan_Wroc. w ustawieniach mam 2.5 , hornet chyba troche narwany, sam nie umie uzupelnic... ale nieważne i do rzeczy, napiszcie mi jakch informacji potrzebujecie do opisania mojego problemu wszystko postaram sie wam wyjasnic i moze akurat ktos z was rozwiaze moj problem

Ja narwany nie jestem.. mam uczulenie na pewne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moj problem, dane w opisie sa bledne z powodu forum, nie mojego, wiec nie moja wina. jak jest jakis magik od klimy wsrod forumowiczow prosze o jakies info. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moj problem, dane w opisie sa bledne z powodu forum, nie mojego, wiec nie moja wina. jak jest jakis magik od klimy wsrod forumowiczow prosze o jakies info. pozdrawiam

To nie ja nie opisałem o jaki silnik chodzi ..... ja problemu z autem nie mam więc to Twój problem.

P.S

Stosuj interpunkcję w pisowni....

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Co do kodowania kluczyków... szukałeś coś na forum bo informacje są.....

np poszukaj tutaj http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-dorabianie-kodowanie-kluczyka-47761/

Są też inne wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie daje miałem to w golfie.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jadę do Niemiec po coś takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie daje miałem to w golfie.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Emil 2.0 TDI są ble :P:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że VAG widzi że są zaadaptowane dwa kluczyki , ale przyciskając przyciski na pilocie nie widzi ich. Pokazuje mi też że mam alarm a pompka jest do samochodu bez alarmu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie daje miałem to w golfie.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Emil 2.0 TDI są ble :P:D:D

Ty jesteś ble... nie... chyba tylko złe opinie czytałeś a głębiej nie chciało się sięgnąć żeby się dowiedzieć coś o silniku ....... :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

To nic nie daje miałem to w golfie.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w rok 60 tys zrobił ?? 2012 128 ....tys a teraz 186 :decayed:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

:hi:

No i nareszcie w domu :banan: 2740km praktycznie bez snu, nie licząc ledwie godzinnej drzemki :whistling:

:shock3: ładnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: ładnie ....

To to nic... kumpel źle wybrał i leciał spowrotem 1370km busem bez radia :polew:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Nie chce ktoś Quada kupić? :eusathink::naughty: W sobotę skończyłem mu serwis, technicznie igła :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...