Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Wrocławia jesteś Niunia? Ja chyba z Kaziem do Świdnicy będę w niedzielę leciał na zlot więc możesz z nami :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Blisko Wrocław jest, swietna ekipa a nie do Swidnicy bedziecie leciec :decayed:

Opublikowano

Ja chyba z Kaziem do Świdnicy będę w niedzielę leciał na zlot więc możesz z nami

No i masz rację,czekamy na Ciebie o 14.Świetna atmosfera,fajne dupeczki,ogólnie klasa koń :naughty:

a nie do Swidnicy bedziecie leciec

Zazdrość przez Ciebie przemawia? :decayed: Świdnica piękne miasto I Ciebie zapraszamy :naughty:

Opublikowano

Z Wrocławia jesteś Niunia? Ja chyba z Kaziem do Świdnicy będę w niedzielę leciał na zlot więc możesz z nami :)

jestem z KK :naughty: a w niedziele to jestem na spocie we Wrocławiu wiec w drodze powrotnej zapraszamy pod Most Milenijny :tongue4:

Blisko Wrocław jest, swietna ekipa a nie do Swidnicy bedziecie leciec :decayed:

Masz 1000...% racji :tongue4:

Ja chyba z Kaziem do Świdnicy będę w niedzielę leciał na zlot więc możesz z nami

No i masz rację,czekamy na Ciebie o 14.Świetna atmosfera,fajne dupeczki,ogólnie klasa koń :naughty:

a nie do Swidnicy bedziecie leciec

Zazdrość przez Ciebie przemawia? :decayed: Świdnica piękne miasto I Ciebie zapraszamy :naughty:

Cayenne Ty tu pitu pitu a do Wrocławia tez mówiłeś ze przyjedziesz :polew: :polew:

Opublikowano

Cayenne Ty tu pitu pitu a do Wrocławia tez mówiłeś ze przyjedziesz

A wybieram się,ale jakoś kiepsko mi to idzie :kwasny:

Opublikowano

To może o 14 (tak podobno się zaczyna) Wrocław jedzie do Świdnicy a później Świdnica do Wrocławia? :D To będzie bałagan na drodze jak same A4 polecą <lol2> MAFIIIIIJA :D

Opublikowano

Elo Wszystkim :a4fan: maniakom,

Odbiegne trochę od tematu, w każdym razie w przyszłą sobotę tj. 5.IV jadę na targi motoryzacyjne AMI do Lipska i czy ktoś może także się tam wybiera ?? Można by polecieć razem.

Opublikowano

A w tą niedzielę na spot Świdnicko Wrocławski jedziesz słyszałem :D TV

Opublikowano

Sorry Wesoły, ale nic z tego, mimo szczerych chęci i nadrobienia straconych spotów.

W ten weekend mam zlot... na uczelni :( i niestety to też trzeba przeboleć :wallbash:, aż w końcu się skończy

Opublikowano

Siła wyższa, jeśli mnie czas pozwoli to lecę do Świdnicy a później pod Milenijny :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 21:32 _________________________________________________Ma ktoś VAG`a od nas na spocie?

Opublikowano

Cayenne Ty tu pitu pitu a do Wrocławia tez mówiłeś ze przyjedziesz

A wybieram się,ale jakoś kiepsko mi to idzie :kwasny:

A trzeba sie bedzie wybrac do Swiebodzic tez :decayed: Bylem tam niedawno, bratowa moja stamtad pochodzi , fajne miastko :th:

Opublikowano

Ma ktoś VAG`a od nas na spocie?

Pogadaj ze Sprinterem albo z Pi-JAYem, powinni pomóc.

Opublikowano

A trzeba sie bedzie wybrac do Swiebodzic tez

Nie omieszkam Ci odmówić mej gościny :decayed:

Opublikowano

Cayenne Ty tu pitu pitu a do Wrocławia tez mówiłeś ze przyjedziesz

A wybieram się,ale jakoś kiepsko mi to idzie :kwasny:

zauwazylam :polew: masz teraz okazje w ta niedziele i sie nie wymiguj :tongue4:

Ma ktoś VAG`a od nas na spocie?

Pogadaj ze Sprinterem albo z Pi-JAYem, powinni pomóc.

Pi-JAJ i jego VAG :polew: :polew: dobre, wyciagnie swoja wielka ksiege kodow i bedzie dumal i czytal :polew:

taki zarcik a na koncu zawola tomsia :polew: :polew:

Sprintera juz dawno nie bylo na spocie ;(

Opublikowano

Do Tomsia wal, albo Niunie popros to Ci moze zalatwi :P

Opublikowano

Do Tomsia wal, albo Niunie popros to Ch moze zalatwi :P

a co to jest Ch??? :blink:

Opublikowano

Do Tomsia wal, albo Niunie popros to Ch moze zalatwi :P

a co to jest Ch??? :blink:

Ci chyba miało być :przebiegly:

Opublikowano

no pewnie ze Ci mialo byc .... z komorki pisalem ... :wallbash:

Opublikowano

no pewnie ze Ci mialo byc .... z komorki pisalem ... :wallbash:

tomsiu ostatnio nie bierze ze soba VAGa bo mistrzuniu Pi-JAJ jest zawsze gotowy do akcji :polew:

Opublikowano

Sprintera juz dawno nie bylo na spocie ;(

Zdaje Ci się :] Pozatem są też zloty ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.