Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-quattro-C22034498.html

Pany warto się nad nią pochylić?:jerk:

2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki.

Widać, że w auto włożono masę pracy. Nie oszczędzano na niej. Niestety ale mamy przestój w sprzedaży aut, na co niewątpliwie wpływa kryzys...

Hahaha jak auto jedst pewne to kryzys go nie tknie. Wszyscy wiemy jakie sa okazje ....zdjec srodka nie widze (moze dlatego ze na tel ogladam) tak czy siak mozna sobie zobaczyc po ile chodza te roczniki. Ceny ponad 30k a 2004 r nawet 40tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

To daj znać dziś czy decydujesz się na sprzedaż foteli i jak tak to daj znać za ile, bo ja jeszcze z innym gościem się dogaduję. Ewentualnie mogę się wymienić na moje z dopłatą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Informatyk. :kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Informatyk. :kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ?

Jeśli nie będzie to kolidowało ze szkołą, to nie ma problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

Siema.

Sory Pany, że Wam się wbijam w wątek, ale mam pytanie/sprawę.

W tym roku zamierzam zacząć studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale żeby studiować to trzeba znaleźć jakieś mieszkanie :decayed:

Poszukuję, a właściwie zacznę szukać w niedalekiej przyszłości (końcówka maja/początek czerwca) czegoś dla 5 osób. Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar na kogoś albo sam ma do wynajęcia jakieś mieszkanie?

Orientuje się ktoś ile mniej więcej koszt takiego mieszkanka?

Za wszelkie info będę wdzięczny, można pisać na PW :decayed:

Jak będę na studiach i auto zostanie to na pewno was na spocie odwiedzę jeśli można :naughty::naughty:

odezwij się do mnie na gg 6479243 :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Piotrek, ja nie chcę się deklarować, bo ni wiem, jak będzie wyglądał mój weekend. Jakbym miał się pojawiać to prawdopodobnie nie sam i będę wcześniej dzwonił. A kolega się zgłosił po kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś sprężynkę do klamki od strony kierowcy już mnie zaczyna dobijac jak śmigam po nierównościach albo całą klamkę chętnię odkupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś polecić jakąś fajną miejscówe w plenerze na wypad jednodniowy?

Ślęża, Zamek Wojnów(?), Książ...

ZOO :wink:

Moje stare okolice i w wojnowie jeszcze nie byłem:facepalm: dzięki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...