Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, Chopin coś dla was :naughty:Interfejs Wideo, DVD, DVB-T z TV-FREE Audi RNS-E (3668976888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dobra cena nawet z dodatkowym wejsciem z kamery cofania.

Jeżeli jest ktoś kto za promile mi pomoże to zamontować to targnę się na to samemu się nie zabieram bo boje się że coś spier... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kusisz kusisz :P

bierz nie pier**l się w tańcu, myślisz, że kto cwiarze robił? żodyn! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Chopin coś dla was :naughty:Interfejs Wideo, DVD, DVB-T z TV-FREE Audi RNS-E (3668976888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dobra cena nawet z dodatkowym wejsciem z kamery cofania.

Kierfa bieremy to :) TOMEK zgadamy sie we dwóch i podskoczymy do Ćwiary tylko tak na weekend żeby spać można było bo od Ćwiary to jeszcze nikt trzeźwy nie wrócił :D

i zamontujemy :D

a tak w ogóle to :siema: wczoraj konkretny spocik był :D

Hornet bagażnik Basia ogarniała bo sie paczać nie mogła na to :grin:

a nastepnym razem to przyjeżdżam z łyskaczem bo od wódy jednak mnie palą moje pocerowane jelita i musiałem pić dzisiaj hektolitry wody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się obawiam spota świątecznego z opłatkiem :whistling:

opłatek u mnie, mówiłem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo Cie trzymało ze dopiero teraz się odzywasz.:grin::grin: My z hornetem juz w olesnicy bylismy odebrać sprzęt.

co Ty , od rana poza domem bo dzisiaj imieniny kuzyna to jeszcze doprawiałem po wczorajszym :)

TOMEK posstrufff Eweline , fajna babeczka jak na spoty przyjeżdża i Tobie pozwala , byle by nie założyła później łańcucha :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale kagańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale krańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

oj nie pier**l, u mnie po 0,7 jeszcze daliśmy razem spasować błotnik w mojej b6 :grin: na 0,7 finki poszedł kubeczek zapojki, który zużył cwiara :grin: dopiero jak pojechał wbijam do garażu, pacze a tam cola :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pokaż co potrafisz ale w praktyce:P Ustawka na jakiegoś litra w sobotę bo w niedziele to zwłoki haha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale krańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

oj nie pier**l, u mnie po 0,7 jeszcze daliśmy razem spasować błotnik w mojej b6 :grin: na 0,7 finki poszedł kubeczek zapojki, który zużył cwiara :grin: dopiero jak pojechał wbijam do garażu, pacze a tam cola :grin:

Ja myślałem i wnioskowałem z Waszych opisów, że możecie wypić a tu..... lipa :decayed: Te słoik .. zwijaj dupsko od tych moronów i dawaj na ojczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mało piłeś.. kieliszek na 3 razy... przykukali Cię .. :grin:

jak mi Ćwiara lał do połowy kubka to na raz jakbym tankował to bym zszedł od razu a tak to przynajmniej jeszcze byłem w stanie podpowiadać kobiecie żeby kierunki wrzucała jak pas zmienia :) bo jak sie ona skoncentruje na wbiciu odpowiedniego biegu po sprzęgle to już reszta dla niej nie ważna :D:grin:

Ćwiara a Ty masz ten sam modułek co podesłałeś tera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pokaż co potrafisz ale w praktyce

cwiara i chłopaki, co byli na OEMie wiedzą, ale skoro rzucasz wyzwanie, to...

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

jak mi Ćwiara lał do połowy kubka

to do mnie nawet nie przyjeżdżaj, skoro narzekasz na takie ilości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...