Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Londyn, dzisiaj godzina 17:09 w korku taka sytuacja...

http://img.tapatalk.com/d/13/07/23/usy3u9at.jpg

także tego :whistling:

dobre radio szczególnie audycje wieczorne :naughty:

Się wie :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hejka. Kojarzycie może nick kierownika czerwonej A4 B6 w sedanie na czarnej feldze z rantem z wlepką ECU Project na blachach DST? Jest na forum może nie kojarzy ktoś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie widzialem tej B6 a z kierunku poludniowego wroclawia zawsze z 2 razy dziennie na wroclaw smigam.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

:siema: i to ja rozumiem :decayed::buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szwagier szuka auta, A4 B7 Avant najlepiej 1.9TDi roczniki 2007 w górę, zna ktoś coś ciekawego do sprzedania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwa razy uniknąłem mandatu wczoraj zawróciłem na skrzyżowaniu gdzie nie wolno zawracać a obok policja sobie skręcała tak żeśmy na siebie popatrzyli i się rozjechali a dzis koło stadionu muśiałęm hamować ze 130 jak zobaczyłem ukryty radiowóz i panią z pistoletem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwa razy uniknąłem mandatu wczoraj zawróciłem na skrzyżowaniu gdzie nie wolno zawracać a obok policja sobie skręcała tak żeśmy na siebie popatrzyli i się rozjechali a dzis koło stadionu muśiałęm hamować ze 130 jak zobaczyłem ukryty radiowóz i panią z pistoletem

ewidentnie na Ciebie polują, strzeż się ;) mi w sierpniu wreszcie wyzeruje się część punktów, przez 10 miesięcy jeżdżę z 18pkt na koncie:facepalm: jedna suszarka w Lesznie i radar we Wro na Dmowskiego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że od 94 roku jeszcze nie dostałem żadnego mandatu oprócz tego co przywaliłem w swojego księdza maluchem jestem rozgrzeszony do końca życia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że od 94 roku jeszcze nie dostałem żadnego mandatu oprócz tego co przywaliłem w swojego księdza maluchem jestem rozgrzeszony do końca życia :grin:

no i właśnie dlatego polismeni postanowili wziąć sobie Ciebie pod lupę :decayed: uważaj, pewnie jakąś obławę szykują:naughty: a z księdzem to musiała być dobra akcja:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Kojarzycie może nick kierownika czerwonej A4 B6 w sedanie na czarnej feldze z rantem z wlepką ECU Project na blachach DST? Jest na forum może nie kojarzy ktoś? :wink:

nie pamiętam blach ale chyba wiem o która chodzi. Nie pojawia się u nas tak czy inaczej.

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Koło Goldika suszą cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldik - jeśli to było wczoraj, to okazuje się, że wczoraj był dzień policjanta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

Panu potrzeba mi pomocy, mianowicie jak już tam jakiś czas temu pisałem pękła mi rura pomiędzy Turbo a IC auto straciło moc itd, potem na chwile zanim załatwiłem nowy wąż zakleiłem taśmą aluminiową ten rozwalony i auto zbierało się ślicznie i jeździło chyba lepiej niż po programie (jakiś tydzień może 2 po zrobieniu programu rozerwało wąż),człowiek cały HAPPY:decayed: no ale jako że to było tylko na chwilę to tak jak i przewidywałem po 3 dniach taśma puściła auto znów straciło moc :thumbdown: problem polega na tym że jak założyłem nowy wąż to auto nie jeździ tak jak z tym starym zaklejonym taśmą wężem, i pytanie co to może być:cry: lub jak to sprawdzić i czy ktoś może mi w tym pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz przeciąć tego węża i wsta

wić rurę o tej średnicy skręcić na opaski narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz nie pojawia bo ja go tu czasem mijam w NL ale nie mogę tak dorwać żeby zagadać. Myślałem że może jest na forum i ktoś zna nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan ty Masz blachy dtr? Nie byłeś czasem w okolicach milicza ostatnio?

Ostatni raz w Miliczu byłem w tamtym roku :wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Szczuru... co Ci się poyebało, że Ja zderzak zmieniałem? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan ty Masz blachy dtr? Nie byłeś czasem w okolicach milicza ostatnio?

Ostatni raz w Miliczu byłem w tamtym roku :wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Szczuru... co Ci się poyebało, że Ja zderzak zmieniałem? :decayed:

Haha może ja coś poyebalem :polew::grin: i miał na myśli ze dokładkę :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwa razy uniknąłem mandatu wczoraj zawróciłem na skrzyżowaniu gdzie nie wolno zawracać a obok policja sobie skręcała tak żeśmy na siebie popatrzyli i się rozjechali a dzis koło stadionu muśiałęm hamować ze 130 jak zobaczyłem ukryty radiowóz i panią z pistoletem

Ja już drugi raz prawko zdawałem po przekroczeniu punktów :facepalm: i dzisiaj chcieli mnie strażaki miejskie zatrzymać bo wjechałem za zakaz koło rynku ale im zwiałem i też sie obeszło bez mandatu :D

przyszły ledy w koloże bixów h6w , jutro bede rezał i zobaczymy co z tego wyjdzie , niby mają być can-bus , zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To qr** as jesteś jak pod zakaz jedziesz :facepalm: Jakbyśmy się spotkali na jedno kierunkowej to bym Ci tak samo wytłumaczył jak gościowi z X5...... też pod zakaz jechał.... oparłem się zderzakiem o niego a ten wyskakuje z mordą. Grzecznie powiedziałem, że kolejny raz jak przypie....lę to zmienię auto... a on jest na zakazie..... miał do skrzyżowania góra 20 m i nie cofnąłem... musiał dymać na wstecznym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...