Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ten filmik będzie leciał na szkoleniach dla panów z UDT którzy walą zielone wlepy na windach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a ja chcę już dostać swoje odszkodowanie za wypadek !!!!!!!!!!!!!!:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w danych cyrkumstancjach skłonny jestem twierdzić iż się zgadzam z moimi przedmówcami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie korzystając z okazji że jestem w okolicy Wrocławia przez jakiś tydz może ktoś miał by umiejętności i czas by podmienić mi kiere w a4 b6 na b7....? oczywiście nie za darmo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie korzystając z okazji że jestem w okolicy Wrocławia przez jakiś tydz może ktoś miał by umiejętności i czas by podmienić mi kiere w a4 b6 na b7....? oczywiście nie za darmo Pozdrawiam

cwiara pan do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Koledzy opony pirelli P1 czy P7 205/55/16 mam okazje dostać nowe użytkował ktoś któreś z tych modeli opinie na oponeo już poczytałem w grę wchodzą również nokian line.Obecnie mam nokiany model H i jestem bardzo zadowolony w porównaniu z barum brawius 2 :facepalm: także jak ktoś miał do czynienia to napiszcie

Żadnych Pirelli już nigdy nie kupię po tym jak ostatnio kolega pokazywał mi co się stało z dwuletnia P7....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj ktoś musi czytać nasze dyrdymały :grin:

gniady nic się nie martw, toż to nasz szyfr a nie żadne dyrdymaly :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:koleżanka chciała w robocie dzisiaj żeby jej zobaczyć w Leonie czemu nie hasa pilot od centralnego-. Uśmiałem się setnie jak otworzyłem drzwi a fotel kierowcy wyjeb... dwie dziury do samych drutó jak by go myszy na głodzie dopadły, kiera zajechana jak trampki bolka i lolka a na blacie 90 tys. Pytam jej że coś ma chyba nie teges z tym przebiegiem a ona do mnie, że też tak cały czas podejrzewała ale po znajomości kupowany. Książki żadnej serwisowej nie ma ale znajomy zapewniał że rzeczoznawca sprawdzał a siedzenia powycierane bo wcześniej jakiś grubas jeździł :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:koleżanka chciała w robocie dzisiaj żeby jej zobaczyć w Leonie czemu nie hasa pilot od centralnego-. Uśmiałem się setnie jak otworzyłem drzwi a fotel kierowcy wyjeb... dwie dziury do samych drutó jak by go myszy na głodzie dopadły, kiera zajechana jak trampki bolka i lolka a na blacie 90 tys. Pytam jej że coś ma chyba nie teges z tym przebiegiem a ona do mnie, że też tak cały czas podejrzewała ale po znajomości kupowany. Książki żadnej serwisowej nie ma ale znajomy zapewniał że rzeczoznawca sprawdzał a siedzenia powycierane bo wcześniej jakiś grubas jeździł :shock3:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...