Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

skoro już mowa o częściach to ma ktoś może zaślepkę włącznika, lub jakiś włącznik na zbyciu do przed lifta?? bo będę zakładał samopoziom i muszę wywalić pokrętło.

zależy jaki potrzebujesz, coś tam mi zostało z mojej konsoli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ode mnie brał półkę bagażnika osobiście i wszystko było ok, ale cocoo pisał mi już dawno o tej sytuacji, więc coś tu nie gra:whistling:

no właśnie z Tobą o nim rozmawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam adres, w poniedziałek będę we Wrocławiu. Z godziną możemy się ustawić przez telefon. Idę się kąpać i wale na Polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z głównych atrakcji- pięciominutowy demontaż błotnika bez narzędzi :decayed:

Lewy jak co, ciemny granat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z głównych atrakcji- pięciominutowy demontaż błotnika bez narzędzi :decayed:

Lewy jak co, ciemny granat

:thumbup1:

rozgrzeje się na prawym i od razu biorę się za lewy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma maślicach za stacją jest fajna miejscówka aleją śląską do końca i tam jest spory plac i tam zakazu niema i zasłonięte drzewami i dla emocji kawałek dalej rzeczka płynie;p

Witam panowie, kolega prikrize zrobił mnie na 160zł,(nie oddał błotnika) widze, że udziela sie na spotach wrocławskich.

Kto chce niech sobie od niego odbierze moje 160zł albo zdemontuje mu mój lewy błotnik i zachowa do siebie

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

wyrwać chwasta

Witam!!

Po pierwsze jeśli czujesz się oszukany czemu nie zgłosisz tego na policje jak kolega?

Po drugie najpierw mnie zrobiłeś w konia z przesyłką czekałem tydzień a zapłaciłem za kuriera a musiałem się po część zgłosić na pocztę polską, dostałem uszkodzony błotnik, zaoferowałeś że oddasz kasę więc się zgodziłem zapakowałem błotnik i zamówiłem kuriera trzy dni później bo miałem trochę pracy, przed przyjazdem kuriera sprawdziłem konto a tam?? Oooo niema przelewu od ciebie a gdy nie wysłałem paczki po czterech dniach się łaskawie odezwałeś i wysłałeś mi potwierdzenie przelewu na nie moje konto i nie moje nazwisko.

Po trzecie odesłałem ci część która mi przysłałeś czyli uszkodzony błotnik z głęboką rysą

Po czwarte możecie przyjechać i zobaczycie błotnik który kupiłem na giełdzie za 50 zł był on w kolorze jasno niebieskim podrdzewiałym, ktury sam nieudolnie pomalowałem w garażu farbą w sprayu, jakbym miał błotnik w swoim kolorze który to niby według ciebie posiadam chyba nie malował bym go sprayem ??

To gdzie się spotykamy na oględziny błotnika?? Wziąć swoje klucze czy macie??

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

mój adres mogę wysłać na PW jak ktoś chętny;p

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Handlowałem tu z kilkoma osobami na mniejsze lub większe kwoty kupowałem i sprzedawałem i jakoś nikt chyba niema mi nic do zarzucenia tylko ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma maślicach za stacją jest fajna miejscówka aleją śląską do końca i tam jest spory plac i tam zakazu niema i zasłonięte drzewami i dla emocji kawałek dalej rzeczka płynie;p

Witam panowie, kolega prikrize zrobił mnie na 160zł,(nie oddał błotnika) widze, że udziela sie na spotach wrocławskich.

Kto chce niech sobie od niego odbierze moje 160zł albo zdemontuje mu mój lewy błotnik i zachowa do siebie

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

wyrwać chwasta

Witam!!

Po pierwsze jeśli czujesz się oszukany czemu nie zgłosisz tego na policje jak kolega?

Po drugie najpierw mnie zrobiłeś w konia z przesyłką czekałem tydzień a zapłaciłem za kuriera a musiałem się po część zgłosić na pocztę polską, dostałem uszkodzony błotnik, zaoferowałeś że oddasz kasę więc się zgodziłem zapakowałem błotnik i zamówiłem kuriera trzy dni później bo miałem trochę pracy, przed przyjazdem kuriera sprawdziłem konto a tam?? Oooo niema przelewu od ciebie a gdy nie wysłałem paczki po czterech dniach się łaskawie odezwałeś i wysłałeś mi potwierdzenie przelewu na nie moje konto i nie moje nazwisko.

Po trzecie odesłałem ci część która mi przysłałeś czyli uszkodzony błotnik z głęboką rysą

Po czwarte możecie przyjechać i zobaczycie błotnik który kupiłem na giełdzie za 50 zł był on w kolorze jasno niebieskim podrdzewiałym, ktury sam nieudolnie pomalowałem w garażu farbą w sprayu, jakbym miał błotnik w swoim kolorze który to niby według ciebie posiadam chyba nie malował bym go sprayem ??

To gdzie się spotykamy na oględziny błotnika?? Wziąć swoje klucze czy macie??

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

mój adres mogę wysłać na PW jak ktoś chętny;p

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Handlowałem tu z kilkoma osobami na mniejsze lub większe kwoty kupowałem i sprzedawałem i jakoś nikt chyba niema mi nic do zarzucenia tylko ty

fakt pomyliłem, najpierw wysłałem przelew komuś innemu, naszczescie oddał mi kasei odrazu przelałem Tobie. W takim razie pokaz mi potwierdzenie wysyłki na mój adres, a ja pokaże potwierdzenie przelewu na Twoje konto. Pisałem wielokrotnie , dzwoniłem do Ciebie, twierdziłeś, że nie wiesz o co chodzi, (o jaki błotnik Ci chodzi). Mam @, które do Ciebie pisałem, także zobaczymy, a wogóle który pisze się przez ó.

Udowodnij mi punkt trzeci Twojej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa ma wrócić do kupującego a błotnik do sprzedającego... do wtorku macie sobie wszystko wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypomina sobie żebyś do mnie dzwonił, a potwierdzenia poszukam

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

Ale na oględziny i tak zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa ma wrócić do kupującego a błotnik do sprzedającego... do wtorku macie sobie wszystko wyjaśnić.

kasa jest u kupującego, i to od 2 miechów, mogę przedstawić potwierdzenie. Błotnika nie dostałem. Pisałem juz dawno w tej sprawie z domjenick i z DuduśA4. Jak możesz pamietać, że dzwoniłem, skoro masz problemy z pamięcią. Robie to dla zasady, bo nienawidzę ludzi, którzy postepują w tak prostacki sposób.

Czekam za potwierdzeniem wysyłki,

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

a i jeszcze sprawa, wysyłałem mu z 5 wiadomości, pisząc ze sprawę rozgłosze na forum wrocławskim, na żadną wiadomość mi nie odpisałeś. Admin może sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede ja, Krystian, Kaju dzwonil i tez pewnie sie pojawi. 17 pod MM sie spotykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...