Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie zmienia sie.

:hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure

Opublikowano
Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure

Nie :whistling:

Opublikowano
Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure

Nie :whistling:

No to pewnie jakiś Gamonisław :whistling:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure

Nie :whistling:

No to pewnie jakiś Gamonisław :whistling:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Ja już czuję te spojrzenia po skończeniu mojej... :facepalm: a ja się będe tylko rechotał zza ciemnych szybek :polew:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Ja już czuję te spojrzenia po skończeniu mojej... :facepalm: a ja się będe tylko rechotał zza ciemnych szybek :polew:

Opublikowano
Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure

Co tam obczajać jak to zwykłe B5 na prosiakach :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak leci ktoś jutro na giełdę to niech mi wyśle sms nie będe się już dzisiaj logował a samemu mi się nie chce łazić. Jadę kupić manele do kiblopęda.

Opublikowano
:hi: stety niedziela pracująca :decayed:
Opublikowano
:siema: ale pogoda pod psem :thumbdown:
Opublikowano

Pełno jeździ po Wrocławiu w moim kolorze... albo to ja się dopatruję takich.:banan:

290420121315.jpg

Opublikowano
  • Autor

ładnie wysmalcowane :naughty: Kto będzie dzisiaj na spocie ?

Ja tymczasem palę wroty na giełdę.

Opublikowano

Gobi gdzie stawiasz furę? Wpadnę z moim psem obskoczy wszystkie 4 kółka, będziesz miał przynajmniej powód do wysmalcowania:grin:

Opublikowano

Nic z tego, w garazu sobie stoi :D

ja postaram sie byc

Opublikowano

:hi:bry

Opublikowano

Mnie niestety nie ma, Hej Śląsk!:banan:

Opublikowano

mnie raczej nie ma dzisiaj

Opublikowano

Ja dzisiaj będe.

Opublikowano
  • Autor
Hej Śląsk!

dawaj nie pierdziel że będziesz sie wydzierał bez sensu do 11 chłopaków którzy biegają za jedną piłką i na dodatek Cię nie usłyszą :decayed:

mnie raczej nie ma dzisiaj

opuszczasz się chłopie mam nadzieję że jak Ci się skończy sezon akademicki to będziesz nadrabiał

Opublikowano
Hej Śląsk!

dawaj nie pierdziel że będziesz sie wydzierał bez sensu do 11 chłopaków którzy biegają za jedną piłką i na dodatek Cię nie usłyszą :decayed:

Widzę, że masz to samo podejście jak ja :decayed:

Opublikowano

Ja jestem.

Tylko mi nie mów, że jeszcze płacisz za bilety do tego piłkarskiego cyrku ? Polska piłka jest tak samo ciekawa i emocjonująca jak gra dwóch starców w deszczowy dzień w szachy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.