Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z bielan lecisz jak na Poznań/trzebnicę bardziej niż wawę.

Droga na Wawę powiedzie ciebie chyba juz przez Grunwaldzki albo most pokoju.

A z bielan najlepiej - czekoladowa-karmelkowa-nowy dwór-estakada Gądów i jesteś.

W niedzielę również powstańców ślaskich-hallera-klecińska-estakada Gądów...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hallo hallo jest tu ktos, wszyscy zyja i zapadli w sen zimowy????

czy ktos jutro jedzie na tuningowisko zobaczyc???? :grin:

Opublikowano

Wszyscy czuwają... Nikt nie chce sie za bardzo wyrywać przed szereg.. :) zamiast na tuningowisko to w niedziele na spota , bo z liczebnościa a4 lichoooo :wink:

Opublikowano

No na tuningowisku raczej bede ale pewnie w niedziele :grin:

Opublikowano

hallo hallo jest tu ktos, wszyscy zyja i zapadli w sen zimowy????

czy ktos jutro jedzie na tuningowisko zobaczyc???? :grin:

A tak a propos ... Niunia widze, ze duzo piszesz tu i tam, a obecność masz conajmniej kiepską - przynajmniej we wro :) hehe nie to zebym sie czepiał :P ale wiesz.. <lol>

Opublikowano

TO W NIEDZIELE USTAWKA POD MILENIJNYM 18

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Bartass_1 ja Cie bardzo prosze dobrze wiesz ze nie mam tutaj autka a jakbys sobie wiecej poczytal to glownie okupuje OP i slask :grin:

Opublikowano

Niunia widze, ze duzo piszesz tu i tam,

bylem, poczytalem i napisalem :D

Opublikowano

Chce podpiac swoja niunie pod VAG-a w poszukiwaniu bledow. Chcialbym to zrobic mozliwie dokladnie a nikt inny jak tylko wlasciciel Audi zrobi to najrzetelniej. Jesli ktos z Wroclawia lub okolic podjalby sie tego powiedzmy po 30 czerwca bylbym wdzieczny :drunk:

Opublikowano

Mam takie małe pytanko . Co na takich spocikach sie porabia ????? I co ile one sie odbywaja we wrocławiu ???? :a4fan: . Bo tyle co zapisałem sie na forum

Opublikowano

Na spocikach toczą sie dyskusje, rozmowy, ogladamy autka, odbywają się co tydzien w niedziele ( wszystkie info na 1 stronie ) :hi:

Opublikowano

witam.czy jest ktos kumaty w okolicach wrocka zeby zrobic mi diagnostyke auta?z gory dzieki. :audi:

Opublikowano

jesli dobrze sie orientuje to w dziale technicznym jest temat polecane i nie polecane warsztaty, tam moze cos znajdziesz dla siebie :)

Opublikowano

witam.czy jest ktos kumaty w okolicach wrocka zeby zrobic mi diagnostyke auta?z gory dzieki. :audi:

"kumaty"?

Myślę, że wszyscy tu są kumaci :przebiegly:

A co ci dokładnie chodzi bratku?

Opublikowano

Dzisiaj to zawaliło cienizną ale było bardzo sympatycznie :) kto nie byl niech załujeee

Opublikowano

o prosze zguba sie znalazla -> Bartass_1 :polew:

Opublikowano

Ja zawsze jestem, choć ostatnio cięzko uchwytny. ;) Pojawiam się i znikam :P

Opublikowano

Znacie jakis warsztat we wrocku gdzie mają szarpaki , zeby mi sprawdzili które wachacze są do wymiany ??

Opublikowano

Ja byłem w Polmozbycie, ale i tak koniecznie wymień wszystkie, ja wymieniłem 6 (reszta na szarpakach 'zero luzu, prawie nowe') i po 500km wymienilem pozostale dwa, bo znowu zaczęło stukać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.