Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, gdyby ktoś miał ładne ori felgi 16' do sprzedania (bez opon), to chętnie przygarnę ;) Poza tym potrzebuję jeszcze jedną rzecz: http://a4-klub.pl/kupie-23/zawor-podcisnieniowy-sterujacymi-klapami-kolektorze-ssacym-286403/

Dzięki Cwiarze udało się załatwić problem z klimą (padł czujnik), a przyczyna niskiego stanu oleju jest nieznana (nigdzie nie było śladów wycieku). Może w serwisie skurczybyki wlali po prostu minimalny stan, szczerze to go nie sprawdzałem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyścig TT na wyspie Man :wink: Obejrzyj film TT3D: Closer to the edge, to zayebisty dokument o tym właśnie wyścigu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyścig TT na wyspie Man :wink: Obejrzyj film TT3D: Closer to the edge, to zayebisty dokument o tym właśnie wyścigu :wink:

Oglądałem film.. bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin co Ty robisz w kredce i ołówku? :decayed:

mieszkam zaraz obok :)

Gdzieś może w okolicach ulicy Ładnej?

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin co Ty robisz w kredce i ołówku? :decayed:

mieszkam zaraz obok :)

Gdzieś może w okolicach ulicy Ładnej?

Napaćkane z japca kaja

bujwida

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

To wyścig TT na wyspie Man :wink: Obejrzyj film TT3D: Closer to the edge, to zayebisty dokument o tym właśnie wyścigu :wink:

Oglądałem film.. bardzo fajny

to jest kurna system zero-jedynkowy, albo przeżyjesz albo nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ratujcie :decayed:

Miałby ktoś do pożyczenia na 2 tygodnie Lampy polifty do B5 ?? Mogą być angole .

Bo musze do kolegi z forum "gwerty" odesłać swoje Bixy na gwarancję bo się przesłony zacinają a auto potrzebuję żeby do pracy dojeżdżać a jak wyślę swoje to 2 tygodnie bite ich mieć nie będę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ratujcie :decayed:

Miałby ktoś do pożyczenia na 2 tygodnie Lampy polifty do B5 ?? Mogą być angole .

Bo musze do kolegi z forum "gwerty" odesłać swoje Bixy na gwarancję bo się przesłony zacinają a auto potrzebuję żeby do pracy dojeżdżać a jak wyślę swoje to 2 tygodnie bite ich mieć nie będę :facepalm:

DudsA4. Napisz, niedawno jakiegoś angola stargał.

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi żarówka w lampie z tyłu. Nie chodzi o światło stopu tylko te zwykłe czerwone kiedy włączamy światła mijania. Orientuje się ktoś jaka tam żarówka idzie i jak to rozebrać? na forum nie znalazłem :/ a jeszcze nie dawno z przodu wymieniałem. Ehhh w b5 przez 3 lata żarówki nie zmieniałem a tu w b6 to już druga w ciągu 2 miesięcy...

żarówka to PY21/5W dwuwłuknowa

a wymiana jest banalnie prosta, odkręcasz śrube , wyciągasz ją i musisz lekko podważać reflektor bo jest na bolcu

ja sobie kupiłem na zapas 5 tych żarówek , ale to też zależy jaką kupisz. Raz kupiłem w tesko za 3zł i padła po 2 miesiącach, ostatnio byłem w motoryzacyjnym i kupiłem marelli całe pudełko

więc jak chcesz to zapraszam do mnie (grunwald - ołówek i kredka :D

Do ciebie to ja mam całe miasto z Gaju :) Dzisiaj z ciekawości odchyliłem tą zaślepkę faktycznie jedna śrubka, tylko teraz pytanie tam jest śruba jak na klucz nasadowy, a w środku niej na śrubokręt tylko tak wyjechana że raczej tego nie odkręce. Wystarczy nasadowym kluczem całość odkręcić? Gówniana pogoda, bo bym nie pytał tylko grzebał na parkingu :P Żadnych żarówek z Tesco już to przerabiałem. Chcesz oszczędzić a i tak pojdziesz po osram albo Phillipsa za 2 miesiące jak mówisz bo tamta się spali. Zmieniałem w astrze z przodu to pół dnia pochodziła O.o Dzięki za cynk poszukam sobie jakiejś lepszej tej żarówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty szeryf napisz wcześniej żeby wyciszyć głośniki czy coś... Ten zestaw od Ciebie jednak ma swoją moc i wysadził mnie lekko z krzesła. :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Ja po mieście też jeżdżę a zwiedzanie czyjegoś bagarianu pod światłami przy próbie podjechania do przodu mi się nie widzi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi żarówka w lampie z tyłu. Nie chodzi o światło stopu tylko te zwykłe czerwone kiedy włączamy światła mijania. Orientuje się ktoś jaka tam żarówka idzie i jak to rozebrać? na forum nie znalazłem :/ a jeszcze nie dawno z przodu wymieniałem. Ehhh w b5 przez 3 lata żarówki nie zmieniałem a tu w b6 to już druga w ciągu 2 miesięcy...

żarówka to PY21/5W dwuwłuknowa

a wymiana jest banalnie prosta, odkręcasz śrube , wyciągasz ją i musisz lekko podważać reflektor bo jest na bolcu

ja sobie kupiłem na zapas 5 tych żarówek , ale to też zależy jaką kupisz. Raz kupiłem w tesko za 3zł i padła po 2 miesiącach, ostatnio byłem w motoryzacyjnym i kupiłem marelli całe pudełko

więc jak chcesz to zapraszam do mnie (grunwald - ołówek i kredka :D

Do ciebie to ja mam całe miasto z Gaju :) Dzisiaj z ciekawości odchyliłem tą zaślepkę faktycznie jedna śrubka, tylko teraz pytanie tam jest śruba jak na klucz nasadowy, a w środku niej na śrubokręt tylko tak wyjechana że raczej tego nie odkręce. Wystarczy nasadowym kluczem całość odkręcić? Gówniana pogoda, bo bym nie pytał tylko grzebał na parkingu :P Żadnych żarówek z Tesco już to przerabiałem. Chcesz oszczędzić a i tak pojdziesz po osram albo Phillipsa za 2 miesiące jak mówisz bo tamta się spali. Zmieniałem w astrze z przodu to pół dnia pochodziła O.o Dzięki za cynk poszukam sobie jakiejś lepszej tej żarówy.

nasadówka powinno pójść , chyba 10 rozmiar jak dobrze pamietam, Zapraszałem do mnie bo ja mam garaż i nie kapie na głowe i wszystko piknie można rezać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jechałeś tym avantem ;d?

To zależy o którym avancie mowa:decayed:

łatwo rozróżnić pomijając felgi: mój dymi a Nelsona jedzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jeździ czerwonym avantem b5 DLW? ;) spotkany dziś na trasie, nie dał się minąć pod bunkrem :P ale naklejka "baby inside" jest ;-)

jechał w stronę nowego dworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...