Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko :)

Czyli dziś bez zmian 17 pod mostem?

Jaka tam u was pogoda bo u mnie leje ! :(

u nas jeszcze nie ale coś chmurki się jakieś robią. Ale to nie ważne bo pod mostem nie pada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Wejherowskiej jeszcze 30 minut temu lało, jak jechałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile się mogę spóźnić, akurat zdążycie czerwony dywan rozwinąć, chleb pokroić i wódke polać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile się mogę spóźnić, akurat zdążycie czerwony dywan rozwinąć, chleb pokroić i wódke polać :wink:

zapomniałeś jeszcze o orkiestrze na powitanie ale przecież w sumie wiadomo kto się tym zajmie :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dołóż jeszcze z cztery dziewice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochorowałem :doh: A miałem wpaść :facepalm: Chyba, że ktoś się pisze wieczorem na spota u mnie w podziemnym, bo e9matic wpada po czujnik do mnie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochorowałem :doh: A miałem wpaść :facepalm: Chyba, że ktoś się pisze wieczorem na spota u mnie w podziemnym, bo e9matic wpada po czujnik do mnie :decayed::decayed:

mnie też coś łapie, tak samo chłopaki nie doszli jeszcze do siebieni odpusciłem basen, a po drodze jedynie selgros zahacze :wink: dawaj Piotrek, ubierz jaja grubo i przyjedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wiesz jak jest ze mną... Ja jak się pochoruję to może być ze mną różnie... Odpuszczę sobie :wink: Poza tym przynajmniej dłużej w domu posiedzę :whistling: Jakbyś był środa/czwartek we Wro to zapraszam do mnie, bo mam wolne :banan: A jak będzie słoneczko to do dyspozycji tarasik 140m2 :banan: Z resztą wszystkich zapraszam :kox: Jakiś grill mógłby się odbyć jak będzie pogoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem :wink: ja w środe rano wsiadam do łajby, żeby zniknąć z radarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wiesz jak jest ze mną... Ja jak się pochoruję to może być ze mną różnie... Odpuszczę sobie :wink: Poza tym przynajmniej dłużej w domu posiedzę :whistling: Jakbyś był środa/czwartek we Wro to zapraszam do mnie, bo mam wolne :banan: A jak będzie słoneczko to do dyspozycji tarasik 140m2 :banan: Z resztą wszystkich zapraszam :kox: Jakiś grill mógłby się odbyć jak będzie pogoda :wink:

dawaj adres tego podziemnego :D dla naszej ekipy to pikuś :grin:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

to dołóż jeszcze z cztery dziewice :wink:

przecie to już nie moja działka :) mamy specjaliste od tego :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zasyfionych bułgarskich wiader... to już moje litwinki lepiej się prowadzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyska 54, po 21 powinienem być na miejscu :decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

O ile się dotoczę na glebie :grin: 59 ustawione przód tył... Dla bezpieczeństwa jadę tylko z kuzynem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie parkujcie jak ostatnio :naughty:

:facepalm: Daj spokój... Mój kumpel kozaczy jaki to on jest kierowca, a parkować nie potrafi :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Panowie, gdzie we Wrocku doważę koła na aucie? Mam lekkie bicie na kierownicy, chcę się tego pozbyć :D

...wyciapane z tapatalka...

Kochanowskiego , wulkanizacja. czynny 7 dni w tygodniu 24h

A jaki koszt takiego doważania?

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Dzwoniłem, nie doważają na aucie. Poczytałem opinie w necie i i tak bym tam nie pojechał... Baba przez telefon też jakaś pierdoln**ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może skoczylibyśmy do dobrej? Bo ja z rodzinką przyjeżdżam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może skoczylibyśmy do dobrej? Bo ja z rodzinką przyjeżdżam :wink:

Tam dzisiaj bedzie fhoooj bydła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...