Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tapa. Nie widzę pierwszego postu :) widzę ze net w firmie dobrze za***rdala to może i wcześniej sie urwe tylko zbiore z serwera co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

czy w etce są podane wymiary i opis części?!

potrzebowałbym wymiary i ewentualnie opis do tego:

000051700B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny skład siedzi przy piwsku: cwiara, musti, landryna, Macda,oca, ja i Gniady. Czekamy na resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Panowie :D Ja dopiero z pod Audi wyszedłem :D tym razem dobierałem się do Harmonijki od strony silnika :D I tu mam dla was coś ciekawego :D

Doszedłem do takiej aluminiowej klapki z trudem bo z trudem ale udało sie wykrecić marne dwie śruby dzięki nim odchyliłem tą osłone i mym oczom pokazał się magiel (prawa strona) Magiel jest suchutki rurki też z tego co widzę to jak uda wam się wypatrzeć na fotce to zobaczycie że cieknie to z pod harmonijki i widac kawałek oringu z ktorego cieknie, czy to nie jest przyczyna ze harmonijka jest do d*py albo juz stara albo źle osadzona bądź już nieszczelna, a nie magiel zepsuty??

IMAG0799.jpg

IMAG0800.jpg

IMAG0801.jpg

IMAG0802.jpg

IMAG0803.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harmonijka jest tylko po to żeby osłonić przed brudem, a nie po to żeby uszczelniać. Skoro tam masz płyn oznacza że uszczelniacze na maglu puszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to grubo :whistling:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

no to grubo :whistling:

tak Wam Pany zazdroszczę tej pizzy i browarka, ja właśnie z moimi dwiema małymi kuzynkami maluję pisanki na jutro :facepalm: całe szczęście że dziewuchy mają laptopa z internetem bo bym tu przepadł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, ciekawe czy lepiej zregenerować czy lepiej kupić regenerowany czy coś ;/ nosz w dupe palec, a powiedzcie mi, bo tak będąc pod autem zastanawiałem się jak magla wyjąć czy on poprostu wyjdzie prawą strona kołem? przez tą dziurę która jest zaślepiana czy jak ?

No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, ciekawe czy lepiej zregenerować czy lepiej kupić regenerowany czy coś ;/ nosz w dupe palec, a powiedzcie mi, bo tak będąc pod autem zastanawiałem się jak magla wyjąć czy on poprostu wyjdzie prawą strona kołem? przez tą dziurę która jest zaślepiana czy jak ?
No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Ciężko mi powiedzieć, nigdy nie wyciągałem, co do regeneracji czy kupna innego różne opinie ale lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wstawać pakować jaja do worka i do kościoła w sumie do kogo ja piszę jak wszyscy w mordę jeszcze trzezwieją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam :grin:

Więc tak , troche spałeś , parę kufli i sie zbiło , przyszedł szef chciał się dogadać a ty nie , chciałeś go lać , wyprosili nas i pojechaliśmy na cpn i do Nelsona na podwórko . Wypili po piwie o odwiozlem cię do domu :wink:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam :grin:

Więc tak , troche spałeś , parę kufli i sie zbiło , przyszedł szef chciał się dogadać a ty nie , chciałeś go lać , wyprosili nas i pojechaliśmy na cpn i do Nelsona na podwórko . Wypili po piwie o odwiozlem cię do domu :wink:

Tak naprawdę to żart . Było dobrze i z kulturą (czasami) :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z mustim ? Zostawiliscie go w fotelu mówiąc ze to jego pociąg do wawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D

Wysłane z monopola 24/7

To smacznego :grin:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

A my z Madzią w Magnolii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...