Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Znalazle lampy na allegro z wroclawia.Czy moglby ktos podjechac i je zobaczyc czy faktycznie sa w bdb stanie???

Na zlocie duuuza flaszke sie zrewanzuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hej!

Znalazle lampy na allegro z wroclawia.Czy moglby ktos podjechac i je zobaczyc czy faktycznie sa w bdb stanie???

Na zlocie duuuza flaszke sie zrewanzuje :)

Dawaj linka do aukcji jak będę miał po drodze to podskoczę i oblukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że w tym miejscu tak pytam ale kto z Wrocka umie robić logi dynamicze??? Coś moja Niunia muli !!! Wiem już, że muszę wymienić sprzęgło (bo końcówka) ale objawy pracy silnika są dziwne:

Przyklad: Trzymam pedał gazu na 2100 obr/min, silnik pracuje dobrze, równo a tu nagle jakby se coś zapchało. Dodaje gazu a silnik muli, z rury czarny dym. Puszczam pedal gazu i naciskam znowu i jż wszystko ok. Praca normalna. I takie zacięcia mam co jakiś czas.....

Braciaki, pomóżcie. Oczywiście za dobrą poradę odstąpię bilet :):):)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli nikt z klubowiczów ci nie pomoże, to wal do Dynosoftu. Zapłacisz ok. 100 zł ale będziesz wszystko wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że w tym miejscu tak pytam ale kto z Wrocka umie robić logi dynamicze??? Coś moja Niunia muli !!! Wiem już, że muszę wymienić sprzęgło (bo końcówka) ale objawy pracy silnika są dziwne:

Przyklad: Trzymam pedał gazu na 2100 obr/min, silnik pracuje dobrze, równo a tu nagle jakby se coś zapchało. Dodaje gazu a silnik muli, z rury czarny dym. Puszczam pedal gazu i naciskam znowu i jż wszystko ok. Praca normalna. I takie zacięcia mam co jakiś czas.....

Braciaki, pomóżcie. Oczywiście za dobrą poradę odstąpię bilet :):):)

Pozdrowionka

Jak nie znajdziesz nikogo wcześniej to mogę Ci pomóc...

W czwartek wracam z Torunia także wieczorkiem mogłbym podpiąc VAG'a pod Twoją Niunie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę o pomoc w kasowaniu serwisu, niestety nie posiadam Vag-a i nie mam znajomych z tym ustrojstwem więc czy ktoś z okolic Kłodzka lub Wrocławia może mi pomóc?

weź instrukcję od auta i poczytaj...tam jest opisane co przyciskać, żeby ją skasować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam prośbę, ponieważ mam do sprzedania felgi alu 15" prosta 5 ramienna gwiazda wraz z oponami zimowymi ( jeszcze dają radę ) 5x112, czy może ktoś za mnie wcisnąć tego posta do działu Sprzedam?? niestety mam mniej niż 30 postów i jest to dla mnie zablokowane a nie chcę teraz na siłę sztucznie osiągać tą liczbę.

Dla zainteresowanych jakieś foto prześlę na maila, koła mam obecnie na samochodzie cena to 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko.

Mam A4 1.9tdi AVANT 90ps 97rok jaki jest w takim czymś wielki zbiornik paliwa <ile litrów>

I jeszcze 1 pytanko mam radyjko audi Chorus standardowo mam w nim problem z głosem ale z tym sie uporam podgrzewając procka podobno pomaga

ma ktoś POŻYCZYĆ ''wyłamaki'' by wyciągnąć radio!!??

!!PROSZE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko.

Mam A4 1.9tdi AVANT 90ps 97rok jaki jest w takim czymś wielki zbiornik paliwa <ile litrów>

I jeszcze 1 pytanko mam radyjko audi Chorus standardowo mam w nim problem z głosem ale z tym sie uporam podgrzewając procka podobno pomaga

ma ktoś POŻYCZYĆ ''wyłamaki'' by wyciągnąć radio!!??

!!PROSZE!!

Mam :) Pożycze :)

Ktoś sie wybiera w niedziele na Spot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...