Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

to co Hornet jak nie lecisz na bukowine to spotujemy w niedziele ? :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jestem w niedzielę.. Liczyłem, że dzisiaj jeszcze coś napada a tak to trzeba będzie kaleczyć wątrobę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

Jakie chcesz wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

Jakie chcesz wtryski?

jeśli się nie mylę 216 potrzebuje ale się upewnię bo trochę słabszy projekt ma być i zaranie nie będzie 230 ale upewnię sie jutro czy na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celujesz w ~200 to strzałem w stopę, będzie kupowanie 216:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celujesz w ~200 to strzałem w stopę, będzie kupowanie 216:wink:

jasne tylko zaranie kasy mi brakło i jestem trochę zawieszony w powietrzu i generalnie Pan z którym rozmawiałem w tamtej wirmie mówi że może się okazać że wgl nie będę chciał więcej jak już będę miał te 140-150 i faktycznie tak może być wtedy Turbo i kolektor do sprzedania i tyle ;) a w razie czego 216 też mogę sprzedać ;) a masz jakieś wtryski ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z kim tam gadałeś, ale gość ewidentnie chce Cię naciągnąć na kasę. Nie minie tydzień, przyzwyczaisz się do mocy i będziesz chciał więcej. Ja mam 230, ale na aucie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie nelosna :wink: z tym ze, jesli zrobisz 216+soft to posluzy Ci to dlugo i koszta niewielkie, jesli chcesz wiecej, to czeka Cie oprocz 230 ktore sa faktycznie niewiele drozsze od 216 wieszke turbo, fmicek, zdalby sie kolektor od AWXa, sprzeglo tez pewnie powie szybciej papa, o wydechu tez wypadaloby pomyslec :wink: policz sobie jeszcze raz pieniazki i zadecyduj, bo jesli masz za miesiac zmieniac graty i robic korekte to juz srednio sie to oplaca. wtryskow na alletanio teraz zatrzesienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie tak obiektywnie doradźcie, ile mógłbym wołać za zielonego? :eusathink: Wypas szału nie robi :facepalm:

Nie zrozum mnie źle, ale w tym zestawieniu więcej jak 9 nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie tak obiektywnie doradźcie, ile mógłbym wołać za zielonego? :eusathink: Wypas szału nie robi :facepalm:

Nie zrozum mnie źle, ale w tym zestawieniu więcej jak 9 nie dostaniesz.

Spoko, miało być obiektywnie w końcu :decayed: Tak się zastanawiam...ale chyba się nie odważę :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze, jesli zrobisz 216+soft to posluzy Ci to dlugo i koszta niewielkie

no i oto chodzi że koszta niewielkie:cry:a projekcik jeśli będzie to na lato może później :whistling:więc narazie zostaje przy trochę szybszej opcji i słabszym silniku :wink:

Pany kto jutro spotuje ? :D

ja raczej podejdę przed pracą na parę chwil :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma we Wro, wracam po świętach, więc odpadam.

Nelson pisz na fejsie, co tam chciałeś, puściłem Ci zapro.

Naciapane z kalkulatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...