Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

wydziczyłeś się i sprzedajesz ? :naughty:

Właśnie mało tym jeździłem, dużo w nim zrobiłem a nie ma kiedy poupalać :thumbdown: jak ładna pogoda to wolę w trase cebrą polecieć :kox: Ze sprzedażą mi się nie pali, jeść nie woła...ale ładny eRłan jest na alledrogo :whistling::naughty:

Yamaha R1 Arrow!! (3349306284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: ładnie ....

To to nic... kumpel źle wybrał i leciał spowrotem 1370km busem bez radia :polew:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Nie chce ktoś Quada kupić? :eusathink::naughty: W sobotę skończyłem mu serwis, technicznie igła :kox::decayed:

co to za kładzina ? napisz na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Stosuj interpunkcję w pisowni....

użytkowniku hornet, chyba nie wiesz, co to interpunkcja widzac to, co piszesz. jak masz pisac w taki sposob, to nie pisz nic. twoje posty w moim kierunku nie dotycza mojego problemu z klimatyzacja, wiec najlepiej odpusc sobie i nie pisz nic.

teraz toszke o mojej klimie. kupilem auto rok temu. zeszlego lata chodzila dobrze, do pewnego momentu. gdy ogarnalem sie lekko w temacie vaga itp, odczytalem bledy z klimy, dotyczyly glownie silniczkow, powyciagalem je, poczyscilem i wiecej nie wrocily. zostal tylko jeden (v158 lewy) dodam, ze klima nabijana i ozonowana rok temu, filtr przeciwpylkowy okej, wiatrak dziala, sprezarka chyba sie zalacza, poniewaz w trakcie wlaczania czuje jak zaskakuje. gdy juz przestala dzialac, okolo pazdziernika zeszlego roku czasem sie wlaczala na jakis krotki okres czasu (powiedzmy godzina jazdy - 2-3 razy zaskoczyla na chwile). ostatnio po zrobieniu nastawow podstawowych zaczela chlodzic dobrze- 2 dni :(. w meas. block w grupie pierwszej napiecie jest okej, load tez w normie, natomiast cisnienie rosnie do 12bar chlodzi i nagle cisnienie spada do 5bar i lipa. nie wiem jak to ma sie do osuszacza i dyszy rozpreznej. jezeli te elementy nie sa sprawne to czy klima wogole by nie dzialala? moze blad z jakimis czujnikami? cos z panelem? ze sprezarka? jest jeszcze jedna rzecz, ktora zauwazylem. podczas wlaczonej klimy czy econa, auto lub bez auto i niewazne, na jakiej temperaturze te 2 klapki pod filtrem sa caly czas zamkniete, jedna otwiera sie dopiero po wylaczeniu silnika. czy ma to wplyw na wydajnosc klimy? wydaje mi sie, ze steruje tym silniczek v71, z ktorym mialem problemy, ktory jak wyzej wspomnialem czyscilem i bledy zwiazane z nim zniknely. tak samo jedna z tych 2 rurek, ktore ida jak mniemam do parownika (te obok obudowy filtra) ta ciensza, gdy klima jest wlaczona i dziala poprawnie jest lodowata od strony kabiny do gwintu, dalej juz jest dosc ciepla. jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rok 60 tys zrobił ?? 2012 128 ....tys a teraz 186 :decayed:

Do roboty z Kępna dojeżdza. :wink:

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

rogerwro od pytań technicznych masz inny dział po co smietnik tutaj robisz ? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Stosuj interpunkcję w pisowni....

użytkowniku hornet, chyba nie wiesz, co to interpunkcja widzac to, co piszesz. jak masz pisac w taki sposob, to nie pisz nic. twoje posty w moim kierunku nie dotycza mojego problemu z klimatyzacja, wiec najlepiej odpusc sobie i nie pisz nic.

teraz toszke o mojej klimie. kupilem auto rok temu. zeszlego lata chodzila dobrze, do pewnego momentu. gdy ogarnalem sie lekko w temacie vaga itp, odczytalem bledy z klimy, dotyczyly glownie silniczkow, powyciagalem je, poczyscilem i wiecej nie wrocily. zostal tylko jeden (v158 lewy) dodam, ze klima nabijana i ozonowana rok temu, filtr przeciwpylkowy okej, wiatrak dziala, sprezarka chyba sie zalacza, poniewaz w trakcie wlaczania czuje jak zaskakuje. gdy juz przestala dzialac, okolo pazdziernika zeszlego roku czasem sie wlaczala na jakis krotki okres czasu (powiedzmy godzina jazdy - 2-3 razy zaskoczyla na chwile). ostatnio po zrobieniu nastawow podstawowych zaczela chlodzic dobrze- 2 dni :(. w meas. block w grupie pierwszej napiecie jest okej, load tez w normie, natomiast cisnienie rosnie do 12bar chlodzi i nagle cisnienie spada do 5bar i lipa. nie wiem jak to ma sie do osuszacza i dyszy rozpreznej. jezeli te elementy nie sa sprawne to czy klima wogole by nie dzialala? moze blad z jakimis czujnikami? cos z panelem? ze sprezarka? jest jeszcze jedna rzecz, ktora zauwazylem. podczas wlaczonej klimy czy econa, auto lub bez auto i niewazne, na jakiej temperaturze te 2 klapki pod filtrem sa caly czas zamkniete, jedna otwiera sie dopiero po wylaczeniu silnika. czy ma to wplyw na wydajnosc klimy? wydaje mi sie, ze steruje tym silniczek v71, z ktorym mialem problemy, ktory jak wyzej wspomnialem czyscilem i bledy zwiazane z nim zniknely. tak samo jedna z tych 2 rurek, ktore ida jak mniemam do parownika (te obok obudowy filtra) ta ciensza, gdy klima jest wlaczona i dziala poprawnie jest lodowata od strony kabiny do gwintu, dalej juz jest dosc ciepla. jakies sugestie?

