Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Long story ;) czyja ta audi? :) mój sprinter z daleka rozpoznawalny, piekarnia familijna ;)

Tylko jeden z familijnej jeździ ? :polew: :polew: no miszcz :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W niedziele tylko jeden :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:34_________________________________________________Generalnie we Wrocławiu w tygodniu kilka się naszych kręci, ale to max 9 - 9 30 i się chłopaki do piekarni zwijają, bo kończą robotę. Ja teraz dwie niedziele jechałem na kilka punktów z ciepłymi bułkami i chlebami. W tygodniu inną trasę mam.

Opublikowano

W niedziele tylko jeden :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:34_________________________________________________Generalnie we Wrocławiu w tygodniu kilka się naszych kręci, ale to max 9 - 9 30 i się chłopaki do piekarni zwijają, bo kończą robotę. Ja teraz dwie niedziele jechałem na kilka punktów z ciepłymi bułkami i chlebami. W tygodniu inną trasę mam.

w tygodniu ostrów :kox:

Opublikowano

Zgadza się.

Opublikowano

:hi:

Co tu taka cisza.....

Opublikowano

Przed burzą :decayed: Wiecie gdzie mozna we wrocku tanio kupic kapsle do alusów ? Takie małe , potrzebuje 4 szt :gwizdanie:

Opublikowano

Przed burzą :decayed: Wiecie gdzie mozna we wrocku tanio kupic kapsle do alusów ? Takie małe , potrzebuje 4 szt :gwizdanie:

Giełda w niedzielę. Jak wejdziesz to kieruj się w prawą stronę tam stoi gościu i ma takie rzeczy.

Opublikowano

Jak w tym tygodniu organizowany jest spot ? Tradycyjnie pod orbita ? Czy jakoś inaczej ? :P

Opublikowano

Jak w tym tygodniu organizowany jest spot ? Tradycyjnie pod orbita ? Czy jakoś inaczej ? :P

Jak zawsze niedziela godz. 18:00 pod MM

Opublikowano

Kapsle do alu- Styl Auto na Ulanowskiego, mnostwo częsci do kol i w calkiem normalnych cenach

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I tak teraz dowalmy cztery strony z samymi kapeluszami :D:D:D zakupiłem na przód wahacze z końcówkami drążków - krótko mówiąc komplet - i kompletny rozrząd. W poniedziałek działam :) a, no i w sobotę jadę do gwertego po navi plusa :) nikt tego concerta mojego nie chce? Pytam przedostatni raz :kox:

Opublikowano

I tak teraz dowalmy cztery strony z samymi kapeluszami :D:D:D zakupiłem na przód wahacze z końcówkami drążków - krótko mówiąc komplet - i kompletny rozrząd. W poniedziałek działam :) a, no i w sobotę jadę do gwertego po navi plusa :) nikt tego concerta mojego nie chce? Pytam przedostatni raz :kox:

Nikt nie chce :tongue4:

Ja nie wiem dlaczego tu taka cisza... pewnie boją się pisać.... spokojnie można klepać głupoty :decayed:

Opublikowano

postaram się w niedzielę wybić i być może zajadę Astrą. To auto to anty-tuning. Wszyscy chcą wyciągnąć maksymalną moc z jak najmniejszego silnika, a tutaj jest jakieś 30KM z 1.7 dti :wallbash: :wallbash: :wallbash: może coś doradzicie, bo ja pomysłów nie mam

Opublikowano

postaram się w niedzielę wybić i być może zajadę Astrą. To auto to anty-tuning. Wszyscy chcą wyciągnąć maksymalną moc z jak najmniejszego silnika, a tutaj jest jakieś 30KM z 1.7 dti :wallbash: :wallbash: :wallbash: może coś doradzicie, bo ja pomysłów nie mam

Zmień samochód :polew:

Opublikowano

Załóż z przodu mniejsze koła, a z tyłu większe - będziesz miał zawsze z górki, zatem mocy przybędzie :kox: :kox:

Opublikowano

Dzisiaj ogladalem kilka rodzynków u bylego sasiada ktory teraz we wrocku mieszka, i jestem w szoku :shocked: BMW M3 2010 zrobione na 570KM, Mustang z 1969 r odpicowany w choooj :> Alfa romeo spider , i taki mały stary dupowóz HILMMAN, masakra :gwizdanie: gosc ma jeszcze GMC SAVANA i Mitsubishi Pajero oraz 3 motory :tongue4::polew: Fest flota :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.