Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:koleżanka chciała w robocie dzisiaj żeby jej zobaczyć w Leonie czemu nie hasa pilot od centralnego-. Uśmiałem się setnie jak otworzyłem drzwi a fotel kierowcy wyjeb... dwie dziury do samych drutó jak by go myszy na głodzie dopadły, kiera zajechana jak trampki bolka i lolka a na blacie 90 tys. Pytam jej że coś ma chyba nie teges z tym przebiegiem a ona do mnie, że też tak cały czas podejrzewała ale po znajomości kupowany. Książki żadnej serwisowej nie ma ale znajomy zapewniał że rzeczoznawca sprawdzał a siedzenia powycierane bo wcześniej jakiś grubas jeździł :shock3:

:polew: bo po znajomości jak i w rodzinie dobrze sie wychodzi na zdjęciu i to w środku żeby Cię nie wycieli :decayed:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

I Siemankoo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: siemanko, Pany mam pytanie bo w weekend planuje wymienic uszczelke pod pokrywa zaworow i moje pytanie brzmi czy wystarczy dokrecic z czuciem czy musze uzyc klucza dynamometrycznego? Jeśli tak czy ktos posiada takowy i jak cos to poratuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokręć z czuciem i tyle a jak tak bardzo chcesz dynamometrycznym kluczem to10 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokręć z czuciem i tyle a jak tak bardzo chcesz dynamometrycznym kluczem to10 Nm

dzięki goldik, w sumie będę musiał dokręcić z czuciem bo raczej nie mam skąd dorwać klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie :wink:

Kiedyś składałem taką propozycję i w końcu sam zamawiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie :wink:

Szybciej na Bukowinie sie odbierze niz wysylkowo. Terminy wysylki sa bardzo dlugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może bagażnik na narty do avanta ? Potrzebuję pożyczyć na weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może bagażnik na narty do avanta ? Potrzebuję pożyczyć na weekend

:hi: szczuraz moj koles ma. wieczorem bede sie z nim widzial to zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja żeby to na dwa dni pożyczyć? Jadę dzisiaj po pracy przymierzac taki uniwersalny jak siądzie to nie będę ci d*py zawracal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja żeby to na dwa dni pożyczyć? Jadę dzisiaj po pracy przymierzac taki uniwersalny jak siądzie to nie będę ci d*py zawracal

uważaj na te uniwersalne bo one lubię się urwać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wodza to unikalna konstrukcja bawarska z końca lat dziewięćdziesiątych skrecana na śruby. Siadlo jak ta lala tylko muszę drugie zapiecie na narty połapać żeby jeszcze dwa komplety upchnąć na belkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy

Mam już zestaw. Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zdobył?

Wysłane z monopola 24/7

Te prezes Ty sie gdzies ukrywasz bez radia i TV?

pol dnia o tym trabia wszedzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...