Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:

O nie. Cipciak zmartwychwstał :kox::banan: żałuj suko że się Egiptowałeś :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:

O nie. Cipciak zmartwychwstał :kox::banan: żałuj suko że się Egiptowałeś :facepalm:

+1 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O reszcie to już nie wspominam... Ale za rok macie szanse :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:

O nie. Cipciak zmartwychwstał :kox::banan: żałuj suko że się Egiptowałeś :facepalm:

W Egipcie było takie coco jumbo, że piz*a mała:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coco jumbo to było w piątek u Karola :grin:

Koorwa nie pytaj co się tam działo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was lotry ... Mnie tu reperuja a wy pijecie. Ja juz po zabiegu , noga jak nowa , tylko szwy na plecach ciagna

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Moze w piatek wyjde :banan:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Moze w piatek wyjde :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oca uważaj żeby ci kamizela na plecach nie pękła i widzimy się niebawem. Będę miał dla ciebie już wymontowane kierunki.

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

http://s13.postimg.org/mkoehw403/2013_08_04_219.jpg

Wysłane z plaży za pomocą lecha w puszce

Oszukuje coś ci ten fis :-P

ok 22 litry na trasie Wro - Międzyzdroje także tego :naughty:

spartan jest 18 km odemnie więc pewnie się zobaczymy. Dzisiaj się zdzwanialiśmy bo lekki error z furmaną miał i szukał jakiegoś czujnika dla kolegi. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bg mi lekarz pozwolil to juz bym biegal :decayed: Bol nogi jak reka odjal , tylko plecy ciagna . Ale jest ok. Mialem sie uczuc chodzic a ja juz 5h po zabiegu bylem solo w toalecie :banan:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------

Moze nie ma sie czym chwalic ale dla mnie wyczyn:jerk:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

Moze nie ma sie czym chwalic ale dla mnie wyczyn:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oca uważaj żeby ci kamizela na plecach nie pękła i widzimy się niebawem. Będę miał dla ciebie już wymontowane kierunki.

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

http://s13.postimg.org/mkoehw403/2013_08_04_219.jpg

Wysłane z plaży za pomocą lecha w puszce

Oszukuje coś ci ten fis :-P

ok 22 litry na trasie Wro - Międzyzdroje także tego :naughty:

spartan jest 18 km odemnie więc pewnie się zobaczymy. Dzisiaj się zdzwanialiśmy bo lekki error z furmaną miał i szukał jakiegoś czujnika dla kolegi. :doh:

a co on swoją zielonką nad morze pojechał ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie A8D2 dzisiaj z racji c**jowej pogody mozę się wybiorę do niego

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Jak bg mi lekarz pozwolil to juz bym biegal :decayed: Bol nogi jak reka odjal , tylko plecy ciagna . Ale jest ok. Mialem sie uczuc chodzic a ja juz 5h po zabiegu bylem solo w toalecie :banan:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------

Moze nie ma sie czym chwalic ale dla mnie wyczyn:jerk:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

Moze nie ma sie czym chwalic ale dla mnie wyczyn:jerk:

zdrowiej chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy

Pacjent a6 c5 2.5 tdi avant manual quatro 2002 bodajze czyli polift - z WROCKA

niby walki poszly sie jebac? jakis mechanik ocenil na 8k naprawe wiec nie oplacalne... ale wolal bym by ktos normalny rzucil fachowym okiem?

ktos cos pomoze w tym temacie? jakis ogarniety mechanik co to zreanimuje? ewentualnie doradzi co z tym zrobic w miare normalnego?

jest jeszcze opcja ze auto ma casko.... :whistling:

jak by ktos cos mial konkretnego to pw prosze

DZIEKI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że co silnik na casco robić ? chyba że urwiesz miche i go zatrzesz to zakwalifikują do wymiany.

Właśnie wróciłem od Spartana ale nie popiliśmy bo byłem autem. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję kogoś na fikcyjną umowę najmu. Szczegóły na pw... nelson o Tobie myślałem, bo jak coś to Ci brewka przez US nie pyknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy

Pacjent a6 c5 2.5 tdi avant manual quatro 2002 bodajze czyli polift - z WROCKA

niby walki poszly sie jebac? jakis mechanik ocenil na 8k naprawe wiec nie oplacalne... ale wolal bym by ktos normalny rzucil fachowym okiem?

ktos cos pomoze w tym temacie? jakis ogarniety mechanik co to zreanimuje? ewentualnie doradzi co z tym zrobic w miare normalnego?

jest jeszcze opcja ze auto ma casko.... :whistling:

jak by ktos cos mial konkretnego to pw prosze

DZIEKI :hi:

Podeslij mi swojego skypa to pogadamy o tym 2,5. Z nieba mi spadles.

Napaćkane z japca kaja

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Pany potrzebuję kogoś na fikcyjną umowę najmu. Szczegóły na pw... nelson o Tobie myślałem, bo jak coś to Ci brewka przez US nie pyknie :decayed:

Pisz mi szczegoly o co chodzi i co potrzebujesz, mysle, ze pomoge.

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tutaj... robimy umowę na najem. Płacimy podatek od tego a przelewasz nam naszą kasę :) Musiałbym Ci ją do ręki dać a to będzie ciężko... umowa tylko na 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tutaj... robimy umowę na najem. Płacimy podatek od tego a przelewasz nam naszą kasę :) Musiałbym Ci ją do ręki dać a to będzie ciężko... umowa tylko na 3 miesiące.

Zadzwonie do ciebie na skypie jak sie ogarne w chacie.

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...