Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

moze i tak ale nie zawsze wyskakuje to jako temat proponowany na onecie w kategorii Wrocław :decayed: Założę się te ma tą informację z onetu :whistling:

Nie wchodzę na onet, to jest z obszczanej gazety.pl

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Felgi O.Z. Versilia 8x19" NOWE ORYGINALNE !!! (2625084025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wejdzie to w moje nadkole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

moze i tak ale nie zawsze wyskakuje to jako temat proponowany na onecie w kategorii Wrocław :decayed: Założę się te ma tą informację z onetu :whistling:

Nie wchodzę na onet, to jest z obszczanej gazety.pl

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Felgi O.Z. Versilia 8x19" NOWE ORYGINALNE !!! (2625084025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wejdzie to w moje nadkole ?

ładne suki ale trzeba zrobić jakiś VT żeby orientacyjnie zobaczyć jak będą wyglądały na aucie. Nie każde fajne fele fajnie wyglądają na aucie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne i będziesz jezdził jak na taczce :facepalm: chyba że będziesz tylko pod MM wpadał na nich a jak użytkujesz autko na co dzień to tylko jest wygląd a gdzie przyjemność z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taczki są fajne tylko serce na Wrocławiu boli... kwestia przyzwyczajenia i pieniędzy na wahacze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak będzie na 18" i gwincie.. Z tym, że ja też za dużo po Wrocławiu to się bujał nie będę. Bardziej trasa Wrocław - Praszka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne i będziesz jezdził jak na taczce :facepalm: chyba że będziesz tylko pod MM wpadał na nich a jak użytkujesz autko na co dzień to tylko jest wygląd a gdzie przyjemność z jazdy

Na Wrocek to musi być kalosz 65 i ogjjjeńńńń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie jak Antośki, ja latam z gwintem i profilu 40 i nie płacze. Emil, 8 cali i ET35 z palcem w d*pie Ci wejdzie, nawet się w nadkole będzie chować jeszcze.

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Oczywiście mam na myśli ten setup co mam teraz, po Wrocławiu nie narzekałem ani razu. Że raz, dwa, czy pięć razy trzeba było zwolnić - trudno, coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie jak Antośki, ja latam z gwintem i profilu 40 i nie płacze. Emil, 8 cali i ET35 z palcem w d*pie Ci wejdzie, nawet się w nadkole będzie chować jeszcze.

Ile Ty jeździsz po tym Wrocławiu... robisz dziennie ponad 100km ?? Bo jak patrzę ostatnio na licznik jak zapiernicza do przodu to :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty jeździsz po tym Wrocławiu... robisz dziennie ponad 100km ?? Bo jak patrzę ostatnio na licznik jak zapiernicza do przodu to :shock3:

Się wetnę w gadkę.. :decayed: w poprzednim miesiącu zrobiłem 290km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty jeździsz po tym Wrocławiu... robisz dziennie ponad 100km ?? Bo jak patrzę ostatnio na licznik jak zapiernicza do przodu to :shock3:

Się wetnę w gadkę.. :decayed: w poprzednim miesiącu zrobiłem 290km :grin:

:polew::polew::polew:ja miesięcznie robię ok 1000km czasami nawet dwa razy tankuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim przez dwa lata zrobiłem ponad 50, gdzie prawie rok fura latała może po 200km miesięcznie :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pierwszy rok jak mam swój samochód cyknąłem prawie 15tys.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim przez dwa lata zrobiłem ponad 50, gdzie prawie rok fura latała może po 200km miesięcznie :doh:

ale latałeś po trasach do Londka...a po Wrocku ile ?? tylko co po kondony i piwo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trase do Londka i na zad zrobiłem raz, w sumie wtedy sprawdzałem jak pompa się sprawuje, bo zaraz po wsadzeniu nowej jebłem tą trase. No to z tym, co jeździłem tam, to na oko jakieś 5kkm, reszta po Polsce, morze, góry, w koło komina - po to kupiłem diesla, bo wiedziałem, że to będzie jeździło ze mną sporo. No i wiem, że jeździć jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...