Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Ja z następnym kłopotem :facepalm:

Pacjent to Passat B5fl... nie świeci lewa żarówka od długich (nie ma napięcia tylko na tej żarówce). W czym mam szukać problemu? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

przerwa w kablu może? jak nie ma napięcia to szukaj wgłąb auta po instalacji aż znajdziesz gdzie ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe się zbiera w drogę do ojczyzny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe się zbiera w drogę do ojczyzny :decayed:

Aktualna niedziela spot na rowerach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe się zbiera w drogę do ojczyzny :decayed:

a Prezes idzie pić wódę :decayed: bez odbioru :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe się zbiera w drogę do ojczyzny :decayed:

Aktualna niedziela spot na rowerach ?

Zobaczymy, bo mój synek w poniedziałek ma urodziny, tort miał być w poniedziałek w dniu urodzin, a coś zaczęła marudzić o niedzieli... Dam znać jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent to Passat B5fl... nie świeci lewa żarówka od długich (nie ma napięcia tylko na tej żarówce). W czym mam szukać problemu? :doh:

tam problem jest już od czasu zjazdu z linii produkcyjnej... Próbowałeś wyciągać lampę? :naughty::grin: Mam nadzieję że niema xenonu bo tam to dopiero jest pieprzenia :decayed:

zaczniemy od tego: zdejmij tylny dekiel i sprawdź masę na wtyczce :polew: jak już go połamiesz to odkręć nadkola, dolną osłonę silnika, zderzak i wysuń go powoli do przodu. Jak już połamałeś boczne ślizgi to masz z górki wystarczy odkręcić od spodu lampę i masz ją na wierzchu. Wtedy multimetr w rękę i szukasz masy/plusa aż do skutku. Bez xenonu sprawa jest delikatnie prostszy obejdzie sie beż łamania niektórych elementów a dostęp do żarówki jest łatwiejszy. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3::sick3: ło matko... ciężki dzień się zapowiada

Dostałem rano torcik od synka na dzień ojca :decayed: podoba mi się to święto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent to Passat B5fl... nie świeci lewa żarówka od długich (nie ma napięcia tylko na tej żarówce). W czym mam szukać problemu? :doh:

tam problem jest już od czasu zjazdu z linii produkcyjnej... Próbowałeś wyciągać lampę? :naughty::grin: Mam nadzieję że niema xenonu bo tam to dopiero jest pieprzenia :decayed:

zaczniemy od tego: zdejmij tylny dekiel i sprawdź masę na wtyczce :polew: jak już go połamiesz to odkręć nadkola, dolną osłonę silnika, zderzak i wysuń go powoli do przodu. Jak już połamałeś boczne ślizgi to masz z górki wystarczy odkręcić od spodu lampę i masz ją na wierzchu. Wtedy multimetr w rękę i szukasz masy/plusa aż do skutku. Bez xenonu sprawa jest delikatnie prostszy obejdzie sie beż łamania niektórych elementów a dostęp do żarówki jest łatwiejszy. :whistling:

To ja to pier*ole :facepalm: Niech sobie sam robi :decayed:

Xenona brak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kręci dobre lody, to wszystko można kupić za $:wink:

Ty żyjesz? :decayed:

Żyje żyje i mam się bardzo dobrze. Ostatnio nawet byłem na spocie lekko wstawiony i pieprzyłem głupoty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto cię dostarczył na spot ? :naughty:

biorąc pod uwagę ciepłotę krótkorękawkową która nastała za moim oknem... idę prać tapicerę w hujdaju :naughty::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry i zaś trza pić ale w taki upał czy ja wiem :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Szukam dobrego mechanika który się specjalizuje w grupie Vag potrzebuje sprawdzić swoje autko.Kogo byście zaproponowali???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz przeznaczyć waluty na to sprawdzenie i co ono ma obejmować ? Mogę Cię wysłać do pana Janka co szarpnie kołem i powie ze jest ok a mogę wysłać do firmy która dodatkowo zrobi Ci logi, sprawdzi moc i geometrię jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ogólnie to mam same problemy po zakupie tego autka A4 B7 1,9 BRB pierwsze co mnie denerwuje to syczenie powietrza przy 1800-2800 póżniej zanika nie dymi nie bierze oleju, kolejna rzecz delikatne szarpanie na biegu jałowym nie wiem czy to pompki czy dwumas,wcześniej jadąc 1,2,3,4 biegu przy stałej prędkości miałem nierówną pracę silnika,po tygodniu zapalił mi się DPF przegoniłem trochę autko kontrolka zgasła i szarpanie też zniknęło i ostatnia sprawa to dziwne cykanie silnika i sporadyczne dudnienie gdzieś w okolicy filtra powietrza zagłębiłem się na forum to niby wada fabryczna tego silnika chodzi o Broki które wypadają.Przepraszam za lekturę ale chciałem najprościej opisać co się dzieje.Odwiedziłem jednego mechanika w Oleśnicy na wstępie owszem powiedział że ten silnik dziwnie chodzi ale na tym się skończyło.Co do waluty w miarę w normalnych pieniądzach,ale wiadomo że w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe w domu ciesze się dzieciakami :banan: Nelson, jutro będę dzwonił co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję numer odmy do silnika ADP 1.6 74 KW,może ziomale pomogą bo mimo próśb na forum nikt mi nie podał tego numeru.Pisałem też PW do kilku osób mających ETKĘ ale jak grochem o ścianę zwyczajnie mnie olali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję numer odmy do silnika ADP 1.6 74 KW,może ziomale pomogą bo mimo próśb na forum nikt mi nie podał tego numeru.Pisałem też PW do kilku osób mających ETKĘ ale jak grochem o ścianę zwyczajnie mnie olali

Zadzwoń do naszego ASO na dział części na pewno Ci podadzą

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

To wpada ktoś jutro na rowerze? :decayed:

Ja będe na rowerze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję numer odmy do silnika ADP 1.6 74 KW,może ziomale pomogą bo mimo próśb na forum nikt mi nie podał tego numeru.Pisałem też PW do kilku osób mających ETKĘ ale jak grochem o ścianę zwyczajnie mnie olali

Zadzwoń do naszego ASO na dział części na pewno Ci podadzą

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

To wpada ktoś jutro na rowerze? :decayed:

Ja będe na rowerze. :)

Byłem naszym ASO osobiście ale gościu nie podał mi numeru tłumacząc się tajemnicą firmową bo u nich odma kosztuje 216pln a wie że jak poda numer to u nich nie kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...