Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jutro o 10 przyjeżdzają po moja a4 z Tych. Zobaczymy czy wezmą.

Zobaczymy czy masz żyłkę handlowca:naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jutro o 10 przyjeżdzają po moja a4 z Tych. Zobaczymy czy wezmą.

ktos z alledrogo, czy z klubu?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Jutro o 10 przyjeżdzają po moja a4 z Tych. Zobaczymy czy wezmą.

ktos z alledrogo, czy z klubu?

Opublikowano

Gobi zyjesz? cos jutro ten tego:drinks: bo bede od jutra do niedzieli in wroc :decayed:

Opublikowano

to na zlot zajedziesz :D chociaż nie wiem czy ja bede, co za ... nam nie daje żyć, z programowania. Odrzucił mi sprawozdanie i nie wie czemu :facepalm: ok, rozumiem, ze może być coś nie tak, ale niech chociaż powie co :kwasny:

Opublikowano

:hi:

ło matko.... łeb jak stodoła a to była pierwsza noc walki.... dzisiaj dalsza część :decayed: mnie raczej w niedzielę nie będzie bo nie wsiądę na fajerkę :facepalm:

Opublikowano

jeśli będe w stanie, i znajde wystarczająco sił, by przybyc publicznymi srodkami transportu :thumbdown::decayed: to sie zjawie :P

Opublikowano
  • Autor

o k**wa żyje... :facepalm:

Dobra, dobra...lepiej mów czy już jest Twoja

Ze 2 tysie mi do nich brakuje :thumbdown:

to sie zjawie :P

a ty kupujesz jakieś auto czy sie czaisz ?

Opublikowano

frajdej sprzedam Ci zielonego :naughty:

Opublikowano

szczuraz, póki co to sie czaje ;/ bo brakuje troszke $$$, ale powoli powoli, odkładam sobie :) juz mam ogólny zarys co chce ;D

Arek, dzięki za chęci, ale celuje w 1.8T ;P

Opublikowano

Literka P! Literka W! Literka r, jak PWr! A kto literek nie szanuje, ten niech sie w d*pę pocałuje!! :dancing:

Opublikowano

Bry

Szczuraz załatw dla mnie 3 srebrne.

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Kolesie z Tych nie zabrali autka, bo musza po VINie sprawdzić i dopiero w poniedziałek będą mogli.

Oglądali później sie zastanawiali 30 minut i tyle :grin:

Opublikowano
  • Autor

był szwagier z wąsem co zna się na wszystkim ? :decayed:

dobra czyli na razie 5 sztuk srebrnych poczekam jeszcze może ktoś się dopisze.

Opublikowano

Maciek PW :whistling:

Opublikowano
był szwagier z wąsem co zna się na wszystkim ? :decayed:

dobra czyli na razie 5 sztuk srebrnych poczekam jeszcze może ktoś się dopisze.

Tak to można powiedzieć.:wink:

Opublikowano

kur... 7,5k... ale kusi kusi ......tylko ja powiedziałem... jeszcze turbo zmienię i nic więcej. No może jeszcze wtryski. Co do wyglądu to niech robi go przyszły właściciel. Ja nie mam zamiaru lakierować bo później mi ktoś powie że połowa auta malowana a wystarczy że tam na boku był tryskany po jakiś przygodach parkingowych.

Opublikowano

Witam. Panowie (i Panie jesli są) mam pytanie? Czy byłby ktoś chętny na zdjęcia "rig shot" swojego wozu? Jakis czas temu zacząłem się tym interesować i wreszcie udało mi się skompletować wymagany do tego celu sprzęt. Pierwsze próby wyglądały tak:

https://lh5.googleusercontent.com/-XzDiSVpSH8w/ThIrrhn867I/AAAAAAAABPQ/0NR0nIsIwMo/s1024/IMG_6069.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-f54NSdutjHc/ThIq890P0uI/AAAAAAAABPE/JxF3tbcnvaQ/s1024/IMG_6088.jpg

Zdjęcia nie wyszły jakoś szałowo ostro bo okazało się, że statyw jest zbyt wiotki przez co trudno było wyeliminować drgania ale właśnie zamówiłem elementy, które pozwolą go usztywnić. Również obiektyw był trochę zabrudzony czego w trakcie sesji nie zauważyłem i stad ślady widoczne na zdjęciach. Ale cóż człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej. Szukam więc teraz chętnych, którzy również chcieliby zobaczyć swoje auto z tej perspektywy. Co Wy na to? Ktoś chętny?

Opublikowano

PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.