Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ja tankuję na BP tego lepszego diesla, ultimate bodajże się nazywa, mówicie, że się nie opłaca i to jest to samo? :kwasny:

teraz usiądźcie sobie z małą chińską karteczką i małym chińskim ołóweczkiem i sobie policzcie ile niby zaoszczędziliście (a raczej jesteście w plecy) tankując te "lepsiejsze" (:nabijasie:)

nigdy nie tankowałem 'lepszego' paliwa z myślą o oszczędności na rzekomym mniejszym spalaniu, miałem nadzieję, że to 'lepsze' paliwo będzie zdrowsze dla silnika, tym bardziej, że mam 2.0TDi z nieszczęsnymi ppd siemensa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że Q-medu nie ma, mój sąsiad to prowadził z klatki :wink: już wiem o którą bramę Ci chodzi :wink: dokładnie chodzi mi o wjazd na basen, stamtąd na lotnisko można było wpaść. No trochę mnie nie było, tzn jak jestem, to wpadam tylko na cmentarz, na jednostkę już nie zwracałem większej uwagi. Odkąd się wyprowadziłem, to miasto się zmieniło dosyć mocno, a to raptem przełom 10/11 lat :whistling:

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

ja tankuję na BP tego lepszego diesla, ultimate bodajże się nazywa, mówicie, że się nie opłaca i to jest to samo? :kwasny:

teraz usiądźcie sobie z małą chińską karteczką i małym chińskim ołóweczkiem i sobie policzcie ile niby zaoszczędziliście (a raczej jesteście w plecy) tankując te "lepsiejsze" (:nabijasie:)

nigdy nie tankowałem 'lepszego' paliwa z myślą o oszczędności na rzekomym mniejszym spalaniu, miałem nadzieję, że to 'lepsze' paliwo będzie zdrowsze dla silnika, tym bardziej, że mam 2.0TDi z nieszczęsnymi ppd siemensa...

Niestety jest to to samo paliwo :wink: ująłem to w ten sposób, bo zazwyczaj bajki o tym paliwie przekonywały o większej mocy i żywotności silnika i mniejszym spalaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może chce ktoś pełny bak ON Ultimate kupić? :decayed::facepalm:

3zł od litra i przyjeżdżam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę żałuje ze nie kupiłem diesla bo co 2-3 tyg. kumpel ma 100l z orlena po 4.5/L ale oświadczył mi to dopiero po fakcie . :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

w ta niedziele ktoś bd na parkingu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3zł od litra i przyjeżdżam :decayed:

znajdźcie mi wachę w tej cenie to wezmę cały zbiornik do audi i do hujdaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z kumplem na stacji jego starą 80'tką 1.9tdi ośka... Do pełna zalał 87litrów :shock3: Jaki tam jest zbiornik 90? :shock3:

Kiedyś coś mi wspominał, że 90litrów leje pod korek ale myślałem, że to jajca jakieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest sporo. Mojego cabrio nie udało mi się zalać do pełna a tam miałem mniejszy zbiornik. Zaraz wpadnie Goldik to odpowie Ci na to pytanie :decayed:

38cb134226fd6024e7ffe1d9a4549253_original.jpg?1356531249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę żałuje ze nie kupiłem diesla bo co 2-3 tyg. kumpel ma 100l z orlena po 4.5/L ale oświadczył mi to dopiero po fakcie . :kwasny:

chłopaki, to może zrobimy jakieś większe zamówienie u kolegi? :D oca69, jest taka możliwość, żeby dla forumowiczów coś załatwić?:wink: tylko muszę najpierw spalić ten pełny bak:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę żałuje ze nie kupiłem diesla bo co 2-3 tyg. kumpel ma 100l z orlena po 4.5/L ale oświadczył mi to dopiero po fakcie . :kwasny:

chłopaki, to może zrobimy jakieś większe zamówienie u kolegi? :D oca69, jest taka możliwość, żeby dla forumowiczów coś załatwić?:wink: tylko muszę najpierw spalić ten pełny bak:facepalm:

Oj tam oj tam kup na zapas beczki i do piwnicy wstaw. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta zupa na zamówienie to nie tak prosto :) po prostu jak ma to dzwoni i ja szukam kogoś :decayed: i rożnie bywa raz jest 100 raz 50 raz 30 :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie niedzieli. Zrobi mi ktoś logi? :kwasny:

Mam kabel i Vag-com 311 na nieszczęsnym win7 x64 i za choooja nie mogę zrobić logów bo zrywa połączenie. Polskim Vagiem zobaczyłem błąd 561 ( przekroczony skład mieszanki ) oraz sporadyczne spalanie stukowe. Bloków też odczytac nie mogę bo tak samo zrywa. Byłem u speców w ADT na hamowni i wypluł 143KM - trochę bieda. Powiedzieli mi mniej więcej tyle że musiałbym przerezać pół silnika by znaleźć winowajcę. :facepalm: Z grzeczności sprawdzili mi Lambdę - jest git. Grzebanie bez analizy to szukanie siana w stogu igieł :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz silnik na starym sterowniku. Teoretycznie brakuje Ci 7 KM więc prawie trzyma serię. Najważniejsze w tym silniku ogarnąć wszystkie węże podciśnieniowe, zakupić wskaźnik doładowania, wymienić świece i uszczelnić dolot. Wtedy (jeżeli przepływka jest sprawna i ori) wypluje ci te 7 KM więcej. Jak Cię mocno ciśnie to bierz 4 tyskie, wpadaj i możemy coś ogarnąć z logami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał 100 litrów to ja chętnie wezmę a jak mi przywieziecie do domu to już na pewno wezmę :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mieli byście może taki kabelek do mojego wyczyna?? jestem bardzo ciekaw co tam siedzi?? i bym był bardzo wdzięczny :P jakie tyskie tez się znajdzie :decayed::decayed:

w niedziele bym wpadł albo nawet jutro jak ktoś ma czas i chęci :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, były czasy, że się ropsko ze zbiornika wylewała, z garażu z beczek, nawet przy myciu auta się lało po dachu i mówiło do sąsiada "PAAAAACZ, JAK SZEJK SOBIE ŻYJE" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, były czasy, że się ropsko ze zbiornika wylewała, z garażu z beczek, nawet przy myciu auta się lało po dachu i mówiło do sąsiada "PAAAAACZ, JAK SZEJK SOBIE ŻYJE" :decayed:

Leki weź, bo zapomniałeś chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, były czasy, że się ropsko ze zbiornika wylewała, z garażu z beczek, nawet przy myciu auta się lało po dachu i mówiło do sąsiada "PAAAAACZ, JAK SZEJK SOBIE ŻYJE" :decayed:

Leki weź, bo zapomniałeś chyba :decayed:

Joke, z c**ja nie spadłem, żeby w tak ciężkich czasach ropą oblewać auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...