Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sąsiadów ;-)

Potrzebuje założyć GTB17 do poprzecznego BMM. Kogo polecicie we Wrocławiu? Jetronik? S-performance? Ecuproject? Adt?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema chłopaki potrzebuje jakiś dobry serwis klmatyzacji. Trzebnica, wroclaw.

W zeszłym roku nabijalem i ledwo co to chlodzilo. W tym roku to już Wogole nie chłodzi... ewentualnie co mogę samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wal pod auto i zobacz gdzie masz kolorowo ;)

No kurde właśnie nigdzie nie jest kolorowo. Klima jakby się normalnie zalaczyla, wentylator chodzi. Sprężarka uruchomiona a zimna w środku nie ma...

Panowie potrzebuje 2 lub 4 takie lampki na juz. Ma ktoś? 9b15c8adfba686ec013b9e57f26380a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie, panowie gdzie we Wrocku ktoś jest w stanie zrobić mi logi statyczne i dynamiczne w autku? Nie chcialbym zeby to warsztat był bo oni z reguły chcą od razu sumy spore i zostawiać auto, a przeciez to jest 30 min roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wal pod auto i zobacz gdzie masz kolorowo ;)

No kurde właśnie nigdzie nie jest kolorowo. Klima jakby się normalnie zalaczyla, wentylator chodzi. Sprężarka uruchomiona a zimna w środku nie ma...

Panowie potrzebuje 2 lub 4 takie lampki na juz. Ma ktoś? 9b15c8adfba686ec013b9e57f26380a3.jpg

Pisz do kaja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić

Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić

Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu.

Tak, sprężarka dostanie prąd, wentyl od klimy się zacznie kręcić, ale nie będzie dmuchać w aucie. Ja ostatnio miałem to samo, pojechałem nabić klime i d*pa... okazało się, że brakuje :

https://www.google.pl/search?q=elektromagnes+sprezarki+vw&biw=1920&bih=969&tbm=isch&imgil=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%253BV_tu_2HJgpfbWM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.volkswagengroup.pl%25252Fproduct.php%25253Fid_product%2525253D249&source=iu&pf=m&fir=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%252CV_tu_2HJgpfbWM%252C_&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D&ved=0CC4Qyjc&ei=X_mSVdCQCqf9ywPky5OADQ#imgrc=KDL5SHZwbyLJKM%3A&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D

Po założeniu, klima zaczęła u mnie chodzić.

Oczywiście u Ciebie moze być coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić

Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu.

Proponuje podjechać na piękną - na przeciwko Motorpolu jest dobry magik od klimatyzacji. Kiedyś wymieniałem u niego sprężarke w passacie b6 - byłem mega zadowolony i z ceny i z roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów ;-)

Potrzebuje założyć GTB17 do poprzecznego BMM. Kogo polecicie we Wrocławiu? Jetronik? S-performance? Ecuproject? Adt?

wysłane z Commodore 64

Z całą stanowczością odradzam adt :)

Edytowane przez Nelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów ;-)

Potrzebuje założyć GTB17 do poprzecznego BMM. Kogo polecicie we Wrocławiu? Jetronik? S-performance? Ecuproject? Adt?

wysłane z Commodore 64

Z całą stanowczością odradzam adt :)
A ze tak spytam czemu odradzasz ich?

Byłem u nich dwa razy innymi autami i było ok.

fakt sam soft bez zmian mechanicznych

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam soft czy sam gotowiec zwany softem? [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie gotowiec trochę to trwało.

Sprawdzenie serii potem wirus i kilka prób...jakieś zmiany i dalej testy

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie gotowiec trochę to trwało.

Sprawdzenie serii potem wirus i kilka prób...jakieś zmiany i dalej testy

To lepiej niż w Ecuproject...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to podsumować ze każdy ma jakąś bazę którą dostosowywuje pod konkretne auto szczególnie coś tak popularnego jak wszelakie 1.9 itd

bzdurą byłoby robienie tego samego odnowa, ale też bzdurą byłoby wgrywanie tego samego wszędzie bez korekty...dzięki temu jest to rozsądne cenowo jak i jakościowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...