Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2021 o 23:28, szczuraz napisał:

Póki masz czas się podetrzeć to jest ok. :decayed:

No jest jako tako :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Taki tu młyn, że nie nadążam czytać. Tylko smród po nie do końca wypolerowanym pośladzie Kajaka przypomina że ktoś tu jest. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś tutaj z dolnego śląska co ogarnie Mi przełożenie w przedlifcie manetki na liftowe i kiere 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, barca8585 napisał:

jest ktoś tutaj z dolnego śląska co ogarnie Mi przełożenie w przedlifcie manetki na liftowe i kiere 

@kaju Pan do Ciebie. I nie mów, że nie masz czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko Panie i Panowie , znacie może jakieś opinie na temat tego komisu

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-2-0-tdi-alltrack-salon-polska-serwis-aso-181-km-automat-navi-ID6DL8F2.html#map

 

czytam opinie na googlach i są tragiczne... Nie wiem co mam myśleć bo auto ciekawe, a mam do przejechania prawie całą polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jozek726 napisał:

czytam opinie na googlach i są tragiczne... Nie wiem co mam myśleć bo auto ciekawe, a mam do przejechania prawie całą polskę

To tu chyba nie ma filozofii :thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to s4 należąca do forumowego kolegi Emila? Chyba nowy właściciel upadł na łeb, żeby takiemu dzbanowi oddać samochód na jakieś niby testy, które mają być śmieszne, a są żałosne... Bardzo żałuje, że nie udało mi się na czas opchnąć b8 i kupić tą ese, bo trochę się przykro robi oglądając takich "jutuberów" ujeżdżających tak wygłaskane auto :/

To się pożaliłem troche :decayed:, pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chuck Norris napisał:

Czy to s4 należąca do forumowego kolegi Emila? Chyba nowy właściciel upadł na łeb, żeby takiemu dzbanowi oddać samochód na jakieś niby testy, które mają być śmieszne, a są żałosne... Bardzo żałuje, że nie udało mi się na czas opchnąć b8 i kupić tą ese, bo trochę się przykro robi oglądając takich "jutuberów" ujeżdżających tak wygłaskane auto :/

To się pożaliłem troche :decayed:, pozdrawiam

Tak to Emaya furka. Masz szansę bo obecny właściciel wystawił eSkę na sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzysiek_f napisał:

Tak to Emaya furka. Masz szansę bo obecny właściciel wystawił eSkę na sprzedaż ?

Bardziej żałosnego „materiału” nie widziałem. Szkoda, fajne auto, w tym tempie za chwile będzie stało na oponach w Piotrostalu…

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 05:51, Chuck Norris napisał:

Czy to s4 należąca do forumowego kolegi Emila? Chyba nowy właściciel upadł na łeb, żeby takiemu dzbanowi oddać samochód na jakieś niby testy, które mają być śmieszne, a są żałosne... Bardzo żałuje, że nie udało mi się na czas opchnąć b8 i kupić tą ese, bo trochę się przykro robi oglądając takich "jutuberów" ujeżdżających tak wygłaskane auto :/

To się pożaliłem troche :decayed:, pozdrawiam

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie

Audi a4 b6 Avant czarne 

1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce województwo OPOLSKIE i tam pozostało do sprzedaży

W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd,  oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące.  Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach 

Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa stała zawsze jest trza by tylko wskrzesić spoty od nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na spocie nie byłem bo jak chciałem to się rozpadło wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ruszamy z reaktywacja spotów Wrocławskich jutro  12.06 godz 16  Parking Liroy na Granicznej pozdr goldi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Szukam kogoś kto ma VCDS i może pomóc w odblokowaniu kilku opcji w audi a4 b7. Ktoś posiada program i jest we Wrocławiu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adamek303 napisał:

Cześć wszystkim,

Szukam kogoś kto ma VCDS i może pomóc w odblokowaniu kilku opcji w audi a4 b7. Ktoś posiada program i jest we Wrocławiu?

 

co potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mialby ktoś może udostępnić na dzień lub dwa jakieś miejsce żeby przy furze pogrzebać? We Wrocławiu... Posypała mi się miejscówka a roboty się nagromadziło... 

 

Oczywiście dogadamy się, nie chce nic za darmo :D

Edytowane przez Patryks25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzebania przy aucie we Wrocku to gościu wynajmuje garaże z kanałami na godziny. 15zł/h albo stówka za dzień. Sam korzystałem już dwa razy, może komuś się przyda :)

WWW.FACEBOOK.COM

Garaż na godziny, Wroclaw, Poland. 48 likes. Zapraszam do korzystania z garażu na godziny. Łatwy dostęp poprzez sejf z kluczem. Po opłaceniu usługi dostaniesz tymczasowy kod do sejfu. Cena: 15zł/h,...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...