Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No to git trzymaj mi to ja na 1000% biere ja i zaslepy. Tylko sprawdzimy czy na mój wieloklin wlezie. Wyslij mi na pw numer tel i jaką gorzale pijesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git trzymaj mi to ja na 1000% biere ja i zaslepy. Tylko sprawdzimy czy na mój wieloklin wlezie. Wyslij mi na pw numer tel i jaką gorzale pijesz:)

jak masz lifta to wlezie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś coś słyszał o skradzionej dzisiaj w nocy A4 B8 nr rej: DB 5258A na Krzyckiej - czarny sedan to proszę o info

Wklej foty i wstaw do działu na forum ze skradzionymi autami. Na Krzyckiej mówisz... :kwasny::kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz dzień w dzień allegro, otomoto, eBay... takie stołki predzej czy później muszą gdzieś wypłynac.

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ładna była... przynajmniej AC miałeś ?


Pany może mi ktoś napisać jak krowie na rowie jak zrobić te lampy ?

Te co mam teraz to są Hella i xenonem - samo poziom.

Wiem, że przetwornica nie będzie pasować. Kostki i przetwornice dostanę od Kaja, a teraz pytanie?

Czy mechanizm regulujący będzie pasował czy trzeba inny ? Pewnie nie. Jakis korektor czy takie tam ?


takie cus http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514181714220-VAL85179-O8885-korektor-polozenia-reflektorow.html


?

Edytowane przez emay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczniki w przelifcie i polifcie są inne, ale może akurat kupisz lampy z silniczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ładna była... przynajmniej AC miałeś ?

Pany może mi ktoś napisać jak krowie na rowie jak zrobić te lampy ?

Te co mam teraz to są Hella i xenonem - samo poziom.

Wiem, że przetwornica nie będzie pasować. Kostki i przetwornice dostanę od Kaja, a teraz pytanie?

Czy mechanizm regulujący będzie pasował czy trzeba inny ? Pewnie nie. Jakis korektor czy takie tam ?

takie cus http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514181714220-VAL85179-O8885-korektor-polozenia-reflektorow.html

?

A nie lepiej Ci zrobić jak pisał kaju , kup ori lampy pod xenon kompletne i problem z głowy szukaj z silniczkami i tyle . A reszte maneli weź od kaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko to towar bardzo chodliwy i ciężko dostać a jak są to cena jak za nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podlecisz do mnie to Zerknę co jest a czego niema. Jakie wtyki siedza w przedliftowych s4 bo powinny być juz wtyczki jajka. Jak nie to są ori przejsciowki żeby nie ciąć instalacji.

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro będę miał lampy, obadamy co mają a co trza kupić. Znając życie to pewnie totalne golasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Emil, przetwornice poszły w piątek, w tej chwili na stanie pusto... same hidy albo przedlifty :kwasny: kostki mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz pomożesz mi dobrać przetwornice do tych lamp co dostane jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na allegro i innych portalach przetwornice VALEO pod A4 B5/Laguna II


http://allegro.pl/przetwornica-prawa-valeo-laguna-ii-89001411-739309-i4631143958.html

http://allegro.pl/przetwornica-valeo-xenon-audi-a4-b5-laguna-ii-2-i4619233859.html

najważniejsze, żeby była na 6 pinów, ten garb/wytłoczenie z tego, co kojarzę nie jest konieczne, bo były też przetwornice bez tego i chyba się też mieszczą. Aha, pamiętaj, żeby dobrać śruby do nich, na każdą przetwornicę jest 6 śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie myślałem, że będą. Po 300 zł nowe mam w hurtowni, śruby to coś się wymyśli.

Edytowane przez emay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie myślałem, że będą. Po 300 zł nowe mam w hurtowni, śruby to coś się wymyśli.

300/kpl? blachowkręty ponoć dają rade :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...