Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne Macie Perspektywy, ja kiedyś też pracowałem na centrach roboczych i może mogłem tą drogą iść ale teraz od ponad 6 lat pracuję w handlu czasami źle czasami dobrze ale leci jakoś. W rzeźbie bym taż popracował i po rzeźbie taż bym sprzedał hehe.

Tak na marginesie jak by ktoś potrzebował pomocy w pokryciach dachowych i nie tylko to służę pomocą. Temat założę na ogólnym. ozdro. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Też smigałem po dachach, nawet z własną firmą. Kazdye kto pracował w budowlance, wie jak w tej branży jest z płatnościami...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne Macie Perspektywy, ja kiedyś też pracowałem na centrach roboczych i może mogłem tą drogą iść ale teraz od ponad 6 lat pracuję w handlu czasami źle czasami dobrze ale leci jakoś. W rzeźbie bym taż popracował i po rzeźbie taż bym sprzedał hehe.

Tak na marginesie jak by ktoś potrzebował pomocy w pokryciach dachowych i nie tylko to służę pomocą. Temat założę na ogólnym. ozdro. xD

Ty lepiej uaktualnij w profilu dane auta :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chyba tez juz sie sciezka skonczyla. Jak mnie nie wysla na szkolenia do azji

A myślisz że mnie firma skierowała na szkolenie? ...zapomnij :facepalm: sam sobie musiałem ogarnąć wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też smigałem po dachach, nawet z własną firmą. Kazdye kto pracował w budowlance, wie jak w tej branży jest z płatnościami...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Ja z platnosciami na budowie nie mialem problemu. Mialem problem z odpadajacymi rusztowaniami :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.. czas czas i jeszcze raz czas.....

Ogarnij to jakoś albo na jakiś hosting zapodaj bo wiesz... tam jak się mówi że się wyśle to trzeba być fair i wysłać. Sam wiesz, że tą stronę się pielęgnuje :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

:bry:

Zapomniałem o rurce dla Ciebie :doh: ale i tak nie mam :thumbdown: wszystko poszło na przetop

Spoko , potrzebowałem do wydechu .... mala reanimacja żeby tak nie wisiał , ale już poprawione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w sumie nic ciekawego cały tydzień siedze z oliwką żona rozpoczeła drugą pracę przedstawiciela firmy pożyczkowej czasu brak

Kurczak odezwę się na dniach z tymi śrubami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek bede potrzebowal zrobic plecionke za turbo przed katem ile wyceniasz taka robote? Moze de-kat przy okazji :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne Macie Perspektywy, ja kiedyś też pracowałem na centrach roboczych i może mogłem tą drogą iść ale teraz od ponad 6 lat pracuję w handlu czasami źle czasami dobrze ale leci jakoś. W rzeźbie bym taż popracował i po rzeźbie taż bym sprzedał hehe.

Tak na marginesie jak by ktoś potrzebował pomocy w pokryciach dachowych i nie tylko to służę pomocą. Temat założę na ogólnym. ozdro. xD

Ty lepiej uaktualnij w profilu dane auta :naughty::naughty:

Zaktualizowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirasz do odcięcia czy sie jakos trzymasz?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

ani grama nie wlewam w gardło.... to nie rozwiązanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara w moim roczniku da rade zakodowac zamykanie drzwi po przekroczeniu jakiejs predkosci?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

ani grama nie wlewam w gardło.... to nie rozwiązanie :decayed:

tyle dobrze :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirasz do odcięcia czy sie jakos trzymasz?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

ani grama nie wlewam w gardło.... to nie rozwiązanie :decayed:

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny zamek

Kodowanie sterownika

Grupa 35 funkcja-> 07

+000001 otwieranie kufra z pilota

+000002 seryjny alarm

+000004 -selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek

+000008 aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)

+000032 zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki)

+000064 zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

+000256 - Heckklappenlogik

+000512 potwierdzenie zamknięcia centralnego zamka błyskiem kierunków

+002048 - jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku)

+004096 -potwierdzenie otwarcia centralnego zamka błyskiem kierunków

+008192 - Funkfernbedienung aktivieren

+000016 - zamykanie klapy bagaznika powyżej 5km/h

+000128 - kierownica po prawej stronie

+001024 - zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki seryjny alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w przedlifcie to ruszy, ale lipton jest taki, że jeśli przekroczysz już te 15km/h, potem się zatrzymasz, któryś z pasażerów otworzy drzwi (klamka dwa razy, bo pierwsze pociągnięcie podnosi rygiel, drugie otwiera drzwi), to po ponownym przekroczeniu 15km/h centralny już nie zamknie. Dopiero w autach z modułem komfortu to działa, stara pompka tego nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...