Czego nie rozumiesz ???? Tego nie da się czytać w takim stadium.......

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

w rok 60 tys zrobił ?? 2012 128 ....tys a teraz 186 :decayed:

Do roboty z Kępna dojeżdza. :wink:

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

rogerwro od pytań technicznych masz inny dział po co smietnik tutaj robisz ? :bicz:

Niech robi.... takiego zlepu nawet się czytać nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz ???? Tego nie da się czytać w takim stadium.......

to moze naucz sie czytac gosciu, przyda ci sie na przyszlosc, twoja opinia mnie nie interesuje. i nie musisz sie tak pocic piszac swoje gowniane dosrywki.

@emay, pisalem kilka razy w technicznym, ludzie zazwyczaj odpowiadaja w podobny sposob, wiec pomyslalem, ze w tym dziale znajde kogos, kto sie zna i pomoze. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynamy zdania małą literą a już zaczynać zdanie od "i" to mistrzostwo...

Co do działu technicznego to pewnie taki sam "ton" wypowiedzi miałeś i ludzie to zlali. Z resztą na forum jest masa wątków o klimie. Wystarczy poszukać... nie boli.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Z tego co widzę w wątkach o klimie w których miałeś przyjemność pisać dostałeś odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Nawet jeden kolega podał przyczynę owego problemu...a Ty dalej pytasz o to samo w każdym wątku.... Przeczytaj uważnie i powoli...Nie stresuj się czytając to może zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuj interpunkcje kolego, taki "ton" jak to nazwales mam tylko do ludzi, ktorzy sraja wyzej, niz dupe maja. wlasnie ze wzgledu na te cala mase watkow zajrzalem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcja – graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków (we współczesnej polszczyźnie jest ich 10), inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu. Nie odpowiadają one ani fonemom języka mówionego, ani leksemom. Znaki te pozwalają na odzwierciedlenie w tekście pisanym zależności składniowych między członami wypowiedzenia lub między wypowiedzeniami, na wyodrębnienie, podkreślenie – ze względów znaczeniowych lub emocjonalnych – pewnych wyrazów lub fragmentów tekstu, a także na ujednoznacznienie tekstu pisanego.

W razie wątpliwości związanych z użyciem znaków przestankowych należy się więc kierować przede wszystkim zasadą zrozumiałości zapisywanego tekstu i stosować taką interpunkcję, która zapewni najlepszy odbiór zapisanych treści.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

stosuj interpunkcje kolego, taki "ton" jak to nazwales mam tylko do ludzi, ktorzy sraja wyzej, niz dupe maja. wlasnie ze wzgledu na te cala mase watkow zajrzalem tutaj.

Czyli do wszystkich, których prosiłeś o pomoc w wątkach ? Tak samo formułowałeś treść wypowiedzi... Chamstwo, które pojawiło się w Twoich ostatnich wypowiedziach prezentuje jakie masz argumenty. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze potrafisz korzystac z wikipedii, pogratulowac. gdzie w moich innych wypowiedziach widzisz chamstwo... czytaj ze zrozumieniem. naprawde niepotrzebnie sie produkujesz, bo ja naprawde nie biore sobie tego do serca, walisz post za postem aby tylko odpowiedziec i dopiec. odpowiadajac na twoje pytanie- nie. nie do wsystkich, ktorych prosilem o pomoc, wrecz przeciwnie, do nikogo.tresc wypowiedzi moze podobna konstrukcyjnie, ale chamstwo... nie osmieszaj sie, sam probujesz byc chamski w stosunku do mnie, obierajac to w mniej aroganckie slowa. o jakich argumentach piszesz- nie mam pojecia, narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowniane dosrywki.

Kwintesencja polszczyzny :decayed:

Zdanie zaczynamy wielką literą.

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Tym postem kończę tą jakże płytką konwersację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nikt nie odzywa... tylu Was czyta i żadne nic nie napisze..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nikt nie odzywa... tylu Was czyta i żadne nic nie napisze..... :polew:

Taka wymiana zdań była, że wszyscy chcieli zobaczyc kto nie utrzyma ciśnienia... emocje jak na rybach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...