Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

a AVF to najlepsza jednostka 1.9 jaka wyszła w audi, ja swojej szukałem pół roku,przede wszystkim to skrzynia 6-biegowai ma więcej koni w serii - na hamowni wyszło 142,5 , i ma więcej niutów bo 320 , a pozostałem mają 280 Nm , silniejsze sprzęgło i w ogóle jest super.

soft zależy jaki gratis wyszedł z fabryki. Różnica jeszcze między skrzynią wax 5 afv 6 ale różnica w trafie to np w avf przy danej prędkości masz 2900rpm a w awx 3000rpm.... do miasta lepszy awx. Bardziej "elastyczna" skrzynia.

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

tam chyba jednomas siedzi i to od radzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja swoją B6 AVF 1,9 167KM po sofcie sprzedałem na nowych ori felgach 17 cali s-line w czerni. Full s-line zew. oraz wew za 33 tys. RNS-E i wszystko co było można do auta wj***ć.Grill był czarny nowy z serwisu S4. Wydech tył podwójny z cabrio ori Audi ori końcówki.

Wiec teraz za 35 koła to nie bardzo.Chopin zejdż na ziemie to nie 20011 rok :D Mamy już 2013 i pykło już 10 latek beszóstką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ktoś kto ma teraz B6 dopieszczone to albo będzie nim jeździł i jeździł albo musi się pogodzić z tym, że trzeba będzie stracić.

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Ja swoją B6 AVF 1,9 167KM po sofcie sprzedałem na nowych ori felgach 17 cali s-line w czerni. Full s-line zew. oraz wew za 33 tys. RNS-E i wszystko co było można do auta wj***ć.Grill był czarny nowy z serwisu S4. Wydech tył podwójny z cabrio ori Audi ori końcówki.

Wiec teraz za 35 koła to nie bardzo.Chopin zejdż na ziemie to nie 20011 rok :D Mamy już 2013 i pykło już 10 latek beszóstką

Ty to dziurawe kalosze sprzedasz jako nowe nie śmigane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie z innej beczki - ma ktoś kogoś znajomego/rodzinę w Radomiu? Wybieram się za 2 tygodnie na airshow i potrzebuje jakiejś miejscówki niedaleko lotniska żeby zostawić auto.

Pisz na spotach radomskich.... pewnie ludzie będą się wybierali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem tylko dalem info tez tutaj bo oprócz znajomości to może ktos z Wro tez jedzie to zawsze "w kupie raźniej" :)

Też jedziemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś na zbyciu niepotrzebne koło? Szukam czegoś na zapas do Passka B6. Rozstaw śrub i otwór centrujący taki sam jak w A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trasie pod Krakowem, mam się przejmować kontrolką niskiego stanu oleju?:P Można olej dolać do rozgrzanego silnika czy nie bardzo?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trasie pod Krakowem, mam się przejmować kontrolką niskiego stanu oleju?:P Można olej dolać do rozgrzanego silnika czy nie bardzo?:P

alladyn sie zapalił ? uuuuu wybierak do zrobienia. Nie zatrzyj dołu silnika.... mówiłem kiedyś żeby robić pompę oleju a nie hamulce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie dolewać zimnego oleju do rozgrzanego. Odczekaj godzinkę i wtedy dolej. Raczej nie ryzykowałbym jeżdżeniem z małą ilością oleju:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zatrzymaliśmy się u rodzinki, auto stygnie, zaraz kupimy olej i doleje się. Tylko nie pamiętam co lałem ostatnio k... mać... Na pewno półsyntetyk... Co kupić?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Dobra, zalany 5W30, na razie żyje :) Zaraz na A4 wskakuję w Brzesku, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa jest po swapie

To gdzie się olej podział ?

zdejmij rure od IC i zobacz ile szklanek oleju zleci :XD hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie ile go naprawdę w ASO wlali przy wymianie. Albo czy naprawdę pompa jest po swapie, bo tak mi przekazano przy zakupie (auto forumowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...