Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Hornet kiedy jedziemy po te a8 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Koleś ma jeszcze drugą ale lekko pukniętą /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro sprawdze obie po VINie

jak to handlarz to nie bierz

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

jak ta kiera ma nalatane 142 tysie to chyba ktoś ją musiał papierem ściernym potraktować, jak sie przyjżysz bliżej zdjęciom to widać wyraźnie, ja w b5 przy przebiegu 334 tysie miałem mniej pofatygowaną jak sprzedawałem niż ta. Jak została skręcona na ten przebieg i koleś pojechał do aso na jakąś wymianę czegokolwiek i mu wbili przegląd przy tym nowym skręconym to Ci wyjdzie po winie że obecny stan jest taki jak koleś podaje 140 tys. Oglądałem na TVN turbo o tym jak handlarze kręcą liczniki i je legalizują właśnie w taki sposób :facepalm:

i tak po sprawdzeniu historii wyjdzie poprzedni przebieg. Trzeba byc idiota zeby tak robic.....

Chyba, że nie była prowadzona historia, w co nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra kij tam niech stracę posłałem do kumpla z forum naszego aby sprawdził te dwa VINy. Z tego co koleśie z a8team`u pisali to te W12 są dłubnięte tak min 100k. :facepalm:

Kaju mój Królu, VIPie i Asie. Jutro będę miał VINa z S8 także sprawdzę i wtedy można by było ją przetrzepać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dopiero dziś wieczorem wpadnę do Wro. Miałby ktoś czas żeby ogarnąć mi logi dynamiczne w nowym aucie? Mam kabelek jak coś tylko potrzebuję lapka z xp, bo nie mogę vag-coma zainstalować :facepalm:

Jak masz blisko na oporow to zapraszam ;)

8km:decayed: Jak znajdę czas to może podlecę, ale to jeszcze dam cynk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz dlaczego nagle taka zmiana ?

Miał h*jowo z ALT, kurwił, wyzywał, ma po prostu za dobrze z skodą, chce znowu pokurwić i powyzywać, tym razem na wolnossące V8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz dlaczego nagle taka zmiana ?

Miał h*jowo z ALT, kurwił, wyzywał, ma po prostu za dobrze z skodą, chce znowu pokurwić i powyzywać, tym razem na wolnossące V8 :decayed:

Hahahahhaa, ale jeb..em śmiechem...hehe.

Panowie, czy Nelson często tu zagląda? Pytałem o renowację felg we Wrocku, szukam sprawdzonego zakładu. Daliście linka, Nelson się odezwał i teraz echo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on jest chłopak tańczący, także do niego lepiej z siekierą w drzwi wchodzić :decayed: zarobiony jest, czasem nie ma kiedy się porządnie najeść. Na pewno się odezwie :wink: Emil, przetrzepaj tą skode koło mnie i można jechać to oglądać, szkoda, że nie dzisiaj, bo akurat jadę do Kalisza, to po drodze bym zawitał i obejrzał, chyba, że jest szansa, to dzwoń do mnie na 884-998-276.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że tam jest 8 świec, 8 kabli WW itp itd etc. Jak odwiedzisz mechaniora, już nie będzie tak fajnie:wink: Do tego automatico:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówie, że ma za dobrze ze skodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa.

Nels, co z tymi felami, coś wymyśliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś inna firma we Wrocku? Zawsze to wybór ceny i jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz dlaczego nagle taka zmiana ?

Miał h*jowo z ALT, kurwił, wyzywał, ma po prostu za dobrze z skodą, chce znowu pokurwić i powyzywać, tym razem na wolnossące V8 :decayed:

Może lubi dłubać przy aucie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy to tylko pitolicie :grin:. Chce się powozić czymś normalnym wygodnym :wink:. Skoda poprostu nie ma tego polotu :kwasny:. Brakuje mi w niej automatu i awd. :decayed:

Kaju ja myślę, że dzisiaj pewnie mógłbyś tego kolesia odwiedzić zaraz do niego zadzwonie i się zapytam, czy nie można do niego wpaść. Masz kompa aby podłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy to tylko pitolicie :grin:. Chce się powozić czymś normalnym wygodnym :wink:. Skoda poprostu nie ma tego polotu :kwasny:. Brakuje mi w niej automatu i awd. :decayed:

Kaju ja myślę, że dzisiaj pewnie mógłbyś tego kolesia odwiedzić zaraz do niego zadzwonie i się zapytam, czy nie można do niego wpaść. Masz kompa aby podłączyć ?

No mam, nawet mu wsad z licznika ściągnę i przekopię wzdłuż i wszerz :decayed:

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

Najlepiej koło 13, żebym mógł Ci zdjęcia porobić za dnia, bo na 16 jestem z małym u lekarza w Kaliszu umówiony, a potem to już ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam historie auta. WAUZZZ4D02N006706 / Audi A8 LONG 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2985227640) - motoAllegro

Ostatni wpis w Niemczech marzec 2008 rok 126153 km.

Ta z pukniętą maską. WAUZZZ4D22N005492 /// Audi A8L 6.0 W12 420KM 2002r. Quattro OKAZJA (2995061744) - motoAllegro

Ostatni wpis w Polsce kwiecień 2010 141598 km.

I co teraz tutaj robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza stówke jak w ryj strzelił cofnięta. W 4 lata 14kkm? Ehe... Druga w 2 lata 20kkm, no w to akurat można uwierzyć, a masz pełne historie? Pewnie bogate są, co? Dorwij jeszcze historię tej eSy, co dzisiaj gościu nawalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko z tych W12 wyposażenie też. Nie będę tego tutaj wrzucał mogę podesłać na maila.

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pierwsza stówke jak w ryj strzelił cofnięta. W 4 lata 14kkm? Ehe... Druga w 2 lata 20kkm, no w to akurat można uwierzyć, a masz pełne historie? Pewnie bogate są, co? Dorwij jeszcze historię tej eSy, co dzisiaj gościu nawalił.

Ten koleś jakiś podejrzany, bo nie odpisał na maila o miał odpisać bo tak dwa razy się z nim umawiałem. Pewnie spełnia się ta pierwsza opcja o której wspominałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko z tych W12 wyposażenie też. Nie będę tego tutaj wrzucał mogę podesłać na maila.

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pierwsza stówke jak w ryj strzelił cofnięta. W 4 lata 14kkm? Ehe... Druga w 2 lata 20kkm, no w to akurat można uwierzyć, a masz pełne historie? Pewnie bogate są, co? Dorwij jeszcze historię tej eSy, co dzisiaj gościu nawalił.

Ten koleś jakiś podejrzany, bo nie odpisał na maila o miał odpisać bo tak dwa razy się z nim umawiałem. Pewnie spełnia się ta pierwsza opcja o której wspominałeś..

Daj mi historię tych aut na [email protected] a z tą eSką całkiem możliwe, że to co mówiłem Ci przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...