Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 200 litrów mogę minimum negocjować... mniej nie będzie :kwasny:

to bym całą działkę owoców zalał i jeszcze by zostało 3/4 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

no ja tak ze 3 litry bym potrzebował do nalewek bo 40 szt to tyle malin nie bedzie :grin:

Jak chcesz to i maliny się znajdą do kompletu :naughty:

Popytam po znajomych może ktoś będzie chciał odsprzedać ze swoich zapasów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak ze 3 litry bym potrzebował do nalewek bo 40 szt to tyle malin nie bedzie :grin:

Jak chcesz to i maliny się znajdą do kompletu :naughty:

Popytam po znajomych może ktoś będzie chciał odsprzedać ze swoich zapasów :wink:

za darmo moge pojechać rwać jak komuś ma sie zepsuć ale żeby płacić to nie za bardzo bo swoich jeszcze bedzie troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z malinami żartuje sobie, nie mam malin :wink: a z odsprzedawaniem to mi o spiryt chodziło :decayed:

ok , to popytaj bede wdzieczny :) i malinówke dostaniesz jak załatwisz :wink: Babcia robi , także tego ... :drunk: a ja podglądam i rozlewam do butelek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , to popytaj bede wdzieczny :) i malinówke dostaniesz jak załatwisz :wink: Babcia robi , także tego ... :drunk: a ja podglądam i rozlewam do butelek :D

Załatwione. PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś klucz do gwintu HR ? dzisiaj mi przyszedł :decayed:

Musiałbym zobaczyć...na bank mam do FK i AP. Zmierz średnicę nakrętki, może podpasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma :polew::grin:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

koleś w niedziele wracał 10 godziń z nad morza masakra

Bo to długi weekend.

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:

Teraz już się nie wykręcisz z niepiciem w ten nadchodzący weekend. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:

mówiłem że nie dasz rady w 5 godzin równo bo ulewy to żeś nie wierzył. Znajomi w polsce jeżdżą to zdają relacje. Wczoraj kuzyn wracał z dębicy to przed krakowem stał kilka godzin bo korek na 7 km

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-market.pl

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

tam kupowałem varte silver do superba

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

a w Twoich okolicach to chyba ten sklep podobno jest dobry Bagażniki Wrocław - Sklep Motoryzacyjny - Akumulatory Wrocław Centra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:

mówiłem że nie dasz rady w 5 godzin równo bo ulewy to żeś nie wierzył. Znajomi w polsce jeżdżą to zdają relacje. Wczoraj kuzyn wracał z dębicy to przed krakowem stał kilka godzin bo korek na 7 km

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?

Ja brałem swojego bosha koło tesco na długiej... szczur jaka to ulica była ? Nowy z gwarą i w dobrej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aku do 80 tki kupowałem na pięknej po lewej stronie i jak przyjdzie mi kupić do a4 kiedyś :whistling: to też tam pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?

U mnie na złomie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...