Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek ustaw sobie kąt synchronizavji na zero albo -1 i wtedy zobaczysz czy cos się zmieni.Jezeli regulacją pompowtryskiwaczy nie pomorze to pew ie walek do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprobowac turbojulita. Kiedyś robili dobre hybrydy nie wiem jak teraz.

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam chyba osobiście dostalem info na fejsie to dodalem komentarz niech się cieszy że ma jeszcze auto ale jestem nie dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil kiedy będziesz na spocie bo bym dystanse zabral. I co z tylnym zawiasem ?

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... Krótko i na temat: potrzebuje dobrego mechanika we Wrocławiu. Dzisiaj podpialem kompa po wymianie rozrządu. Rozrząd ustawiony - 3.3 / - 3.6 dzwonie do mechanika a on ze ma być od - 6 do +6...

Zwróciłem mu uwagę na korekty na wtryskach, zapewnił ze costam poreguluje, ale korekty dalej ledwo w normie a na jednym cylindrze - 2.99.

Jedno mnie zastanawia - mówił ze sprawdzał wałek i jest ok - pytanie czy to prawda.

Także ratujcie pany.

Kąt synchronizacji ma być ustawiony na 0 i nie słuchaj żadnych pseudo mechaników. Przecież to chwila roboty. W autach z programem warto ustawić kąt na -1.

Na korekty na pompkach wpływa wiele czynników nie tylko wałek, min.: regulacja luzu na dzwigienkach, stan oringow na pd, kompresja na cylindrach i same pompki. Jeśli wałek ok to trzeba szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... Krótko i na temat: potrzebuje dobrego mechanika we Wrocławiu. Dzisiaj podpialem kompa po wymianie rozrządu. Rozrząd ustawiony - 3.3 / - 3.6 dzwonie do mechanika a on ze ma być od - 6 do +6...

Zwróciłem mu uwagę na korekty na wtryskach, zapewnił ze costam poreguluje, ale korekty dalej ledwo w normie a na jednym cylindrze - 2.99.

Jedno mnie zastanawia - mówił ze sprawdzał wałek i jest ok - pytanie czy to prawda.

Także ratujcie pany.

goldi Ci ogarnie ustawienie. U Magdy brata w pasku w avf robił i ustawil na 0 :wink:

Choć cwiara to już w ogóle mistrz . Podczas robienie glowicy walek wyjęty. Włożył na swoje miejsce odpalamy kompa a tam 0 :decayed:

Edytowane przez oca69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie się spierdaczylo. Turbo ładuje mi tylko na wysokich obrorach. Jak przepialem z jedynki na dwójkę i gwałtownie puscilem sprzęgło nagle przestał ładować z dołu

Edytowane przez Gribsem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zle ustawiony rozrzad i ze sprzegla strzelasz? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był strzał tylko gwałtowniej puscilem. Ale niekoniecznie może mieć to związek. To było tuż po tym jak ruszyłem z pod domu (pierwszy zakręt) wiec mogło nie ładować od startu. Poszedłem na trening i po treningu dalej to samo wiec nie był to chwilowy notlauf - szczególnie ze turbo ladowalo u góry i to zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był strzał tylko gwałtowniej puscilem. Ale niekoniecznie może mieć to związek. To było tuż po tym jak ruszyłem z pod domu (pierwszy zakręt) wiec mogło nie ładować od startu. Poszedłem na trening i po treningu dalej to samo wiec nie był to chwilowy notlauf - szczególnie ze turbo ladowalo u góry i to zdrowo.

Jak diagnozę o perfekcyjnym stanie wałka dostałeś od tego samego cieniasa co mówi że zakres jest od -6 do +6 to gratuluję. Sprawdziłbym to jeszcze raz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...