Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybijam na bibę potocznie zwaną kawalerskim. W czasie jazdy będę trzymał się uchwytów. Obiecuję. :decayed: Prawdopodobnie będę jutro jeszcze pod wpływem więc marne szanse żebym zajechał na spot.:thumbdown:

Wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak opuszczam stan kawalerski zapraszam serdecznie do kościoła św Michała (czy jakoś tak):facepalm: przy ulicy mińskiej/awicenny o godz. 16:00 dnia 25.08.2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Carlssony mnie rajcują... Ale na mercedesie.

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Ja wybijam na bibę potocznie zwaną kawalerskim. W czasie jazdy będę trzymał się uchwytów. Obiecuję. :decayed: Prawdopodobnie będę jutro jeszcze pod wpływem więc marne szanse żebym zajechał na spot.:thumbdown:

Ruchaj ile wlezie :decayed: a za tydzień może osobiście Ci życzenia złożę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruchał będę po powrocie do domu :wink:

odśwież bo nie załapałeś się za 2 część postu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będzie po chłopie a taki był z niego dobry herbatnik :banan: będzie mini spocik w kościółku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby po chłopie, ale z tego co przebywałem z Ewą, to według mnie kobita mu raczej łańcucha nie skróci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję zmianę na B8. Przed kupnem chce zrobić jakąś diagnostykę komputerem i tutaj prośba. Jako że kabelek mam prosty pasujący do B6 a ten do B8 pasować nie będzie to chce takowy zakupić. Tylko przed tym chciałbym go jakoś sprawdzić. Program pewnie będzie tez inny więc przydałoby się gdyby ktoś pokazał co i jak obsłużyć bo ja tylko VAG-COM znam.

Czy ktoś zaoferuje pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, brak wychowania z mojej strony. Witam wszystkich choć na forum jestem już od lat chyba 4 to nie pamiętam czy tu się witałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bywają teraz we Wrocławiu jeszcze jakieś spoty????

20120814133306.jpg

stary, regularnie co tydzień... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry i zaś trza iść nad bajoro dobrze że ten tydzień pierwsza zmiana bo mozna było sie na fajrant ugotować na hali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Wnioskuję że z tymi spotami to to samo co w Legnicy. Bujnąłem się wczoraj na niby spot - a tam ani żywej duszy.

Szkoda.:kwasny:

:facepalm: napisałem przecież, że są co tydzień... :facepalm: pod MM niegdyś o 18, teraz od 17 30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzisiaj o 3 wróciłem z Władysławowa. Wyglądam prawie jak jakiś :black:

pogoda dopisała, tylko powrót nie bardzo :/

przy zjeździe z A1 na Malbork, poszedł strzał i wywaliło antybooma przed przepływką. Wracałem na benie do samego wrocka. Dzisiaj z rana jadę zalać do pełna, zobaczymy ile spaliła.

coś się działo pod moją nieobecność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzisiaj o 3 wróciłem z Władysławowa. Wyglądam prawie jak jakiś :black:

pogoda dopisała, tylko powrót nie bardzo :/

przy zjeździe z A1 na Malbork, poszedł strzał i wywaliło antybooma przed przepływką. Wracałem na benie do samego wrocka. Dzisiaj z rana jadę zalać do pełna, zobaczymy ile spaliła.

coś się działo pod moją nieobecność?

Sam widzisz gaz nadaje się tylko do kuchenek :grin::grin: nic nie straciłeś wszyscy sie urlopują pustki jak sam widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...