Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało ją bijesz. Kilka razy ją skarcisz i zacznie się sluchać :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie,

Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto :) Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać :P Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A3 namówić :P Nie chce się męża w ogóle słuchać :)

a3 dla kobiety jest idealne, moja żona jeździ i jest mega zadowolona, wygodne auto, jak to audi... będzie jeździła głównie po mieście? jak tak to brałbym benzynę, spali podobnie po mieście, a jest o wiele tańsza w eksploatacji, wiadomo jak jest z dieslami... samo auto jest też tańsze... a weź wytłumacz kobiecie, że za każdym razem ma schładzać turbinę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto :) Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać :P Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A3 namówić :P Nie chce się męża w ogóle słuchać :)

Powiedz, że jak kupi A3, które będzie się częściej psuło... Będzie miała mniej na torebki, buciki, rzadziej pójdzie do fryzjera i kosmetyczki...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 dla kobiety jest idealne, moja żona jeździ i jest mega zadowolona, wygodne auto, jak to audi... będzie jeździła głównie po mieście? jak tak to brałbym benzynę, spali podobnie po mieście, a jest o wiele tańsza w eksploatacji, wiadomo jak jest z dieslami... samo auto jest też tańsze... a weź wytłumacz kobiecie, że za każdym razem ma schładzać turbinę:facepalm:

No już tak sie zastanawiałem nad benzyną chociaż ja całe życie dieslem jeżdżę i mity typu "wielkie koszty utrzymania diesla" mnie śmieszą. Miałem B5 z przebiegiem 460 000 jak jakoś rok po zakupie robiłem turbo i już dwumasa siadała ale to prawie 500 000 km. Jeździłem dieslami z różnymi przebiegami, ojciec to samo nigdy żadnych problemów.

Kiedyś jak sie dowiedziałem o tych dpf'ach i common railu to nie wiem czy te nowe diesle są też takie eleganckie. No ale jestem w stanie zaryzykować :) Generalnie polecam jej 1.9 tylko to trochę słabe 105 KM tylko ta 140-stka to znowu z początku produkcji podobno też nie jest zbyt dobry silnik. Zastanawiam się właśnie nad benzyną 1.6 FSI podają małe spalanie i dobre opinie o tym silniku.

Jaki masz silnik w swojej? Ciężko wyrwać 4-drzwiową wersje w tej kasie nie? Też masz 3 drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O FSI i pochodne z turbo możesz śmiało do mnie uderzać :) znam te silniki trochę :P 1.9 po chipie daje radę i jej spokojnie styknie ale znajdź z normalnym przebiegiem, a one już takie wytrzymałe nie są i mają swoje bolączki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie w b5 znajduje sie przekaźnik wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem błotnik z naszej kochanej poczty polskiej , ujmę to w jednym słowie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto :) Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać :P Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A4 namówić :P Nie chce się męża w ogóle słuchać :)

zalezy czego tak naprawde szukasz ale wg mnie za 20k to bedzie padaka

w zeszlym roku sam myslalem nad 8p w tej kasie... ale jak byly to golasy zakatowane

wybralem mocne 8l prawie na fulu i w Q i jak ostatnio stalem kolo znajomka co kupil 8p za 22 kola to stwierdzil bym kolo niego wiecej nie stawal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem błotnik z naszej kochanej poczty polskiej , ujmę to w jednym słowie :facepalm:

Mocno dostał przez upadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem błotnik z naszej kochanej poczty polskiej , ujmę to w jednym słowie :facepalm:

Mocno dostał przez upadek?

To nie od tego upadku , ale górny róg nad kierunkiem jest zagięty :facepalm: i zdarty lakier , dziura w kartonie :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie odebrałeś paczki i kazałeś wysłać nowy, czy jak? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś ma dostęp do kwasówki w dobrym prajsie ? ;)

A co potrzeba?

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie odebrałeś paczki i kazałeś wysłać nowy, czy jak? :thumbdown:

Odebrałem bo to za pobraniem :kwasny: ale na szczęście była znajoma na poczcie i jutro idę na pocztę reklamować przesyłkę bo gadałem z kierownikiem poczty , tylko reklamacja trwa 30 dni :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Takie rzeczy tylko w erze :-D

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Takie rzeczy tylko w erze :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty tu nie cwaniakuj człowieczku tylko na jakąś wótke cza sie zgadac. Juz zapomnialem jak wyglądasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...