Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ze dwa lata temu było chyba 100lecie istnienia gajowej(festyn w tym małym parku), na skrzyżowaniu z przestrzenną na kostce można zobaczyć ślady po moździeżach czy granatach-zabytkowa kosta dlatego nie wymienią, także duds kawał historii.

a na wapiennej kiedyś bombka pod furą trzasnęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

A weź nawet nic nie mów :facepalm: Kiedyś jak się do niego tam władowałem nie od tej strony co trzeba to toczyłem się te kilkaset metrów przez 15min :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem tam dzisiaj Piotrkowi jakie przeszkody bezkolizyjnie atakuje mój B5 Allroad to tylko zaciskał zeby :polew:

A weź nawet nic nie mów :facepalm: Kiedyś jak się do niego tam władowałem nie od tej strony co trzeba to toczyłem się te kilkaset metrów przez 15min :whistling:

Już tam nie mieszkam :decayed: Dzisiaj pokonaliśmy lepszy krawężnik :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te dziury po bombach co roae pisał :polew:

Allroad radził sobie świetnie :kox:

BTW Mimo, że koza, to ma swój urok i ogólnie to :jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te dziury po bombach co roae pisał :polew:

Allroad radził sobie świetnie :kox:

BTW Mimo, że koza, to ma swój urok i ogólnie to :jerk::jerk:

urok to będzie miała jak na wiosnę potraktuję ją świeżo zanabytym gwintem :decayed: Jeszcze tylko muszę coś sensownego na tył ogarnąć

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

dystanse pod 16 kosztują 30 pln i wtedy to ma prawo zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razię zostaje przy 13, potem mam zamiar na tył w półkę wstawić coś większego + sub do bagażnika ale to na wiosne. Na te chwile potrzebuje coś lepszego od ori na przodzie bo to jakaś porażka. Pytanie czy to będzie dobry wybór ? ;p (fabrycznie mam tylko 2 głośniki :facepalm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Widać, że jeszcze nie siedziałeś w zielonym :whistling::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie wychodziły minimum 4 :decayed: chyba że nie liczysz piszczałek. Coś Ci to tam zagra ale do chopina bose będzie im trochę brakowało :whistling:

Widać, że jeszcze nie siedziałeś w zielonym :whistling::decayed::kox:

Albo w moim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz, to Ty śmigasz codziennie w okolicach 7 i 15.30 przez Smolec? coś mi ten grill z podpisu się kojarzy... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No ok w takim razie chyba biorę ;)

Jeszcze jedno, takie głośniki wejdą bez problemu w miejsce starych czy muszę coś kombinować ? Czytałem że ori są na trzech śrubach ? Potrzeba jakieś dystanse, gdzie takie dostane we Wrocławiu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

Powiem tak coś gra ale d*py nie rwie mam takie u siebie , był mały problem z montażem ale jakoś wiszą na 2 śrubkach :facepalm: jak będzie więcej czasu to rezam 16 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

Powiem tak coś gra ale d*py nie rwie mam takie u siebie , był mały problem z montażem ale jakoś wiszą na 2 śrubkach :facepalm: jak będzie więcej czasu to rezam 16 :decayed:

Już znalazłem "dystans" do nich żeby wisiały sobie na 3 śrubkach :)dystans AUDI A4 1994-00r. przód 130mm #316 W-WA (3524973096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki o ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...