Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedź do ASO na karkonowska na bank dobrze Ci zrobią :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko ciekawy jestem, ile taka przyjemność kosztuje w ASO ?!

Opublikowano

Jutro będe dzwonił do ASO bo mi właśnie wiszą taką usługę i się zapytam przy okazji.

Opublikowano

Szczuraz powiedz co tam masz za graja w bagażniku? Bo coś tam Ci pukało słyszałem dość przyjemnie :whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Powiedzcie Panowie, gdzie k***wa zrobią mi porządnie zbieżność w A4 ? Dzisiaj byłem na Komandorskiej za Arkadami, jest gorzej niż było... Jutro jadę odebrać kasę, ileż można jeździć.

ulica Waflowa z tego co pamiętam 60 pln to kosztowało. Gość jest ogarnięty.

Szczuraz powiedz co tam masz za graja w bagażniku? Bo coś tam Ci pukało słyszałem dość przyjemnie :whistling::naughty:

Głośniki seria nokia z aktywnym tyłem, radio alpine 9874(teraz w hyundaiu) lub 9848(aktualnie bo jeżdżą zamiennie). Wzmacniacz Magnat Classic 360 , tuba Infinity Kappa, sygnałówki carpower(jeszcze nie robione przez małe azjatyckie raczki:naughty:). Najlepsze jest to że w hyundaiu mam napchanego Alpine jako jednostke sterującą, na przodzie alpine E-type 13` na tyle Helix seria Dark Blue 6x9 w bagariane tłucze się Soling 150 i jakby mi go buchneli to bym tylko za sprzętem płakał :polew:

Opublikowano

Mój meches twierdzi że zbieżność tylko na ślężnej bo dobry sprzęt i doświadczeni diagnośći

Opublikowano

Zbieżność robię u Edka w Wilczycach. W sumie to wszystko u niego robię:D

Opublikowano

TO moje :) ,ale mój kolor jest lz9u ,a to jest Fotoszop ,bo taki kolor bym chciał obkleić całą.

hahahyf.jpg

Pechowy ten 13... właśnie przed chwilą kryminalni zabrali mi dowód :banan: Spartan ,sprzedałeś te czerwonki ? : (

Opublikowano
:bla: bry
Opublikowano

pany musze kupic nowego laptopopa, polecacie jakis sklep lub cos? tak do 2k

Opublikowano
Spartan ,sprzedałeś te czerwonki ? : (

Kuzyn sobie je pożyczył na kilka dni do e-klasy i już tam zostały :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Hornet jest już Twój potomek na świecie ? :naughty:

Opublikowano

Według mnie najlepsze ceny w mieście : http://www.x-kom.pl/

Opublikowano
Hornet jest już Twój potomek na świecie ? :naughty:

...miała być przyszła środa :whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dziury w mózgu :facepalm::grin:

Opublikowano
dziury w mózgu :facepalm::grin:

PW :wink:

Opublikowano

Szukam a3 w cenie 10-11 tys, jakby ktoś miał ciekawą oferte to proszę o info :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zabieraj Hornetową :decayed: w tym tygodniu jeszcze ma halo że sprzedaje :polew:

Spartan dzieki za PW . Kurde mam mieszane uczucia co do tego koloru wyobrażałem sobie to trochę inaczej. Optycznie felga wydaje się być większa i profil wydaje się niższy. Jak Tobie się wydaje ? Robi to robotę czy zostać przy graficie w połysku/macie ?

Opublikowano
Hornet jest już Twój potomek na świecie ? :naughty:

Jeszcze nie. Nie mam czasu na forum nawet na telefonie - zalatany jestem jakoś dziwnie... :grin:

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

zabieraj Hornetową :decayed: w tym tygodniu jeszcze ma halo że sprzedaje :polew:

Trza czymś bujać jajca jeszcze :decayed:

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Szukam a3 w cenie 10-11 tys, jakby ktoś miał ciekawą oferte to proszę o info :decayed:

Pewnie najlepiej salonową :polew:

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Hornet jest już Twój potomek na świecie ? :naughty:

...miała być przyszła środa :whistling::naughty:

Ma być - ON :banan:

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

Według mnie najlepsze ceny w mieście : http://www.x-kom.pl/

Brałem u nich mojego dell-a. Ceny dobre ale można jeszcze na pracownika łyknąć sprzęt a oni jeszcze mają upust :naughty:

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

Dobra idę podmyć jajca.... na 9:00 jestem jutro umówiony w BMW Inchcape Wrocław....

Pozdro ziomki :wink:[h=3][/h]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.