Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No ze zdjęć wydaje się tam bardzo fajnie jak do posiedzenia. Ale bilard koniecznie musi być panowie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, mam pytanie, będzie ktoś na niedzielnym spocie ? Jestem nowy i tak się składa, że mam okazje po zajęciach (studia zaoczne) wpaść do was. Ktoś by się pojawił oprócz mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, z tego DaGrasso do Fuga jest jakieś 3 min z buta, bo to jest nawet ten sam budynek, stąd moja propozycja. Kto się piszę? Bierzcie swoje drugie, lepsze połówki! (z dedykacją dla Moniki) Decydować się, bo trzeba będzie stoliki rezerwować!

Póki co lista chętnych:

1. Qrczak

2. Piotrek + Monika

3. Artur (kolega ze srebrnego B4) - poznacie

Kakt00z, a nie chcesz się dołączyć na bilard? Idziemy tam wieczorkiem... Wypijemy piwko :decayed: to jest najlepszy sposób na poznanie towarzystwa :naughty: Ja zabieram kolegę, który też nikogo nie zna, a Audi ma od niedawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był za dobrą pizza :kox: tam jest dobre gastro i posiedzieć można. Będę na bank z Ewą. [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:12_________________________________________________moja a4 dostała dzisiaj troszkę koks.JPG

Jutro będę testował :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:28_________________________________________________korzystając z tego że forum padło działając wspólnie i w porozumieniu z Gniadym i Krystianem ustaliliśmy wstępnie miejsce spotkania na dobrą pizzę :decayed: Jeżeli ma ktoś jakieś mocne przeciwwskazania to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema no to sie troche podzieliło część chce tu część chce tam .Ja chce z żoną pod Astre bo:Krystian zapraszał,bo tesciowka na długo z dzieciokami nie zostanie bo chora[mam bliżej ] i dlatego bo pewnie będzie mniej ludzi w hałasie sie nie pogada Szczurki idą i Krystian z żoną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakt00z, a nie chcesz się dołączyć na bilard? Idziemy tam wieczorkiem... Wypijemy piwko :decayed: to jest najlepszy sposób na poznanie towarzystwa :naughty: Ja zabieram kolegę, który też nikogo nie zna, a Audi ma od niedawna

Bardzo chętnie bym do was dołączył, ale jutro mam zajęcia od 8:00 do 11:15 lub 13:45 i musiał bym czekać we Wrocławiu do... :co: - o której zaczyna się wasza impreza ? , natomiast w niedziele zajęcia kończe przed 18:00 więc by mi idealnie pasowało na spota.

Jeśli nie wypali, to zjazdy mam co dwa tygodnie, może na następnym się załapał bym na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rezygnujemy z bilarda? no dobra, może być dobra pizza...

Z drugiej strony, jakbyśmy się wybrali do PizzaHut, Artur pracuje dla nich w koronie i będzie miał 25% zniżki...

To tylko propozycja, nie krzyczcie :decayed:

Ja się dostosuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się dorwałem do kompa... podobno forum nie działało ?? Szczurek nie miałem tel przy sobie a jak teraz odpaliłem lapa to już wszystko działa.

Widzę, że dzisiaj gruba impreza się szykuje na mieście..... no nic jak zwykle kiedy mnie nie ma :wallbash:

Pozdrawiam i idę na wódkę :gwizdanie: :kox::naughty::decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się dorwałem do kompa... podobno forum nie działało ?? Szczurek nie miałem tel przy sobie a jak teraz odpaliłem lapa to już wszystko działa.

Widzę, że dzisiaj gruba impreza się szykuje na mieście..... no nic jak zwykle kiedy mnie nie ma :wallbash:

Pozdrawiam i idę na wódkę :gwizdanie: :kox::naughty::decayed::tongue4:

jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to co?! Dlaczego mnie nie liczycie?!! FOCH!! :P o której jutro mam być i gdzie? Podjechać po kogoś gdzieś czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady, 725014972. Mnie już może nie być dzisiaj na forum, więc jak dorwiesz kompa to napisz mi w smsie lokalizację tego shella, bo trochę ich jest we Wro :gwizdanie: i o której godzinie mam być. Moje auto poznasz ;) no i ogółem w razie czegoś to dzwońcie pany :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady, 725014972. Mnie już może nie być dzisiaj na forum, więc jak dorwiesz kompa to napisz mi w smsie lokalizację tego shella, bo trochę ich jest we Wro :gwizdanie: i o której godzinie mam być. Moje auto poznasz ;) no i ogółem w razie czegoś to dzwońcie pany :notworthy:

Cześć nie działa Ci telefon zadzwonie po południu.Wstawać śpiące niedżwiedzie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...