Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa?

Ja jade.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ty to na czworaka będziesz za***rdalał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak :grin: Quatro musi być :grin::grin:

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję.

aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ?

Tak, to byłem ja. Mówił żebym zadzwonił w czwartek w tym tygodniu i się umówił na konkretny termin. Mówisz, że po polerce będzie kosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa?

Odkąd mam felgi w gejowskim wydaniu to miasto jest pełne życia:decayed:

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ----------

czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa?

sam jesteś smutny !

Ja to coś czuję że dawno nie moczyłeś kija.......

To że nasze studentki nie chcą Ci dać. Wcale nie oznacza, że miasto jest smutne:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa?

Odkąd mam felgi w gejowskim wydaniu to miasto jest pełne życia:decayed:

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ----------

czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa?

sam jesteś smutny !

Ja to coś czuję że dawno nie moczyłeś kija.......

To że nasze studentki nie chcą Ci dać. Wcale nie oznacza, że miasto jest smutne:grin:

NO ! :D Nelson dzięki za wsparcie :D:hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się... zayebałem sąsiadowi :facepalm: Od 10 siedziałem na komendzie :doh:

Nocke zafundowali?

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

I stało się... zayebałem sąsiadowi :facepalm: Od 10 siedziałem na komendzie :doh:

Nocke zafundowali?

Sorry zle przeczytalem :facepalm: tam pisze od :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się... zayebałem sąsiadowi :facepalm: Od 10 siedziałem na komendzie :doh:

:polew::polew::polew::polew::polew:

recydywa ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się... zayebałem sąsiadowi :facepalm: Od 10 siedziałem na komendzie :doh:

Nocke zafundowali?

A gdzie tam... :wink: Wuja komendantem tam jest, także tego :whistling::grin: Ale kilka godzinek musiałem odbębnić żeby nie było...spisali co mieli spisać i na tym chyba się zakończy z tego co wiem :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to byłem ja. Mówił żebym zadzwonił w czwartek w tym tygodniu i się umówił na konkretny termin. Mówisz, że po polerce będzie kosa?

lakier jest tak wylany że mucha nie kuca :wink: kompletuje graty i wstawiam tam na druga turę.

I stało się... zayebałem sąsiadowi :facepalm: Od 10 siedziałem na komendzie :doh:

ty tu jakimiś pierdołami sie zajmujesz zamiast paska mi pod dom podstawić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew:

recydywa ... :grin:

ku**s jak wyczaił że się prześlizguje przez nie teraz...to jak przyjechali poprawiać jedną hopke to kazał im podwyższać wszystkie, bo za niskie według niego (cwaniak suvem się buja) :doh: Wywiązała się z nim krótka lecz konkretna rozmowa, zakończona strzałem w ryj :whistling: Najlepsza była jego argumentacja, po co mu te hopki... Bo się kurzy na okna, a żona mu zmarła(3lata temu) i nie ma kto umyć :shock3::polew: To ja nie kumam...3lata nie mył okien?! :shock3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu jakimiś pierdołami sie zajmujesz zamiast paska mi pod dom podstawić :facepalm:

Jak na razie pali za każdym razem...logi trzeba, bo tak to ja już nie mam sił do tego wozidła :facepalm: ciągle coś... takie akcje jak dzisiaj dzieją się co tydzień :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...